جون عزیزتون کمکم کنید دارم دیونه میشم

ettheme

تازه وارد
سلام خدمت همه اساتید گلم
ببخشید من یک تازه واردم وبه پیشنهاد دوستان وردپرس رو انتخاب کردم
قالب مکث تم نسخه 5 رو دانلود کردم ولی این قالب مشکلاتی داره که بنظرم شما عزیزان میتونید رفع کنید
مشکلات
قالب دارای دوستون در سمت راست وچپ می باشد که ستون چپ یکم اومده وسط وباعث شده قسمت پست ها که وسط قرار داره بیاد پایین دو ستون
مشکل دوم  
در قسمت پایین صفحه گزینه صفحات قبل وصفحات بعد وجود نداره
مشکل سوم
من افزونه های مورد نیاز این قالبو نمیشناسم مثلا افزونه جعبه دانلود یا افزونه های دیگه که برای این قالب نیاز است
لینک قالب

دوستان ممنون میشم برام قالب رو رفع نقص کنید ونسخه سالمشو اپلود کنید به خدا بیشتر از ۳۰تا سایت سر زدم کسی جوابمو نداد 
تنها امیدم سایت خوب پرشین اسکریپت که توسط دوستم معرفی شده

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اول خوش اومدید به جمع ما

دوم بهتره یکبار قوانین رو بخونید چون در بیشتر انجمن ها با کلمات به کار برده شده در تیتر عنوان برخورد میشه .

سوم بهتره به جای اینکه خود قالب رو قرار بدید آدرس سایتتون رو که قالب روش نصب و فعال هست  قرار بدید اینجوری راحتر میشه کمکتون کرد .

چون کمتر کسی حاضر هستش قالب ناشناخته رو نصب و مشکلاتش رو رفع کنه

موفق باشید

mehrpouya

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اول خوش اومدید به جمع ما

دوم بهتره یکبار قوانین رو بخونید چون در بیشتر انجمن ها با کلمات به کار برده شده در تیتر عنوان برخورد میشه .

سوم بهتره به جای اینکه خود قالب رو قرار بدید آدرس سایتتون رو که قالب روش نصب و فعال هست  قرار بدید اینجوری راحتر میشه کمکتون کرد .

چون کمتر کسی حاضر هستش قالب ناشناخته رو نصب و مشکلاتش رو رفع کنه

موفق باشید
سلام

این قالب رو منم سه سال قبل خریدم. به نام فارسی و استاندارد و سازگار و ... اما تنها اتفاقی که نیوفتاد، استفاده ازش بود! بدترین قالبه. یه دموی لاتین شیک می بینی و وقتی میای شخصی سازی کنی، میبینی یکسال گذشته و باید هاست و دامینتو تمدید کنی.

اگه ارزششو داشت واقعا منتشرش می کردم.

بالا