حل مشکل با قالب شهر خبر

• نویسنده موضوع erp
  • تاریخ شروع

erp

تازه وارد
با سلام

ببخشید دوستان شاید این تاپیک جاش اینجا نباشه

ولی من با نرم افزار ریپ قالب شهر خبر رو دانلود کردم ولی برای اجرای اون بر روی هاست باید چکار کرد ؟؟؟؟؟

با تشکر

IAMIR

کاربر عضو
با به ورد پرس تبدیل شود تا به توانید . ازش استفاده کنید .

ولی به هیچ وجه ریپ قالب را با خود سیستم شهر خبر اشتباه نگیرید . فقط شما با این کار گرفایک سایت را در اختیار دارید . ونه بیشتر .

erp

تازه وارد
با به ورد پرس تبدیل شود تا به توانید . ازش استفاده کنید .ولی به هیچ وجه ریپ قالب را با خود سیستم شهر خبر اشتباه نگیرید . فقط شما با این کار گرفایک سایت را در اختیار دارید . ونه بیشتر .
چه جوری میشه کامل به ورد پرس تغییرش داد ؟؟؟ چون من میخوام که مثل خود شهر خبر اتوماتیک هر چند ثانیه آپدیت بشه و خبر بزاره

IAMIR

کاربر عضو
تبدیل قالب html به وردپرس را جستجو کنید .

برای سیستم اتوماتیکشم . باید از افزونه های خبر خون مثل wp robot یا rss poster و ...

استفاده کنید .

ولی اگر در برنامه نویسی مهارت ندارید . مسلما نمی توانید . این کار را انجام بدهید . پیشنهاد می کنم . اسکریپت آماده شهر خبر را خریداری کنید .

erp

تازه وارد
تبدیل قالب html به وردپرس را جستجو کنید .برای سیستم اتوماتیکشم . باید از افزونه های خبر خون مثل wp robot یا rss poster و ...

استفاده کنید .

ولی اگر در برنامه نویسی مهارت ندارید . مسلما نمی توانید . این کار را انجام بدهید . پیشنهاد می کنم . اسکریپت آماده شهر خبر را خریداری کنید .
از لحاظ برنامه نویسی html و css رو کامل بلدم

dehnavi

راهبر انجمن
دوست عزیز اگر بنا باشه با نرم افزار ریپ کل سایت رو در اختیار داشته باشید که میشه گوگل و فیسبوک رو یک جا دانلود کرد

باید قالب رو برای وردپرس تبدیل کرد بعد از افزونه های خبرخوان استفاده کرد

ولی کلا دوره چنین سیستم های افتاد دنبالش نرین

بالا