حذف دسته بندی محصولات از صفحه فهرستها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mstfatata

تازه وارد
با سلام خدمت اساتید محترم

من از پوسته ebuy استفاده کردم و ووکامرس هم فعال کردم یکی دو روز اول هیچ مشکلی نداشتم ولی به تازه گی دسته بندی

محصولاتم از صفحه فهرستها حذف شده. همه پلاگینها رو غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد. وردپرس و پوسته رو مجدد نصب

کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست. لطفا کمکم کنید. :39:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئنی که دسته بندی محصولات اصلا توی بخش فهرست ها میاد؟

من ندیدم چنین چیزی رو ...؟

ibrahimgoli

تازه وارد
برای حل مشکل . شما میتونید دستبه بندی محصولاتتون رو به صورت دستی وارد فهرست کنید.

به قسمت محصولات > دستبه بندی ها برید. بر روی نمایش دسته بندی کلیک کنید. لینک ادرس دسته بندی رو کپی کنید. و بعد به قسمت نمایش > فهرستها رفته و به وسیله ی قسمت پیوند دلخواه دسته رو به فهرست اضافه کنید.

mstfatata

تازه وارد
مطمئنی که دسته بندی محصولات اصلا توی بخش فهرست ها میاد؟من ندیدم چنین چیزی رو ...؟
سلام

بله دوست عزیز توی چندتا فالب تست کردم درسته. توی این قالبم تا چند روز درست کار می کرد یکدفعه این اتفاق براش افتاد.

:102:

mstfatata

تازه وارد
با سلام

من این مشکلو پیگیری کردم و به یک نتیجه رسیدم که بعضی از هاستها یه سری از features ها رد دیزیبل میکنه برای بحث امنیتی.

می خواستم ببینم کسی میدونه برای نشون دادن محصولات و دسته بندی محصولات در بخش فهرستها به چه features هایی احتیاج هست.

ممنون :63:

ibrahimgoli

تازه وارد
با سلاممن این مشکلو پیگیری کردم و به یک نتیجه رسیدم که بعضی از هاستها یه سری از features ها رد دیزیبل میکنه برای بحث امنیتی.

می خواستم ببینم کسی میدونه برای نشون دادن محصولات و دسته بندی محصولات در بخش فهرستها به چه features هایی احتیاج هست.

ممنون :63:
چیز خاصی نیاز نداره . لطفا بصورت زیر عمل کنید.

برای حل مشکل . شما میتونید دستبه بندی محصولاتتون رو به صورت دستی وارد فهرست کنید.

به قسمت محصولات > دستبه بندی ها برید. بر روی نمایش دسته بندی کلیک کنید. لینک ادرس دسته بندی رو کپی کنید. و بعد به قسمت نمایش > فهرستها رفته و به وسیله ی قسمت پیوند دلخواه دسته رو به فهرست اضافه کنید.

haniehr

تازه وارد
با سلام من میخوام دسته ی محصولاتم از صفحه اصلی حذف بشه

آدرس سایتم ptaa.ir

لطفا کمکم کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا یک تاپیک جدید ایجاد کنید و قوانین رو مطالعه کنید.

قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا