حل شد: پیام خطای The image "......" cannot be displayed because it contains error

MorteZah

تازه وارد
با سلام.

امیدوارم جای درستی پست زده باشم.

روی سایت وردپرسی من گرویتی‌فرم نصب هست؛ و کاربر می‌تونه همراه اطلاعات فایل (عکس) آپلود کنه. قبلا داخل صندوق ورودی روی اسم عکس آپلود شده کلیک می‌کردم؛ در پنجره جدید عکس نمایش داده می‌شد. (و حتی اگه لینکش رو توی تلگرام می‌ذاشتم؛ پیش‌نمایش نشون میداد عکس رو).

اما از امروز؛ فرم‌های جدید و قدیم؛ هرکدوم رو که روی عکس‌ها می‌زنم؛ این ارور رو میده:

The image "......" cannot be displayed because it contains errors

(جای اون چندتا نقطه؛ اسم فایل رو می‌نویسه)

با سرچی که کردم؛ متوجه شدم از گرویتی فرم نیست (برای همین داخل فروم اون افزونه این پیام رو ننوشتم)؛ و احتمالا مربوط به سرور می‌شه. و باز هم «احتمالا» مربوط به PHP.

اما چون تخصصی ندارم؛ واقعا نمیدونم چه تنظیمی باید انجام بدم (یا بگم مسئول سرور انجام بده) تا این ارور رفع بشه.

نکته: داخل فایل منیجر؛ عکس‌های آپلودی هستن؛ و دانلود و دیده میشن؛ اما روش قدیم (که تو مرورگر دیده بشن؛ هم منطقی‌تر و هم بهتر بود)

آدرس محلی که در فایل منیجر فایل‌ها دیده میشن:

/public_html/wp-content/uploads/gravity_forms/32-74674c96b0b7b754b58331fcf9ff02e0/2017/08/

(که از ۳۲ به بعد در انتهای آدرس؛ مربوط به آی‌دی فرم هست)

پیشاپیش از اینکه این تاپیک رو به جای مناسب انتقال می‌دید؛ و یا در حل مشکل کمک می‌کنید سپاسگزارم.
/مرتضی/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MorteZah

تازه وارد
حل شد!

ته فایل functions.php چندتا فاصله سفید خالی (اینتر) اضافی وجود داشت. برداشتم؛ درست شد!

میذارم این تاپیک بمونه؛ شاید به درد کس دیگه ای هم بخوره

بالا