خدانگهدار hostdl....!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahdiali35

کاربر عضو
پایان فعالیت HostDL

کاربران گرامی،

طی چند سال گذشته همواره تمام هم و غم HostDL بر ارائه خدمات با کیفیت، مناسب و درخور شما عزیزان بوده که به لطف خدا و با تلاش شبانه روزی و البته همراهی مشتریان محترم به این مهم دست یافته و شاهد بازخوردهای بسیار خوب مشتریان محترم بوده ایم که همیشه باعث افتخار ماست

سعی کردیم در راستای حفظ و ارتقاء سطح کیفی سایتهای ایرانی گام برداریم و انشاالله که در این مسیر بستر مناسبی برای رشد و ترقی سایتها فراهم کرده باشیم

شوربختانه شرایط نابسامان داخلی و خارجی وضعیت اسفناکی برای بازار هاستینگ بودجود آورده و اغلب شرکت ها را در معرض ورشکستگی قرار داده که مهم ترین آنها افزایش نجومی نرخ ارز و هزینه تمام شده سرویسها برای HostDL و سایر مشکلات ناشی از تحریم ها میباشد که HostDL طی ماه های اخیر این فشار را حتی المقدور تحمل کرده و مانع از اعمال فشار بر روی مشتریان شده است ( تعرفه های سایت و دانلود طی 1-2 سال گذشته کاملا ثابت بوده )

همچنین با توجه به نرخ بسیار سنگین سخت افزار مرغوب و پهنای باند در داخل کشور که هر 2 وابسته به ارز میباشد، سرویسهای داخلی چه از لحاظ سخت افزار چه از لحاظ بستر و زیرساخت های شبکه اصلا قابلیت پذیرش سایتهای بزرگ و معتبر ایرانی را نداشته و مناسب کار سایتهای بزرگ شخصی نمیباشد

مجموع این شرایط و تنگ تر شدن حلقه تحریم و مشکلات عدیده در انتقال و تبدیل پول و موارد دیگر منجر به اتخاذ این تصمیم شده و متأسفانه باید به اطلاع شما برسانیم که به دلایل متعدد و علی رغم میل باطنی HostDL قادر به ادامه سرویس دهی نبوده و دوره فعلی آخرین دوره فعالیت میباشد

لازم به ذکر است که کلیه سرویسها اعم از هاست دانلود و هاست سایت، VPS و سرور اختصاصی تا پایان دوره جاری و تاریخ انقضای سرویس در دسترس و قابل استفاده میباشد

ضمن تشکر و قدردانی از تمام کسانی که در طول این چند سال در شرایط مشکل و بحران در کنار ما بوده اند، هرگونه کوتاهی و قصور احتمالی در مدت همکاری را به بزرگواری خود بر ما ببخشید

با آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون

پ.ن مهم: به هیچ عنوان فشاری از هیچ شخص یا نهادی در این تصمیم*گیری تأثیری نداشته و کلیه شایعات در این مورد تکذیب میشود

پ.ن مهم: شایعات واگذاری HostDL هم تکذیب میشود

مدیریت HostDL

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تازه میخواستم ازش هاست بگیرما :دی

Acrobat

کاربر عضو
دوستان من از هاست دی ال سرویس میخریدن و کاملا راضی بودن!!

ایشالا که موفق باشید از این به بعد.

به نظر من فعلا میهن وب هاست بهترین سرویس ها و کمترین قیمت ها رو داره

zegersot

کاربر عضو
کارشون خوب بوده بنده ازشون هاست دانلود داشتم واقعا راضی بودم

انشالله ک هرجا هستن موفق باشن

razeqi

کاربر عضو
دلایلشون قانع کننده نیست.شرکت به این معتبری نباید دست از کار بکشه.من مشتریشون نبودم.ولی با دلایل این دوستان تا الان باید همه شرکت ها هاستینک ورشکست شده باشن دیگه.

rezaei1374

تازه وارد

دوستان شایعه شده این لینک بالا در مورد مدیر سایت باران مووی هست و دلیل بسته شدن هاست دی ال هم مزیبانی سایتی مثال باران مووی و امثال اون بده

Ehs@n

کاربر عضو
دوستان شایعه شده این لینک بالا در مورد مدیر سایت باران مووی هست و دلیل بسته شدن هاست دی ال هم مزیبانی سایتی مثال باران مووی و امثال اون بده
شایعه اسمش روشه! شایعه! یعنی هیچ سند معتبری وجود نداره پس قبولش نمی کنیم!

هاست دی ای بهترین هاستینگ ایرانی بود که اونم رفت ! فعلا همونطور که اکروبات عزیز گفت بهترین انتخاب میهن هاست ه که من خودم هم ازش سرویس داشتم و راضی بودم ولی ....

بهترین ها رو هاست دی ال بودن! حیف شد!

فردا مجلس ترحیم هاست دی ال ساعت 3 - 5 در مسجد حاج سرور به آدرس server.valiasr.com برگزار خواهد شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا