حذف اسکریپت اضافی از صفحه اول سایت وردپرسی

atta1367

تازه وارد
سلام
تو سایت فروشگاهی ووکامرسی من سه چهارتا js هست که زمان لود رو بیش از اندازه بالا میبره و باعث کند شدن سرعت سایت میشه
این js مربوط به چک کردن میزان سختی پسوورد (password strength meter ) و (zxcvbn.min.js) میشه که همین zxcvbn.min یه فایل 500 کیلو بایتی رو لود میکنه
برنامه نویسان محترم میتونن بگن چطوری میشه اینو حذف کرد؟ یا حداقل از صفحه اول و پیج فروشگاهی حذف کرد؟ چون این مربوط به پیج ورود به اکانت هست فقط
من هر کد dequeue وردپرس که تو نت گذاشته بودن رو امتحان کردم ولی نشد که نشد و هم اینکه فایل js مربوط به اونارو هم از سرور حذف کردم ولی مشکلی که پیش اومد این بود که نمیتونستی برای ساخت اکانت جدید تو سایت رمز بزاری ینی هرچی میزنی دکمه عضویت نمیاد
کسی میدونه چیکار باس کرد؟ دعاگوی دوستان خوب میشم اگه بگید

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این فایل های جاوا اسکریپت شما در قالب هست یا خود وردپرس ؟

گاها میشه در سایتهای آنلاین اگر این مقدار کد فشرده نشده اون رو فشرده و کوچیکش کرد کافیست به این سایتها مراجعه کنید.

موفق باشید

atta1367

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

این فایل های جاوا اسکریپت شما در قالب هست یا خود وردپرس ؟

گاها میشه در سایتهای آنلاین اگر این مقدار کد فشرده نشده اون رو فشرده و کوچیکش کرد کافیست به این سایتها مراجعه کنید.

موفق باشید
password_strength_meter هم در خود وردپرس هست و هم خود ووکامرس
این دو zxcvbn.min.js رو میارن تو صفحه که اونم یه فایل داره 500 کیلو بایت، ینی با این فایل جاوا اسکریپت میزان دشواری پسوورد وارد شده موقع عضویت در سایت رو میسنجه
با wprocket و هر پلاگین دیگه نشد اینو فشرده کرد
اینو من میخوام یا کلا حذف کنم یا حداقل از صفحه اول حذفش کنم تا لود نشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده بررسی که کردم این مسئله مشکل خیلی ها است. باید از طریق پشتیبانی فروم وردپرس پیگیر این جریان باشید . متاسفانه حجم اصلی فایل نزدیک 800 کیلو بایت هست که احتمالا شما فشرده اون رو دریافت می کنید.

اگر به پاسخ قانع کننده رسیدید لطفا به اشتراک بگذارید.

موفق باشید

atta1367

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

بنده بررسی که کردم این مسئله مشکل خیلی ها است. باید از طریق پشتیبانی فروم وردپرس پیگیر این جریان باشید . متاسفانه حجم اصلی فایل نزدیک 800 کیلو بایت هست که احتمالا شما فشرده اون رو دریافت می کنید.

اگر به پاسخ قانع کننده رسیدید لطفا به اشتراک بگذارید.

موفق باشید
سلام و ممنون از پاسخ‌گوییتون
من به فروم وردپرس انگلیسی هم رفتم و اونجا هم این مشکل رو گذاشتن ولی جوابی که دادن مشکل رو حل نمیکنه و بازم لود میشه این جاوا اسکریپ ها
تا حالا نشده کسی بخاطر بالاتر بردن سرعت سایت یا فروشگاهش این مشکل رو حل کرده باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

atta1367

تازه وارد
hamid99 گفت:
از چه پلاگین امنیتی استفاده میکنید احتمالا wordfence باشه
پلاگین امنیتی استفاده نمیکنم
این جاوااسکریپ مربوط میشه به سنجش میزان قوی بودن رمز هنگام عضویت که رو هسته وردپرس و ووکامرس هست
اگه دقت کنید به js های سایت وردپرسی خودتون حتمن متوجه میشید بخصوص تو gtmetrix این اسکریپت زمان لود زیادی رو به خودش اختصاص میده

atta1367

تازه وارد
hamid99 گفت:
فایل های جاوا اسکریپت شما اسم های عجیب غریب دارن  آیا تو سورس قالب Flatsome دس بردین چون فایل zxcvbn.min.js خطای 404 میده

برای تنظیم پلاگین راکت از این آموزش استفاده کنید 

یا برای کاهش زمان لود سایت AJAX سبد خرید رو با این کد که فانکشن قالب اضافه میشه خاموش کنید

