حرفه ای ها لطفا کمک کنن، مهم هستش

• نویسنده موضوع 001200
  • تاریخ شروع

001200

تازه وارد
سلام دوستان.

من یه اسکریپت نوشتم (البته بهتره بگم چندتا اسکریپت رو باهم مخلوط کردم و فقط 2-3 خطش رو من نوشتم، البته طراحیش از خودم بوده ها) حالا میخواستم بدونم اون رو با چه برنامه ای کد گذاری کنم تا از دستم این ریپ کننده در امان باشه؟

البته اگرم برنامه اونقدر حرفه ای نیست، حداقل کسی ریپ میخواد بکنه با کلی دردسر ریپ بکنه هم خوبه. (در ضمن میخوام رایگان باشه، چون اسکریپتش تجاری نیست که بخوام براش خرج بکنم)

و اینکه یه سوال معمولا کسی که میخواد سایت رو ریپت کنه اول با گرابر ها چک میکنه، من الان چند وقته می بینم بعضی از سایتها رو به محض اینکه میای گراب میزنی روشون یا مثلاً با برنامه دیگه میخوای سایت رو اسکن بکنی پس از شروع کار (چند ثانیه که میگذرن) ip رو برای 10-15 دقیقه بلوکه میکنه. یعنی اجازه گراب یا اسکن یا حتی ورود به سایت اصلا نمیده بهت. (انگار اون سایت برای ما در دسترس نیست، پیغام the page not found میده؛ که من این موضوع رو چک کردم به محض بلوک شدن با یه ای پی دیگه از همون سیستم میشه رفت سایت ولی با ای پی قبلیش نمیشه رفت) این موضوع رو کسی میدونه چیجوری انجام میشه؟ یه راهنمایی بده عالی میشه.

و یه موضوع دیگه یه سایتی بود (از این قندشکن ها میفروخت) (البته html طراحیش بودا) و هر کار میکردی اجازه نمیداد صفحه سیو بشه نه با گرابر نه سیو عادی؛ باید دستی کپیش میکردی. و همین طور توی یکی از فایلهای سایتش که با پسوند js بود میخواستی بازش کنی پیغام "403 Forbidden" و "You don't have permission to access /js/jquery.placeholder.min.js on this server." میداد. به هیچ وجه قابل باز شدن از روی هاستش نبود، مجبور شدم از نت اون فایل رو گیر بیارم.

خوب این فایل رو چیجوری قفل کرده بود؟ حتی با دانلود منیجر هم نمیشد این فایل رو دان کرد.

اگه پرمیشن تغییر داده پس چطوری توی سایت کار میکنه؟ اگرم بستش بازم چیجوری روی لود صفحه باز میشه؟

چون موقع لود صفحه بالاخره اونم باید دان بشه تا اجرا بشه دیگه.

Mesut

تازه وارد
و یه موضوع دیگه یه سایتی بود (از این قندشکن ها میفروخت) (البته html طراحیش بودا) و هر کار میکردی اجازه نمیداد صفحه سیو بشه نه با گرابر نه سیو عادی؛ باید دستی کپیش میکردی. و همین طور توی یکی از فایلهای سایتش که با پسوند js بود میخواستی بازش کنی پیغام "403 Forbidden" و "You don't have permission to access /js/jquery.placeholder.min.js on this server." میداد. به هیچ وجه قابل باز شدن از روی هاستش نبود، مجبور شدم از نت اون فایل رو گیر بیارم.خوب این فایل رو چیجوری قفل کرده بود؟ حتی با دانلود منیجر هم نمیشد این فایل رو دان کرد.

اگه پرمیشن تغییر داده پس چطوری توی سایت کار میکنه؟ اگرم بستش بازم چیجوری روی لود صفحه باز میشه؟

چون موقع لود صفحه بالاخره اونم باید دان بشه تا اجرا بشه دیگه.
کار نشد نداره

لینکش رو میشه بدید ؟!

HamedR

کاربر عضو
سلام

1- کد کردن اسکریپت هم با اینکودر انجام میشه که 2تا از بهترین هاش ioncube و zend هستن . البته شما هرکاری کنید باز کسی که بخواد میتونه دیکدش کنه.

