حذف نشدن مطالب در ودرپرس

mehran121

کاربر عضو
سلام

من می خوام مطالب رو حذف کنم ولی نمیشه و اختار میده باید چیکار کنم

این اختار رو میده :

خطا در هنگام انتقال به زباله*دان.

hosein71

تازه وارد
می تونی از تو دیتابیس حذفش کنی. البته قبلش یه بک آپ بگیر که اشتباه چیزی رو پاک نکنی. اگر خیلی ضروری میخوای نشون داده نشه از حالت نمایش عمومی درش بیار.

mehran121

کاربر عضو
نه می دونم هیچ مطلبی رو نمی تونم حذف کنم چون یک سایت خبری هستش و هر ماه نزدیک به 15000 مطلب ایجاد میشه باید مطالب قدیم پاک بشن

بخاطر همین اصلا حذف نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه ی خاصی نصب نکردید؟؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دادش باید یکم برای حل مشکلت حوصله به خرج بدی چون کارهایی که زیر میگم یکم وقتتو میگیره

اول قالب رو عوض کن تست کن چون ممکنه یه فانکشنی وجود داشته باشه که این مشکلو بوجود آورده .

بعدش تک تک همون چند تا افزونه ای هم که نصب کردی غیرفعال کن و هر بار تست کن .

بعضی اوقات یه چیزهایی یک مشکلاتی پیش میارن که اصن فکرشم نمیکردی مثلا یه افزونه نصب کرده بودم که ربطی به دسته بندی سایت نداشت ولی باعث میشد موقع پست گذاشتن دسته های سایتم غیب بشن .

اگه نشد کار زیرو بکن

اول از داخل تمام محتویات سایتت رو مارک کن و بعد زیپشون کن . (این کار واسه اینه که یه بکاپ داشته باشی ازش)

بعد همه پوشه ها و فایل ها رو (بجز پوشه wp-content و فایلهای wp-config.php و .htaccess )رو حذف کن .

حالا یه وردپرس جدید ، هم ورژن با وردپرسی که روی سایت نصب شده دانلود کن و حالا برعکس عمل کن یعنی همه فایلها و پوشه هاشو نگه دار ولی wp-content و wp-config.php و .htaccess رو حذف کن .

حالا بعد حذف این سه تا . هرچی باقی موند رو بریز تو هاستت . جای اونهایی که حذف کردی

تست کن ببین درست میشه یا نه . اگه درست نشد لااقل معلوم میشه که مشکل فقط از دیتابیسه پس .

hosein71

تازه وارد
دیدگاه و ... رو می تونی حذف کنی؟ عکس اگه تو رسانه ها آپلود کنی می تونی حذفش کنی؟

اگه نمیشه احتمال زیاد مشکل از دسترسی های پوشه هاست. چک کن که همش 755 و برای فایل ها 644 باشه. اگه درست بود برای فایل ها رو 777 کن ببین درست میشه یا نه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دیدگاه و ... رو می تونی حذف کنی؟ عکس اگه تو رسانه ها آپلود کنی می تونی حذفش کنی؟ اگه نمیشه احتمال زیاد مشکل از دسترسی های پوشه هاست. چک کن که همش 755 و برای فایل ها 644 باشه. اگه درست بود برای فایل ها رو 777 کن ببین درست میشه یا نه.
حذف شدن مطالب مربوط به دیتابیس هست و ربطی به دسترسی فایل ها و پوشه ها نداره

mehran121

کاربر عضو
بله درسته دیتابیش مشکل داره حالا یک خورده حل شده ولی وقتی می خوام کلا حذف کنم نمیشه یکی یکی باید حذف کنم که زمان زیاد می بره

amir7ehsan7

تازه وارد
من قبلا این رو یه سایتی این مشکلو داشتم

یه بار همه پلاگین ها رو غیر فعال کردم (با تغییر دادن اسم پوشه plugins به مثلا plugins_deactive )

بعد پستها رو پاک کردم ردیف شد، بعد هم دوباره پلاگین ها رواکتیو کردم و مشکل کامل حل شد!

بالا