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_styles_scripts', 99 );

function dequeue_woocommerce_styles_scripts() {
if ( function_exists( 'is_woocommerce' ) ) {
if ( ! is_woocommerce() && ! is_cart() && ! is_checkout() ) {
# Styles
wp_dequeue_style( 'woocommerce-general' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce-layout' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce-smallscreen' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce_frontend_styles' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce_fancybox_styles' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce_chosen_styles' );
wp_dequeue_style( 'woocommerce_prettyPhoto_css' );
# Scripts
wp_dequeue_script( 'wc_price_slider' );
wp_dequeue_script( 'wc-single-product' );
wp_dequeue_script( 'wc-add-to-cart' );
wp_dequeue_script( 'wc-cart-fragments' );
wp_dequeue_script( 'wc-checkout' );
wp_dequeue_script( 'wc-add-to-cart-variation' );
wp_dequeue_script( 'wc-single-product' );
wp_dequeue_script( 'wc-cart' );
wp_dequeue_script( 'wc-chosen' );
wp_dequeue_script( 'woocommerce' );
wp_dequeue_script( 'prettyPhoto' );
wp_dequeue_script( 'prettyPhoto-init' );
wp_dequeue_script( 'jquery-blockui' );
wp_dequeue_script( 'jquery-placeholder' );
wp_dequeue_script( 'fancybox' );
wp_dequeue_script( 'jqueryui' );
}
}
}

تو سایتتون از پلاگین YITH WooCommerce Wishlist استفاده کردید که باید این آموزش رو هم ببینید

و اگه پلاگین Heartbeat Control رو نصب نکردین حتما نصب کنید امتیاز سایت شما خوبه ولی سرعت لودش بالاس .بهتره اگه قالب رو دستکاری کردین یه قالب دیگه رو فعال کنید و پوشه قالب رو حذف کنید و دوباره اپلود کنید  :)
خیلی خیلی ممنونم از توجه ویژه تون

من تو قالب فلت سام دستکاری نکردم، به این دلیل خطا 404 میده که من موقتن فایلشو از ریشه هاست حذف کردم وگرنه دو سه ثانیه هم تو زمان لود اضافه میشد
اسکریپ zxcvbn.min.js یه اسکریپ سنجش رمز هست که اونطور که تحقیق کردم اینو dropbox به صورت متن باز ایجاد کرده و وردپرس هم یکی دوساله که ازین اسکریپ استفاده میکنه
بابت راهنمایی‌هاتون کمال تشکر رو دارم و حتمن چیزایی رو که گفتین رو الان انجام میدم :)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
شما با استفاده از افزونه های asset manager میتونی از بارگزاری هر استایل و .. جلوگیری کنی در صفحات دلخواه .. 

پیشنهاد میشه :

atta1367

تازه وارد
شما با استفاده از افزونه های asset manager میتونی از بارگزاری هر استایل و .. جلوگیری کنی در صفحات دلخواه .. 

پیشنهاد میشه :

ممنونم
اینو استفاده کردم ولی اون رو شناسایی نمیکنه متاسفانه نمیدونم چرا

atta1367

تازه وارد

پیشنهاد میشه :

ممنونم ازت خیلی
من clearfy رو نصب کرده بودم ولی صفحه اصلی که این لود میشد رو میزدم این اسکریپت رو نمی آورد
تو که اینجا گفتی یهو یه جرقه زد به ذهنم که این باس تو صفحه عضویت باشه که اونجا رفتم و دیدم شناساییش کرد و ازین طریق غیرفعالش کردم 
خیلی ممنونم ازت بوووووووووووووووس بهت فراوان

atta1367

تازه وارد
hamid99 گفت:
این اسکریپت zxcvbn.min.js اصلا نه تو وردپرس هست نه ووکامرس نه قالبتون اگه اوجینال باشه این یه پلاگینه ظاهرا که شما نصب دارید

اگه فایل اصلی وردپرس رو داشته باشین یا تو ریشه هاستتون برید پوشه wp-includes ، توی اون برید تو پوشه js ، تو این پوشه سه تا آخرین فایل مربوط میشه به zxcvbn.min
اسکریپ password-strength-meter این رو فراخوانی میکنه
هم وردپرس به صورت پیشفرض این اسکریپت رو داره و هم ووکامرس مجددا این اسکریپت رو تو خودش گذاشته

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aallmmaass

تازه وارد
برای حذف این اسکریپت میتونید از کد زیر استفاده کنید
PHP:
//disable zxcvbn.min.js in wordpress
add_action('wp_print_scripts', 'remove_password_strength_meter');
function remove_password_strength_meter() {
    // Deregister script about password strenght meter
    wp_dequeue_script('zxcvbn-async');
    wp_deregister_script('zxcvbn-async');