حذف صفحه اضافی تسویه حساب بعد از checkout برای درگاه بانک ملت

amin.yarmohammadi

تازه وارد
سلام

من از 2 تا درگاه سامان و ملت استفاده میکنم. درگاه سامان بعد از زدن «ثبت سفارش» مستقیما میره درگاه برای پرداخت

You must be registered for see images attach

ولی درگاه ملت مطابق شکل میره یه صفحه اضافی که باید بازم دکمه پرداخت رو بزنن

You must be registered for see images attach

چطوری میتونم کدهای افزونه ملت رو تغییر بدم که مثل سامان مستقیم بره بانک؟؟

آدرس سایتم:

amraja

تازه وارد
این مشکل رو من هم دارم. لطفا پاسخ بدید. نیازی به این صفحه اصلا نیست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این مشکل رو من هم دارم. لطفا پاسخ بدید. نیازی به این صفحه اصلا نیست.
دوست عزیز

نیاز هست اتفاقا ، نماد اعتماد گیر میداد که چرا پیش فاکتور صادر نمیشه در سایت هاتون؟ کلی کاربر بخاطر نبود همین قسمت نتونستند نماد بگیرن. درخواست کردند اضافه کردیم ! الان این مشکل رفع کردیم باز عده ای دیگر میگن این قسمت رو بردارید... نمیدونیم چه کنیم!

amraja

تازه وارد
دوست عزیز

نیاز هست اتفاقا ، نماد اعتماد گیر میداد که چرا پیش فاکتور صادر نمیشه در سایت هاتون؟ کلی کاربر بخاطر نبود همین قسمت نتونستند نماد بگیرن. درخواست کردند اضافه کردیم ! الان این مشکل رفع کردیم باز عده ای دیگر میگن این قسمت رو بردارید... نمیدونیم چه کنیم!
در نسخه جدید یک گزینه در بخش پیکربندی درگاه اضافه کنید هرکس دوست داشت حذف کنه/یا بذاره.
درضمن کسی که نماد نداشته باشه نمیتونه درگاه بگیره. چطور درگاه گرفته درصورتی که نماد گیر داده و نماد نداشته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

msayber

تازه وارد
پیش فاکتور رو سایت صادر میکنه . یعنی قبل از اینکه روش پرداخت بخواد انتخاب بشه یک پیش فاکتور صادر میشه . لزومی به این صفحه اضافی نیست . 

98cell.ir

کاربر عضو
پیش فاکتور رو سایت صادر میکنه . یعنی قبل از اینکه روش پرداخت بخواد انتخاب بشه یک پیش فاکتور صادر میشه . لزومی به این صفحه اضافی نیست . 
اینو باید به نماد اکترونیک که به پروسه پرداخت گیر میدن بگین نه تیم این افزونه،مشخصه این تیم نسبت به اکثریت که نماد دارن اقدام میکنن نه برای اقلیت که نماد ندارن

:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

msayber

تازه وارد
اینو باید به نماد اکترونیک که به پروسه پرداخت گیر میدن بگین نه تیم این افزونه،مشخصه این تیم نسبت به اکثریت که نماد دارن اقدام میکنن نه برای اقلیت که نماد ندارن

:)
درسته اما من احساس میکنم معدود افرادی که از این افزونه استفاده می کنند ومشکل دارند به دلیل عدم وجود اون خلاصه سفارش در سایتشون این مشکل رو دارن . از این جهت دستی کردن وجود صفحه خلاصه فاکتور یا عدم وجود اون میتونه پیشنهاد خوبی باشه . 

98cell.ir

کاربر عضو
درسته اما من احساس میکنم معدود افرادی که از این افزونه استفاده می کنند ومشکل دارند به دلیل عدم وجود اون خلاصه سفارش در سایتشون این مشکل رو دارن . از این جهت دستی کردن وجود صفحه خلاصه فاکتور یا عدم وجود اون میتونه پیشنهاد خوبی باشه . 
بله در حد پیشنهاد عالیه،اما در حال حاضر این تیم به دلیل انتشار نسخه جدید ووکامرس خیلیییییی سرشون شلوغه،شااااید در نسخه های بعدی اضافه کنن اما مشخصا حالاها آماده نمیشه

amin.yarmohammadi

تازه وارد
بله در حد پیشنهاد عالیه،اما در حال حاضر این تیم به دلیل انتشار نسخه جدید ووکامرس خیلیییییی سرشون شلوغه،شااااید در نسخه های بعدی اضافه کنن اما مشخصا حالاها آماده نمیشه
لطفا اگه سرتون خلوت شد این مشکل رو حل کنید. افزایش مراحل خرید، فروس رو کم میکنه.

ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ما این مرحله رو دو سال پیش به درخواست کاربران اضافه کردیم! بعضی دوستان نمادشون به خاطر نبودن پیش فاکتور ، رد شده! حالا باز دارید میگید حذف کنید! واقعیتش فرصت کافی برای انجام این کار نداریم و ترجیح میدیم طبق استاندارد های تعریف شده جلو بریم نه درخواست برخی کاربران

متشکرم.

amraja

تازه وارد
ما این مرحله رو دو سال پیش به درخواست کاربران اضافه کردیم! بعضی دوستان نمادشون به خاطر نبودن پیش فاکتور ، رد شده! حالا باز دارید میگید حذف کنید! واقعیتش فرصت کافی برای انجام این کار نداریم و ترجیح میدیم طبق استاندارد های تعریف شده جلو بریم نه درخواست برخی کاربران

متشکرم.
در بخش پیکربندی بانک ملت ووکامرس یک چک باکس برای افزودن/حذف این صفحه بیافزایید. با سپاس

amin.yarmohammadi

تازه وارد
در بخش پیکربندی بانک ملت ووکامرس یک چک باکس برای افزودن/حذف این صفحه بیافزایید. با سپاس
دقیقا 

الان افزونه سامان این صفحه رو نداره و من سامان رو بالاتر از ملت گذاشتم که پیشفرض با سامان خرید کنن.

اگه میشه این امکان رو برای ما بگذارید که بتونیم این صفحه رو حذف کنیم.

مخصوصا الان که به‌پرداخت آی پی جدید معرفی کرده و شما باید افزونه رو ویرایش کنید، این امکان رو هم لطفاً بگذارید.

متشکرم 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دقیقا 

الان افزونه سامان این صفحه رو نداره و من سامان رو بالاتر از ملت گذاشتم که پیشفرض با سامان خرید کنن.

اگه میشه این امکان رو برای ما بگذارید که بتونیم این صفحه رو حذف کنیم.

مخصوصا الان که به‌پرداخت آی پی جدید معرفی کرده و شما باید افزونه رو ویرایش کنید، این امکان رو هم لطفاً بگذارید.

متشکرم 
ای پی ملت که اعلام شده مخصوص سرور هاست و شامل همه نمیشه. برای شبکه هایی هست که سرورهاشون همه چیز رو block میکنند و گفتند که این IP جدید ملت هست درجریان باشید که بلاک نشه و مجاز باشه!... ربطی به افزونه نداره...

تلاش می کنیم این قابلیت رو اضافه کنیم. زمانی نمیتونم تعیین کنم.

بالا