حجم و ترافیک پيشنهادی برای هاست يک سایت ووکامرسی

taghi

تازه وارد
با سلام

بنده در حال شروع به کار با ووکامرس برای راه اندازی یه فروشگاه ساده اینترنتی هستم

فعلاً‌اول کاره و فروشگاه هم شغل اول و اصلیم نیست و سرمایه زیادی هم ندارم ،‌

به عنوان یه کار جنبی میخوام استارتش کنم فعلاً، البته خيلي به پيشرفتش اميدوارم.

سوالم اینه که هاستی که میخوام بخرم حداقل چه مقدار حجم و ترافیک باید داشته باشه؟

با وجودی که قبلاً طراحی وب انجام دادم و پشت سرور هم نشستم ، ولی واقعاً برام تخمین سخته.

فروشگاهم کمی عکس محوره ،‌یعنی محصولاتم همگی عکس دارن.

اگه مخالف قوانین نیست ،‌ ارائه دهنده هاست خوب و مطمئن هم اگه میشناسید بهم معرفی کنید.

مرسی با تشکر.

حسـام

کاربر عضو
با سلام

بنده در حال شروع به کار با ووکامرس برای راه اندازی یه فروشگاه ساده اینترنتی هستم

با وجودی که قبلاً طراحی وب انجام دادم و پشت سرور هم نشستم ، ولی واقعاً برام تخمین سخته.

اگه مخالف قوانین نیست ،‌ ارائه دهنده هاست خوب و مطمئن هم اگه میشناسید بهم معرفی کنید.

مرسی با تشکر.
برای خود وردپرس میگن 100 مگ کافیه

پیشنهاد من به شما یا پنل 500مگ هستش یا 1 گیگ ، چون به گفته خودتون عکس دارید خود وردپرس افزونه داره و ....

من در حال حاضر از 4 جا هاست دارم

همین امروز یکیشون پیام داده اطلاعات 2 ماه پیش پریده و بگ اپ 2 ماه پیش و برمیگردونن

از همین جهت روی هاست خیلی دقت کنید

پیشنهاد من هستش

سرعت و پشتیبانی خوبی دارن، من به شخصه بدی ندیدم

98cell.ir

کاربر عضو
sajadhastam گفت:
سید جان این ک سایتش گرون میده رو طلائی نوشته 5800 ولی میری رو پنلا در میاد 69 تومن

شما تو این سایت ثبت نام کن قیمتشم حرف نداره

فقط یه نگا کن قیمتارو مقایسه کن

من خودم از اینجا گرفتم

www.ikonkuri.ir

سایتمم همینه 
کی گفته 69تومن میشه؟

چرا بدون فکر نظر میدین؟؟؟؟؟

98cell.ir

کاربر عضو
با سلام

مرسی با تشکر.
فراداده هاست مورد تایید تیم پشتیبان ووکامرس هست

به همین دلیل فراداده 100% پیشنهاد میشه

قیمت هاستیم ک شما نیز داری ماهیانی بیشتر از 10تومنم نمیشه

بستخ طلایی برای نیاز شما عالیه و تازه زیادم میاری

موفق باشین

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

این بلا هایی که می نویسم سر بنده و خیلی ها اومده پس دقیق بخون

اگر شما می خوای انتخاب کنی فقط امروز رو نبین فردایی هم هست از اول برای آینده نیز برنامه داشته باش

برای وردپرس و ووکامرس توامان 500 مگ فضا نیاز داری البته به اینها افزونه هایی که برخی سایتها اضافه می کنند و میشه حجم شما هم توجه کن پس از جایی بگیر که 1 گیگ کمتر نداشته باشه و امکان اضافه کردن با کمترین هزینه رو بهت بده داشتن sql نا محدود اینروزها حرف اول رو میزنه

پهنای باند مسئله بعدی هستش برخی سایتها پهنا باند بسیار کمی میدن کمترین حالت 20 گیگ هستش البته برخی جاها تا نامحدود هم پیش میرن ولی دقت کن پرس جو کن

مسئله سوم که از همه مهمتر هستش تخصص و دانش و پشتیبانی ارائه دهنده است اگر ارائه دهنده دانش ناقص و تخصص کم و از همه بدتر پشتیبانی در پیتی داشته باشه اونقدر داغ می کنی که تا حد بستن نیز پیش میری پس قبل از هر چیزی از خریداران اون ارائه دهنده پرسش بنمای و ضمنا قبل از خرید اطلاعا محکم و مستندی از فروشنده بگیر که فردا دبه نکنه.

چهارم موقع خریدن بدون چی می خوای برای کدوم هدف و کدوم کشور می خوای چقدر می خوای هزینه کنی و باید هزینه هات 1 بار برای 1 سال حداقل باشه یعنی ترس و دلهره این ماه رفت و ماه بعد رو نداشته باشی این یعنی شما فعلا با یک هاست اشتراکی مناسب 1ساله کارت راه می افته

پنجم اینه بیشتر فروشنده های معتبر تست 1 هفته با امکان بازگشت وجه دارند و این یعنی اگر تو این 1 هفته مشکلی بود یا باید سرور بهتری بهت بدن یا هزینه هات رو برگردونند پس دقت کن سرت کلاه نره نمیشه و مسئول مالیمون نیست و داستانی چرت و پرت برخیاشون دارند پس دقیق باش.

