حذف گوگل فونت از gon

shahin_w3

کاربر عضو
سلام کسی میدونه کد های مربوط به فراخوانی گوگل فونت در کدوم فایل پوسته گان قرار داره؟

میخوام کلا حذفش کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنظر اولین اولویت در فایل استایل باشد البته در برخی قالبها به صورت مجزا برای گوگل یک فایل وجود دارد اما بهترین شیوه برای فهمیدن اینست از طریق مرورگر محل فراخوان را پیدا و  نسبت به حذف آن اقدام کنید.

فکر می کنم یک افزونه نیز در مخزن برای اینکار بود این موارد را ببینید برخی نسخه بروزشان این کار را می کنند و برخی حتی آنرا به صورت لوکال در می آورند. البته برخی قالب ها در تنظیمات خودشان این حالت را دارند که از فونت گوگل استفاده نکنید.

متاسفانه گوگل با یک سیاست موذیانه سعی دارد قوانین و عرف جامعه متن باز را به سمت انحصار توسط خودش بکشاند. یعنی با رایگان قرار دادن برخی محصولات اول دام را پهن و بعد از شکار افراد و گروه ها سعی در فشار برای استفاده اجباری می کند و حتی در برخی موارد اطلاعات را به راحتی جابجا می کند. اطمینان بیش از اندازه به گوگل باعث این وضعیت است به نظر می رسد در راستای تحریم های ظالمانه آمریکا فونت گوگل به علت اینکه برای ساخت سلاح هسته  :)) و سایر موارد نقض حقوق بشر  >:) توسط برخی کشورها استفاده می شود دسترسی یا محدویت اعمال کرده است.

موفق باشید

shahin_w3

کاربر عضو
سلام

توی فایل css نبود

توی تقریبا تمام فایل های قالب رو سرچ زدم نفهمیدم از کجا داره فراخوانی میشه

با پلاگین هم غیر فعال نشد

و توی سورس هم ۵ قسمت مختلف داره از گوگل فونت استفاده میکنه که کلا گیج کرده منو

ریوان

تازه وارد
با استفاده از برنامه های جستجو fonts.google رو سرچ کن حتماً پیدا میشه.

hooman_gh

تازه وارد
با درود و وقت بخیر

در gon  برید قسمت نمایش

Theme Options و بعدش در قسمت Typography قسمتهای گوگل فونت را غیرفعال کنید.

انشاالله درست گفته باشم. موفق باشید

shahin_w3

کاربر عضو
پیداش کردم

از 5 جای مختلف فراخوانی میشد

یکی از تنظیمات قالب

یکی از ویژیوال کمپرسور

یکی از افزونه علاقه مندی

یکی از افزونه مقایسه

یکی از  طریق sql پیدا شد

بالا