حذف یا پنهان کردن قیمت محصول متغیر در سبد خرید و سفارشات ووکامرس

mamad-poori

تازه وارد
سلام .

من در سایتم قیمت اقلامم به دفعات تغییر می کنه و سخته که هر بار اونارو اصلاح کنم . از اونجایی که در ابتدا فقط ثبت سفارش از طریق سایته و قیمت ها بعدا به مشتری اعلام میشه آیا راهی هست که قیمت در تمام بخش های ووکامرس ( صفحه محصولات ، سبد خرید ، تکمیل سفارش و . . . ) حذف یا پنهان بشه ؟

درضمن پوسته مورد استفاده من نیلسن هست که از همین سایت دانلود کردم و متاستفانه دسترسی به functions.php نداره.

ممنون میشم راهنماییم کنید .

Alaric

کاربر عضو
شما هم از طریق ویرایش کدهای css میتونی انجام بدی هم از طریق حذف کدهای قالب.

افزونه هم وجود داره که بتونی قیمت های همه محصولات رو تو یک صفحه بروزرسانی کنه ( یعنی واسه تغییر قیمت محصولات رو ویرایش نکنی)

این نسخه حرفه ای افزونه:

این نسخه معمولی:

mamad-poori

تازه وارد
شما هم از طریق ویرایش کدهای css میتونی انجام بدی هم از طریق حذف کدهای قالب.

افزونه هم وجود داره که بتونی قیمت های همه محصولات رو تو یک صفحه بروزرسانی کنه ( یعنی واسه تغییر قیمت محصولات رو ویرایش نکنی)

این نسخه حرفه ای افزونه:

این نسخه معمولی:

آقا من محصولاتم متغیره که این افزونه کلا تو نسخه رایگانش پشتیبانی نمی کنه ... پولیشم کهههههههه :دی

mamad-poori

تازه وارد
اولا یعنی چی دسترسی به فانکشن نداری؟؟؟ باید بری تو پنل فایل منجیر هاستت اونجا هست

دوما بله شما مستقیما به هسته ووکامرس برو و در برگه های مربوطه که مبلغ را داره نشون میده کدش را پاک کن برای اینکه بتونی ووکامرس را آپدیت کنید فولدر تمپلیت را در قالب سایت خودت بریز و تغییرات را در آن انجام بده تا پس از آپدیت از بین نرود
آقا ممنونم . یه افزونه پیدا کردم و یک واحد پولی به اسم عدد به ووکامرس اضافه کردم و قیمت محصولات رو 1 دادم ؛ مشکلم تغریبا حل شد .اونطور که باید تمیز نیست ولی واسه منه تنبل از گشتن بین کد های هسته ووکامرس بهتره. :D

mamad-poori

تازه وارد
اینم افزونش اگه کسی مشکل منو داشت:

You must be registered for see images attach

بالا