خرابی لینک های ووکامرس(محصولات مجازی)

reza.kia

تازه وارد
سلام دوستان

من از ووکامرس استفاده میکنم از همه چیش راضی هستم غیر از یه چیز

من محصولات دانلودی(مجازی) میفروشم و وقتی کاربر عملیات پرداخت رو انجام میده یک ایمیل که حاوی لینک دانلود فایل است به ایمیلش ارسال میشه ، تا اینجا مشکلی نیست

مشکل از اینجاست که این لینک ها خراب هستن و نمیشه دانلود کرد یا یه وقتایی هم که میشه سرعت خیلی پایینه
این اروری هست که موقع دانلود داده میشه

Forbidden

You don't have permission to access /wp-content/uploads/woocommerce_uploads/2016/02/Still-the-Water-2014.ALL_.DVDRIP.zip on this server.

از بزرگان خواهش کمک دارم

اینم بگم که فایل در سرور هست و اون قسمتی که باید به ووکامرس فایل دانلودی رو بدم دادم و مشکل از اینا نیست

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ، سوال برام اشناست فکر میکنم جواب دادم 

ایمیل سایتتون رو بررسی کنید ، قسمت پیکربندی ووکامرس رو احتمالا دست کاری کردید

reza.kia

تازه وارد
متاسفانه جوابی برای این سوال داده نشده دوست من

پیکربندی ووکامرس مشکلی نداره چند بار برسی کردم

خیلی درگیر این موضوع هستم تروخدا کمک کنید

Mr.Mostafa

تازه وارد
شما به هاستتون برید ببینید دسترسی پوشه های wp-content،uploads،woocommerce_uploads روی چه عددی تنظیم شده ؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام ، پرمیسن فولدرها مخصوصا اپلود ببینید ۷۶۶ هست یا نه ، راست کلیک کنید روی فولدر ها که سمت راست هستند پرمیسین رو باز کنید مشخص میشه ، اگه نبود تیک بزنید خونه ها بشه 766  اگه درست نشد تیکت بزنید سرور هاستینگ بررسی کنند انشاالله حل میشه نشد ، مجدد اعلام کنید با هم درستش میکنیم

پایدار باشید

reza.kia

تازه وارد
ممنون از پاسختون

حقیقت من اصلا اشنایی ندارم با این چیزی که شما میگید میترسم تنظیمات رو خراب کنم

ممکنه ادرس دقیق مسیری که باید تنظیمات رو انجام بدم رو بگید؟؟ مثلا بگید در دایرکت ادمین هاستم دقیقا این تنظیمات رو کجا و رو چه پوشه ای انجام بدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز...

اصلا به سطح دسترسی این مسیر دست نزنید!... بزارید پیشفرض باشه

شما برای آپلود محصول ، گزینه آپلود رو بزنید و فایل رو انتخاب کنید. باقی مراحل رو به سیستم بسپرید. به هیچ وجه ادرس رو در قسمت لینک محصول ، کپی نکنید!...

تنظیمات دانلود محصولات مجازی رو دستکاری نکنید و روی حالت پیشفرض بگذارید باشه

reza.kia

تازه وارد
دوست عزیز...

اصلا به سطح دسترسی این مسیر دست نزنید!... بزارید پیشفرض باشه

شما برای آپلود محصول ، گزینه آپلود رو بزنید و فایل رو انتخاب کنید. باقی مراحل رو به سیستم بسپرید. به هیچ وجه ادرس رو در قسمت لینک محصول ، کپی نکنید!...

تنظیمات دانلود محصولات مجازی رو دستکاری نکنید و روی حالت پیشفرض بگذارید باشه
من دقیقا هموجایی که مخصوص انتخاب محصول دانلودی هست فایل رو انتخاب میکنم

ولی وقتی لینک دانلود به ایمیل مشتری میره ، فایل قابل دانلود نیست و دانلود نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تنظیمات لینک دانلود محصولاتتون روی چه گزینه ای هست؟

reza.kia

تازه وارد
اینم بگم که سایتم وقتی فیلتر میشه دامین جدید رو به صورت الیاس رو دامین اصلیم پارک میکنم

بالا