حذف تمام مطالب سایتم

djmojtaba

تازه وارد
سلام

یه سوال داشتم امروز که اومده سایت دیدم سایت هیچ کدام عکس های پست و فایل رو نمیشه دانلود کرد سزدم به هاست دانلود دیدم خالی هست

و بکابی هم نداشتم ازش الان هیچ کدام پست هم نه دانلود میشن نه عکس های پست ها نمایش داده میشن

مجبور به حذف تمام مطالب شدم و الان میخوام حذکنم و امار هم زیاد نیست ولی دوستان گفتم صحفه 404زیادی تولید میشه و ضرر داره واسه سایتت

الان موندم چیکار کنم

یه سایت دیگه بزنم و کار روکنم ؟

یا همین رو ادامه بدم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مطالب سایتو که فعلا حذف نکن .

تیکت بده به مدیریت هاستینگ هاست دانلود ببین چی میگه ؟

sasan90

تازه وارد
بعضی از هاست های دانلود هستند که بک آپ ندارن. اگه از اونا استفاده کرده باشی که سایتت رو هواست

اگر تعداد مطالب سایتت زیاد نیستند اونا رو درست کن. یا برای بازدید کننده ها بنویس لینک ها دردست تعمیر است

مطالبت رو هیچ وقت پاک نکن

alifiresoft

کاربر عضو
البته پاک کردن مطالب هم اونقدرا هم ید نیست. یه مدت درسته توی گوگل ممکنه آمارتون بیاد پایین اما از زمانی که سایت مپ جدید رو به گوگل معرفی میکنید اون خودش به صورت خودکار لینک هایی که زیاد 404 میشن رو از نتایجش پاک میکنه. ممکنه این برای دو یا سه ماه بازدیدتون رو بیاره پایین/

djmojtaba

تازه وارد
بعضی از هاست های دانلود هستند که بک آپ ندارن. اگه از اونا استفاده کرده باشی که سایتت رو هواستاگر تعداد مطالب سایتت زیاد نیستند اونا رو درست کن. یا برای بازدید کننده ها بنویس لینک ها دردست تعمیر است

مطالبت رو هیچ وقت پاک نکن
1050تا هست :43:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای حذف مطالب از نتایج گوگل میتونید از گوگل وبمستر کمک بگیرید.

djmojtaba

تازه وارد
برای رفع ارور 404 سایتت این فایلو بزار جای فایل 404 قالبت و دیگه نگران ارور های 404 نباش دانلود

از یه افزونه استفاده میکنه هر صحفه یا فایل توی هاست نباشه به صحفه اول انتقال پیدا می کنند

الان مطالبم حذف کنم ؟

بالا