ششم و آخریش اینه که فروشنده معتبر اینماد داره درگاه داره {نوع درگاه فرقی نداره} و از همه مهتر فقط یه شماره نیست آدرس مشخص و در بهترین حالت ثبت شرکت داره . تلفن ثابت داره و به شما رسید خرید pdf ارائه میده که اینها اسنادی هست که برای گزینه پنجم بعضی اوقات به کارت میاد.

خرید خوبی داشته باش و موفق باشی

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
اگه سر حجم تفاوت قیمت وجود نداره 1 گیگ لازمه .... + بکاپ های دستی که میگیرید

imusavi

تازه وارد
با سلام

مرسی با تشکر.
میتونم یک سرویس براتون سفارش بدم از شرکت خودمون.ترافیک نامحدود + بک آپ هفتگی در ایمیل شما + بک آپ ماهانه در google drive حساب جیمیل شما + رم 1 + CPU 2 هسته ای + 1 گیگ فضا و.. .

تمامی سایتهای من که در امضاء من هست از این شرکت پشتیبانی میشه.با چک کردن آنالیز الکسا میتونید ببینید که مثلا در این ماه حتی 1 ساعت هم قعطی نداشته.

البته این شرکت هیچ ارتباطی به من نداره و اسپانسر من هست.پیشنهاد من فقط به خاطر امنیتش هست.همین!

همونطور که میدونید موضوع امنیت در ایران بسیار پیچیده است.در خارج کشور شاید بدترین مشکل این باشه که برای چند ثانیه دیتابیس قطع بشه! اما در ایران به خصوص در هاست های موجود در سرور ایران مشکلات بسیار زیادی است.پس اگر میخواهید یک فروشگاه و سایت با ثبات داشته باشید حتما از یک شرکت معتبر هاست دریافت کنید.اطلاعات,اعتبارات شما در گوگل,الکسا,بینگ,یاهو,مای دایر,و.. ارزشش را دارد.

البته شما به حجم بالا نیاز ندارید.از یک پلن ارزان شروع کنید.زمانی که سایتتان گسترش پیدا کرد فضا را ارتقاء دهید در همان هاست.برای مثلا شما در ماه هایی از سال ممکن است ورودی آی پی کمی داشته باشید و در ماه هایی از سال هم ورودی و بازدید بسیار بالا.اگر میخواهید یک فروش موفق داشته باشید مخصوصا در یک سایت تجاری,نباید حتی یک کاربر رو از دست بدید.بنابراین باید روی فضاتون مدیریت درستی انجام بدید و اینطور فکر نکنید که یک پلن هاست برای همیشه کافیست.این رمز موفقیت شما در موضوع میزبانی است

در ضمن پس از راه اندازی فروشگاه حتما قبل از پایه ریزی محصولات و محتوا,پایه اصلی سایت رو سئو کنید و با مدیریت سئو جلو برید (که نیاز به هزینه هم نداره).اینطوری مجبور نیستید در آینده هزینه های گزاف بابت سئو پرداخت کنید.

ایشالا وقتی سایتتون راه اندازی شد دوستان و من بیشتر راهنماییتون خواهیم کرد چون الان ساختاری از سایتتون وجود نداره تا بتونیم نقطه ضعف هاش رو بهتون گوشزد کنیم.

98cell.ir

کاربر عضو
میتونم یک سرویس براتون سفارش بدم از شرکت خودمون.ترافیک نامحدود + بک آپ هفتگی در ایمیل شما + بک آپ ماهانه در google drive حساب جیمیل شما + رم 1 + CPU 2 هسته ای + 1 گیگ فضا و.. .

تمامی سایتهای من که در امضاء من هست از این شرکت پشتیبانی میشه.با چک کردن آنالیز الکسا میتونید ببینید که مثلا در این ماه حتی 1 ساعت هم قعطی نداشته.

البته این شرکت هیچ ارتباطی به من نداره و اسپانسر من هست.پیشنهاد من فقط به خاطر امنیتش هست.همین!

همونطور که میدونید موضوع امنیت در ایران بسیار پیچیده است.در خارج کشور شاید بدترین مشکل این باشه که برای چند ثانیه دیتابیس قطع بشه! اما در ایران به خصوص در هاست های موجود در سرور ایران مشکلات بسیار زیادی است.پس اگر میخواهید یک فروشگاه و سایت با ثبات داشته باشید حتما از یک شرکت معتبر هاست دریافت کنید.اطلاعات,اعتبارات شما در گوگل,الکسا,بینگ,یاهو,مای دایر,و.. ارزشش را دارد.

