حذف قیمت و عنوان محصول از صفحه ی فروشگاه

omega44

تازه وارد
سلام به همگی

نیاز دارم که از صفحه ی فروشگاه عناوین محصول و قیمتشون رو مخفی کنم (نه به حالت کاتالوگ که غیر قابل فروش باشن، میخوام که فقط در صفحه ی فروشگاه ووکامرس دیده نشن)

در انجمن های خارجی دیدم که کدهایی برای این کار ارائه کرده بودن که باید دستی اضافه میشد، اما از نحوه ی انجامش چیز زیادی متوجه نشدم

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

omega44

تازه وارد
آدرس سایت

نام قالب و ...
سلام

قالب BeTheme هست و صفحات با معکوس شمار مسدود شدند که قابل مشاهده نیست.

نمیدونم از "و..." چه اطلاعات دیگه ای مدنظرتون هست، در مورد ورژن ها هم در حال حاضر از آخرین ورژن وردپرس، ووکامرس و این پوسته استفاده میشه.

این کد هم در برای اضافه کردن به functions.php پیشنهاد شده بود:

کد:
function remove_loop_button(){
 remove_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item', 'woocommerce_template_loop_add_to_cart', 10 );
    // hide product price on category page
remove_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item_title', 'woocommerce_template_loop_price', 10);
  }
 add_action('init','remove_loop_button');

Mr.Mostafa

تازه وارد
درود

میتونید از Css هم استفاده کنید اما همچنان داخل سورس باقی میمونه اگر از css برای حذفشون استفاده کنید

omega44

تازه وارد
درود

میتونید از Css هم استفاده کنید اما همچنان داخل سورس باقی میمونه اگر از css برای حذفشون استفاده کنید
مشکلی نداره، فقط اونجا نمایش داده نشه برای من کفایت میکنه.

آدرس سایت رو بفرستین، تا کد css رو براتون بنویسیم
خلیل جان ما شرمنده ی محبت های شما هستیم

Mr.Mostafa

تازه وارد
مشکلی نداره، فقط اونجا نمایش داده نشه برای من کفایت میکنه.

خلیل جان ما شرمنده ی محبت های شما هستیم
ظاهرا دوستمون براتون انجام دادن اما چنانچه ایشون به هر دلیلی انجام ندادن لینک رو یا اینجا بزارید یا پیغام شخصی کنید من در خدمتم :)

omega44

تازه وارد
ظاهرا دوستمون براتون انجام دادن اما چنانچه ایشون به هر دلیلی انجام ندادن لینک رو یا اینجا بزارید یا پیغام شخصی کنید من در خدمتم :)
والا اینجا دوستان همه لطف دارن، ظاهرا آقا خلیل ندیدن هنوز پیام بنده رو، اگه به نتیجه برسه پاسخ رو توی همین تاپیک مینویسم که همه استفاده کنن.

آدرس پیج رو براتون پیام کردم.

Mr.Mostafa

تازه وارد
والا اینجا دوستان همه لطف دارن، ظاهرا آقا خلیل ندیدن هنوز پیام بنده رو، اگه به نتیجه برسه پاسخ رو توی همین تاپیک مینویسم که همه استفاده کنن.

آدرس پیج رو براتون پیام کردم.
بهرحال دوستان مشغله دارن

من پاسخ دادم خدمتتون امیدوارم کارتون رو راه بندازه :)

omega44

تازه وارد
با راهنمایی مصطفی عزیز این کد رو به rtl.css اضافه کردم و قیمت و عنوان محصول از صفحه فروشگاه مخفی شد.

.post-type-archive .desc {display: none;}

ممنون از همگی.

بالا