2- چیزی به اسم ریپ اسکریپت وجود نداره. ریپ برای قالب استفاده میشه . اون چیزی که شما میگی نال هستش که اسکریپت رو از روی سایت میدزدن ، که اونم تا زمانی که اسکریپت باگ امنیتی نداشته باشه و شل روی هاستتون آپلود نشه ، نمیتونن کاری انجام بدن.

3- قفل کردن ip هم با ip blocker انجام میشه. با php هم میشه نوشت. (هاست هایی که بطور پیشفرض anti Ddos هم دارن خودشون میتونن ip رو قفل میکنن)

4- "403 Forbidden که با تغییر سطح دسترسی امکان پذیر هستش.

موفق باشید :53:

001200

تازه وارد
سلام1- کد کردن اسکریپت هم با اینکودر انجام میشه که 2تا از بهترین هاش ioncube و zend هستن . البته شما هرکاری کنید باز کسی که بخواد میتونه دیکدش کنه.

2- چیزی به اسم ریپ اسکریپت وجود نداره. ریپ برای قالب استفاده میشه . اون چیزی که شما میگی نال هستش که اسکریپت رو از روی سایت میدزدن ، که اونم تا زمانی که اسکریپت باگ امنیتی نداشته باشه و شل روی هاستتون آپلود نشه ، نمیتونن کاری انجام بدن.

3- قفل کردن ip هم با ip blocker انجام میشه. با php هم میشه نوشت. (هاست هایی که بطور پیشفرض anti Ddos هم دارن خودشون میتونن ip رو قفل میکنن)

4- "403 Forbidden که با تغییر سطح دسترسی امکان پذیر هستش.

موفق باشید :53:
1- میدونم با هر برنامه ای کد کنیم میتونن دیکد کنن، ایا راهی هست چندتا کد کننده رو پشت هم بزنیم؟

میخوای توی کارشون تاخیر بیافته فقط.

2- الان این تو با هر گرابر یا حتی اسکنر سایتها مثل Acunetix روش بزن سرچ کنه، 10-15 ثانیه که میگذره خودبخود ای پی رو برای 10دقیقه میبنده.

این کار چجوریه؟ و چطور میشه منم روی هاستم انجامش بدم؟

3- درباره قندشکنه هم خوب مگه نمیگی تغییر دسترسیه؟ پس چطور روی خود سایت برنامه اجرا میشه؟

زمانی که ما پیج رو میخواهیم ببینیم اجرا میشه ولی زمانی که میخوای js رو ببینیم اون پیغام رو میده. چرا؟ اصلاً چطور چنین چیزی امکان داره.

mahdiali35

کاربر عضو
سایته هنوز فعالیت میکنه ؟

آدرسش رو قرار بده ببینیم چجوریاست !

001200

تازه وارد
کدوم رو میگی اون که ای پی رو میبنده؟ رو که گذاشتم.

اگرم واسه قند شکن رو میگی بفرما ، این لینک فایل که میگمش قفله.

alifiresoft

کاربر عضو
کدوم رو میگی اون که ای پی رو میبنده؟ رو که گذاشتم.اگرم واسه قند شکن رو میگی بفرما ، این لینک فایل که میگمش قفله.
این قفل نیست. روی هاست فایل مورد نظر وجود نداره.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای من همه فایل ها رو اورد.

ببین دوست عزیز برای مخفی سازی در نهایت شدنی هم هست. میتونی کاری کنی که اگر کاربر فایل رو باز کرد خطا بده و اگر مرورگر باز کرد کد ها نمایش پیدا کنه...

ولی در نهایت فایر باگ بدون محدودیت میتونه فایل ها رو نمایش بده ...

پیشنهاد میکنم وقتت رو بخاطر ترس از اینکه اسکریپتم رو بدزدن یا ریپ کنن تلف نکن. اونی که بخواد اقدامی بکنه حتما انجام میده و شما نمیتونی جلوشو بگیری...

بالا