خراب شدن دیتابیس جوملا

e-teach

کاربر عضو
سلام دوستان

من به یه مشکل خیلی بزرگی برخوردم

دیتابیس سایتم از بین رفته

چی کار میتونم انجام بدم؟

با افزونه jupgrade از 1.5 به 2.5 میخواستم بروز رسانی کنم که این مشکل پیش آمد لطفا راهنمایی بفرمایید

متشکرم

mahdiali35

کاربر عضو
سلام دوستانمن به یه مشکل خیلی بزرگی برخوردم

دیتابیس سایتم از بین رفته

چی کار میتونم انجام بدم؟

با افزونه jupgrade از 1.5 به 2.5 میخواستم بروز رسانی کنم که این مشکل پیش آمد لطفا راهنمایی بفرمایید

متشکرم
سلام...!!!

همیشه و در هر آموزشی نوشته شده قبل از هر بروزرسانی یا انتقال از اطلاعات خودتون بکاپ بگیرید...!!!

حالا که بکاپ ندارید از کجا متوجه شدید که دیتابیس تون مشکل پیدا کرده ؟

تو کدوم مرحله از بروزرسانی jupgrade دچار مشکل شد ؟

الان ساختار دیتابیس جوملای شما تغییر کرده نسبت به قبل ؟!

e-teach

کاربر عضو
سلام داداش خوبي؟ چه خبرا؟
همیشه و در هر آموزشی نوشته شده قبل از هر بروزرسانی یا انتقال از اطلاعات خودتون بکاپ بگیرید...!!! حالا که بکاپ ندارید از کجا متوجه شدید که دیتابیس تون مشکل پیدا کرده ؟
عرضم به حضور شما كه بكاپ دارم از ديتا بيسم بكاپ دارم :p از آنجايي كه تو صفحه اصلي سايت به جاي بالا اومدن سايت مينويسه امكان اتصال به پايگاه داده ....... ميسر نمي باشد بعد آخرش مينويسه (40) mysql
تو کدوم مرحله از بروزرسانی jupgrade دچار مشکل شد ؟ الان ساختار دیتابیس جوملای شما تغییر کرده نسبت به قبل ؟!
در مرحله تبديل ديتا بيس 1.5 به 2.5 نه همونه نميخواستم ديتابيسم رو ريسيت كنم چون مال چند روز پيش بود باعث شد بعضي از اطلاعاتم از بين بره واسه همين ميخواستم يه راه حل ديگه بگين ولي ديدم چاره چيه مجبور به ريستور كردن فايل شدم :-s

mahdiali35

کاربر عضو
سلام...بدک نیستیم... از این ورا ؟ ;)

اگه بکاپ دارید که مشکلی نیست ... !!!!

jupgrade فکر نمیکنم که جوملای اصلی رو تغییراتی بده ... بلکه میاد تو یه مسیر جدید دیگه جوملای جدید نصب میکنه با ورژن 2.5 و اطلاعات رو منتقل میکنه از این رو نباید تو جوملای اصلی ورژن 1.5 مشکلی پیش بیاد ... !!!

الان در حال حاضر سایت شما میاد بدون مشکل یا ارور میده ؟!

برای بروزرسانی از sp upgrade استفاده کنید ... که راحت انتقال میده ... بدذون مشکل.... !!!

شاد باشید...

e-teach

کاربر عضو
سلامتيت....راه گم كردم :78:

نه متاسفانه درست بالا نمياد :(

قسمت مديريت سايت رو كامل بالا نمياره error 500 ميده :43:

[h=1]Internal Server Error[/h]The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

چي كار كنم؟ :-/

mahdiali35

کاربر عضو
از هر چیزی که الان دارید یک بکاپ تهیه کنید...!!!

اطلاعات پنل + جوملا رو هم پ . خ کنید تا ببینیم چ جوریاست...!!!

بالا