حداقل سفارش بر مبنای دسته بندی محصولات در ووکامرس

S@jj@D

تازه وارد
سلام بر همگی؛ بنده از کد زیر رو برای اجرای حداقل سفارش در ووکامرس پیدا کردم. اما من به سیستم حداقل سفارش بر مبنای دسته بندی محصولات نیاز دارم، یعنی به عنوان مثال اگر مجموع سفارش در فلان دسته بندی 10000 تومان شد اجازه ثبت سفارش داده بشه و در غیر این صورت ارور بده! مطمئنا اگه بشه برای هر دسته بندی یه مقدار مشخص تعیین کرد خیلی بهتره اما اگه برای همه دسته بندیها هم یه مقدار باشه مشکلی نیست! سرچ های زیادی کردم پلاگینش هست اما در نسخه فری چنین قابلیتی رو ندارن! آقا @Mohammad گفتن تو انجمن حرف از پول نزنین ما هم میگیم چشم ولی ما حاضریم پولم بدیم منتها خواهشا تخفیف بدین مشتری شیم :)

کد:
add_action( 'woocommerce_checkout_process', 'wc_minimum_order_amount' );
add_action( 'woocommerce_before_cart' , 'wc_minimum_order_amount' );

function wc_minimum_order_amount() {
    // Set this variable to specify a minimum order value
    $minimum = 50;

if ( WC()->cart->total < $minimum ) {

if( is_cart() ) {

wc_print_notice( 
                sprintf( 'You must have an order with a minimum of %s to place your order, your current order total is %s.' , 
                    wc_price( $minimum ), 
                    wc_price( WC()->cart->total )
                ), 'error' 
            );

} else {

wc_add_notice( 
                sprintf( 'You must have an order with a minimum of %s to place your order, your current order total is %s.' , 
                    wc_price( $minimum ), 
                    wc_price( WC()->cart->total )
                ), 'error' 
            );

}
    }

}

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام ، امیدوارم کمکتون کنه:

S@jj@D

تازه وارد
سلام ، امیدوارم کمکتون کنه:

سپاس از توجه شما، اما دوست عزیز این کد برای حداقل تعداد (Quantity) محصولات در هر سفارش هست نه قیمت اون! ضمن اینکه به نظر میاد فقط میشه روی یک دسته خاص اعمالش کرد، ازونجایی که "Name your category" رو میریزه تو آرایه! البته تستشم کردم اما ظاهر سایتو بهم ریخت و محدودیتم اعمال نکرد! در هر صورت تشکر از توجهی که کردین.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببینید ، حداقل بر اساس دسته بندی یکم سخت هست! نمیگم نمیشه. ندیدم من!

چون دیتاهای سبد خرید بر اساس دسته بندی و... ذخیره نمیشه که بخوایم شرط و قانون براش تعریف کنیم! مبلغ کل هست که میتونید محدودیت بگذارید براش

S@jj@D

تازه وارد
ببینید ، حداقل بر اساس دسته بندی یکم سخت هست! نمیگم نمیشه. ندیدم من!

چون دیتاهای سبد خرید بر اساس دسته بندی و... ذخیره نمیشه که بخوایم شرط و قانون براش تعریف کنیم! مبلغ کل هست که میتونید محدودیت بگذارید براش
سلام محمد جان، در این مورد چندین پلاگین دیدم و کاملا میشه برای هر دسته بندی حداقل تعیین کرد ولی این آپشن رو تو نسخه پرمیوم قراردادن! چیزی که بیشتر برای من مهمه اینه که به جای در نظر گرفتن total (جمع سبد خرید+حمل و نقل) یا subtotal (فقط جمع سبد خرید)، جمع قیمت محصولات در یک دسته بندی رو در نظر بگیره! البته من تو درخواست کدی کردم که اصلا اجازه نده کاربر بیشتر از یک دسته بندی در هر بار سفارش به سبد خرید اضافه کنه و اگر این اتفاق بیفته فک میکنم مسئله حداقل هم با همین کدی که در پست اول آوردم حل بشه! چون دیگه فقط یک دسته بندی در سبد خرید و تسویه حساب وجود داره و بنابراین حداقل سفارش فقط بر روی یک دسته بندی اعمال شده! 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام محمد جان، در این مورد چندین پلاگین دیدم و کاملا میشه برای هر دسته بندی حداقل تعیین کرد ولی این آپشن رو تو نسخه پرمیوم قراردادن! چیزی که بیشتر برای من مهمه اینه که به جای در نظر گرفتن total (جمع سبد خرید+حمل و نقل) یا subtotal (فقط جمع سبد خرید)، جمع قیمت محصولات در یک دسته بندی رو در نظر بگیره! البته من تو درخواست کدی کردم که اصلا اجازه نده کاربر بیشتر از یک دسته بندی در هر بار سفارش به سبد خرید اضافه کنه و اگر این اتفاق بیفته فک میکنم مسئله حداقل هم با همین کدی که در پست اول آوردم حل بشه! چون دیگه فقط یک دسته بندی در سبد خرید و تسویه حساب وجود داره و بنابراین حداقل سفارش فقط بر روی یک دسته بندی اعمال شده! 
اسم پلاگین ها رو ذکر کنید تا ببینم میتونم پیدا کنم یا خیر...

اون تکه کدی که دادم ازمایش کردید؟

S@jj@D

تازه وارد
اسم پلاگین ها رو ذکر کنید تا ببینم میتونم پیدا کنم یا خیر...

اون تکه کدی که دادم ازمایش کردید؟
بله نتیجه رو تو همون تاپیک ذکر کردم آقا محمد عزیز؛

پلاگین:

بالا