خارج کردن از کد

2orbin

تازه وارد
با سلام

این کد را چگونه میتوانم از کد خارج کنم؟

اگر امکان دارد روش خارج کردن ( دیکد کردن ) را توضیح دهید

ضمنا فایلهای پی اچ پی را چگونه این طور کد نمایم

با تشکر

پیوست‌ها

• code.txt
    4.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7

freeupweb

کاربر عضو
این خودش کد هستش ولی متغییر هاش رو تغییر داده که یکم شما رو گیج میکنه عملا چیزی نیست

خوب فک کنید دی کد شد برای چ کار میخواید؟ میخواید بعد دی کد چیش رو تغییر بدین؟

تا واست تغییر بدم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . فقط به جای اسم متغیر اومده کلی حروف و عدد کنار هم چیده تا همونطور که دوستمون گفت گیج بشین .

اگرم شما میخواید ازین کلکها بزنید تو یه فایل پی اچ پی . به نظر من اول فایل پی اچ پی تون رو معمولی بنویسید . مثلا اسم تابع رو تعریف کنین مثلا test . بعد از اینکه همه برنامه تون رو نوشتین . ببرینش تو notepad++ . و به وسیله replace تمام کلماتی که به نوشته شدن test با مثلا FS45547SDSADGGSDDAQASD7 ؛ replace کنین . اینجوری خودتون لااقل گیج نمیشین :دی

tanha007

تازه وارد
توسط سایت زیر میتوان اینکار را انجام داد

Mr Footer

کاربر عضو
اکه زیاد برات مهمه فایل رو میگم بهتره از یکی که وارده کمک بگیری زیاد به این سایت ها اعتماد نکن یادگیری هم میشه ولی دردسر داره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

2orbin

تازه وارد
اکه زیاد برات مهمه فایل رو میگم بهتره از یکی که وارده کمک بگیری زیاد به این سایت ها اعتماد نکن یادگیری هم میشه ولی دردسر داره.
با سلام

اگر امکان دارد روش دیکد کردن را توضیح دهید توسط سایت آنلاین نمیخواهم

با تشکر

farsadf

کاربر عضو
با سلام برای این کد ها که توسط base64 اینکود شدند چندین روش وجود داره اما من آسون ترین شو مینویسم :

با خود php ؛ مثلا :

کد:
[COLOR=#0000BB][FONT=Source Code Pro]<?php
$str [/FONT][/COLOR][COLOR=#007700][FONT=Source Code Pro]= [/FONT][/COLOR][COLOR=#DD0000][FONT=Source Code Pro]'VGhpcyBpcyBhbiBlbmNvZGVkIHN0cmluZw=='[/FONT][/COLOR][COLOR=#007700][FONT=Source Code Pro];
echo [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000BB][FONT=Source Code Pro]base64_decode[/FONT][/COLOR][COLOR=#007700][FONT=Source Code Pro]([/FONT][/COLOR][COLOR=#0000BB][FONT=Source Code Pro]$str[/FONT][/COLOR][COLOR=#007700][FONT=Source Code Pro]);
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000BB][FONT=Source Code Pro]?>[/FONT][/COLOR]
که پاسخش چنین است : This is an encoded string

توضیحات بیشتر :

بالا