البته شما به حجم بالا نیاز ندارید.از یک پلن ارزان شروع کنید.زمانی که سایتتان گسترش پیدا کرد فضا را ارتقاء دهید در همان هاست.برای مثلا شما در ماه هایی از سال ممکن است ورودی آی پی کمی داشته باشید و در ماه هایی از سال هم ورودی و بازدید بسیار بالا.اگر میخواهید یک فروش موفق داشته باشید مخصوصا در یک سایت تجاری,نباید حتی یک کاربر رو از دست بدید.بنابراین باید روی فضاتون مدیریت درستی انجام بدید و اینطور فکر نکنید که یک پلن هاست برای همیشه کافیست.این رمز موفقیت شما در موضوع میزبانی است

در ضمن پس از راه اندازی فروشگاه حتما قبل از پایه ریزی محصولات و محتوا,پایه اصلی سایت رو سئو کنید و با مدیریت سئو جلو برید (که نیاز به هزینه هم نداره).اینطوری مجبور نیستید در آینده هزینه های گزاف بابت سئو پرداخت کنید.

ایشالا وقتی سایتتون راه اندازی شد دوستان و من بیشتر راهنماییتون خواهیم کرد چون الان ساختاری از سایتتون وجود نداره تا بتونیم نقطه ضعف هاش رو بهتون گوشزد کنیم.
همه اینارو فراداده با 8500تومان در اختیار میذاره...

:40:

taghi

تازه وارد
مرسی از کمک همتون

سه تا سوال

یکی اینکه بحث دیتابیس و اسکیوال چیه؟ من برای وردپرس و ووکامرس بیشتر از دو تا دیتابیس نیاز دارم؟ باید اینو با فروشنده هاست مطرح کنم؟

بحث بک آپ چطوریه؟ حتماً باید فروشنده هاست این امکان رو بده یا خودم هم میتونم بک آپ بردارم؟

بهتره که من رو لوکال سایتمو شروع کنم و به یه جای مناسب برسم بعد کپی کنم رو هاست ، یا همش باشه وقتی هاست خریدم کار کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

دیتابیس و اسکیوال هر دو یکی هستند یکی ترجمه فارسی است و دیگری واژه مورد ترجمه - البته یه مقدار بین ساختار my sql & sql تفاوتهای هست .

در ساختار امروز بیشتر فروشنده های هاست تعداد دیتابیس نا محدود هستش پس این گزینه یه جورایی همگانی شده است

بحث یک آپ هم همینطوره یعنی فروشنده موظف هستش براتون یا به صورت روزانه یا هفتگی 1 یا 2 بار بک آپ بگیره البته اگر بتونید خودتون هر ماه 1 بک آپ بر روی ایمیل یا سیستم نگهداری کنید یا از طرف فروشنده بفرستند عالیه.

شما می تونی شمایل کلی سایت اولیه رو بروی لوکال آماده سازی کنی بعد انتقال بدی البته چون در بیشتر اوقات مشکلات نادیده پیش میاد توصیه نمی کنم هر چند حداقل سرعت فعال سازی سایت نهایتون بسیار بالا میره بنظرم در مورد طراحی قالب و افزونه بیشتر کاربرد داره.

ضمنا تا زمان خرید شما باید حتما مطالب نوشته شده مشخصی رو آماده کنید تا بتونید به سرعت اقدام به فعال کردن سایت کنید و این رو بدونید گوگل و بیشتر موتور ها حداقل 10 مطلب اولیه رو لحاظ می کنند برای شروع به گشتن در سایت پس دقت کنید. یا حتی طراحی لوگو عکس ها فارسی سازی برخی افزونه ها

موفق باشید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مرسی از کمک همتون

سه تا سوال

یکی اینکه بحث دیتابیس و اسکیوال چیه؟ من برای وردپرس و ووکامرس بیشتر از دو تا دیتابیس نیاز دارم؟ باید اینو با فروشنده هاست مطرح کنم؟

بحث بک آپ چطوریه؟ حتماً باید فروشنده هاست این امکان رو بده یا خودم هم میتونم بک آپ بردارم؟

بهتره که من رو لوکال سایتمو شروع کنم و به یه جای مناسب برسم بعد کپی کنم رو هاست ، یا همش باشه وقتی هاست خریدم کار کنم؟

دیتابیس بانک اطلاعاتیه سایته ... برای فهم ساده تر اینطوری میگم شما اینطوری در نظر بگیر هر وردپرسی که میخوای نصب کنی یک دیتابیس نیاز داره ... 

شما برای یک وردپرس + یک ووکامرس در محموع همون 1 دیتابیس رو نیاز داری ...

بکاپ هم خود هاستینگ ها معمولا هر هفته میگیرن ... بعضی ها هم میگن روزانه میگیرن ....

به صورت پیشفرض دستی هم میشه گرفت مگر اینه واقعا خود هاستینگ ببنده ...

98cell.ir

کاربر عضو
قطعا اگر عجله نداری اول روی لوکال بیار بالا بعد هاست...

بالا