حذف shop از پیوند یکتا

samfire

تازه وارد
سلام

دوستان من وقتی تو قسمت پیوند یکتا  ادرس به شکل

دسته بندی / محصول

تو ادرس نمایش پیدا بکنه یه کلمه به اسم شاپ هم میاد

shop/interior-design/serving-bowll

/shop/%product_cat%

وقتی هم حذفش میکنم این میاد

/product/%product_cat%

یعنی یه product  میاد اول دسته بندی / محصول

/product/interior-design/serving-bowl/

دوستان راهی هست این شاپ و پروداکت از اول ادرس  حذف بشه...

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

به نظرم امکان پذیر نیست ، چون شما باید برای این قسمت دسته مجزا از وردپرس داشته باشی تا تداخل نداشته باشی . حتی در محصولات فروشگاه محوری مثل اوپن کارت پرستا شاپ نیز این اعمال میشه تا مشخص بشه این یک محصول هست نه یک نوشته .

البته میشه تغییرش داده به کلمه ای که خودتون مایلید ولی حذفش درست نیست .

موفق باشید

samfire

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

به نظرم امکان پذیر نیست ، چون شما باید برای این قسمت دسته مجزا از وردپرس داشته باشی تا تداخل نداشته باشی . حتی در محصولات فروشگاه محوری مثل اوپن کارت پرستا شاپ نیز این اعمال میشه تا مشخص بشه این یک محصول هست نه یک نوشته .

البته میشه تغییرش داده به کلمه ای که خودتون مایلید ولی حذفش درست نیست .

موفق باشید
سلام

ممنون از پاسخ شما

خب این کارو باید از کجا انجام بدیم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

خودتون یکم تمرکز کنید جواب رو پیدا می کردید.

کافیه در پیوند یکتا قسمت پایگاه سفارشی جای کلمه shop از کلمه دلخواهتون استفاده کنید یادتون باشه این قسمت قابل تغییر است ولی اگر پیوند یکتای نادرستی بذارید احتمال استفاده سایت از پیش فرض هست پس دقت کنید ، البته به لطف ریدارکت 301 داخل ووکامرس مشکلی در خوانده شدن لینکها از سوی موتورهای جستجو نخواهد بود در صورتی که از ساختار توصیه خود پیوندهای یکتا استفاده کنید وگرنه ممکن است اگر سایت شما زمان طولانی بیش از 2 ماه از ساخت و ایندیکس مطالب یا محتوا میگذرد احتمال بروز خطای 404 هست که بهتره بررسی جدی روش بنمایید و یا منصرف شوید {بهتره از یک کلمه با نوشتار انگلیسی یا اعداد استفاده کنید تا لینک سازی براتون دردسر نشه }

موفق باشید

samfire

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

خودتون یکم تمرکز کنید جواب رو پیدا می کردید.

کافیه در پیوند یکتا قسمت پایگاه سفارشی جای کلمه shop از کلمه دلخواهتون استفاده کنید یادتون باشه این قسمت قابل تغییر است ولی اگر پیوند یکتای نادرستی بذارید احتمال استفاده سایت از پیش فرض هست پس دقت کنید ، البته به لطف ریدارکت 301 داخل ووکامرس مشکلی در خوانده شدن لینکها از سوی موتورهای جستجو نخواهد بود در صورتی که از ساختار توصیه خود پیوندهای یکتا استفاده کنید وگرنه ممکن است اگر سایت شما زمان طولانی بیش از 2 ماه از ساخت و ایندیکس مطالب یا محتوا میگذرد احتمال بروز خطای 404 هست که بهتره بررسی جدی روش بنمایید و یا منصرف شوید {بهتره از یک کلمه با نوشتار انگلیسی یا اعداد استفاده کنید تا لینک سازی براتون دردسر نشه }

موفق باشید
سلام

"خودتون یکم تمرکز کنید جواب رو پیدا می کردید. "

من کلان نمیخوام کلمه ایی  باشه... نه shop  نه کلمه دیگه...   من کلمه دلخواهی نمی خوام کلان میخام حذف بشه... مهم هم نیست که با مطالب تداخل پیدا کنه یا نه چون مطلبی ندارم.... دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

MahdiY

راهبر انجمن
رو مشاهده کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا