خرید از انوتو

حسن غویشه

کاربر عضو
سلام

وقت بخیر

میخوام از سایت های زیر مجموعه Envato (تم فارست) خرید کنم!

متاسفانه درحال حاضر پیمنت 24 این سرویس رو ارائه نمیده :| (ضاهرا انوتو حساب های پی پال اون ها رو شناسایی کرده)

دوستان گرامی اگه سایت قابل اعتمادی مثل پیمنت 24 میشناسید لطفا معرفی نمایید 

سپاس فراوان :)

alaki1

تازه وارد
hamid99 گفت:
سلام پیمنت 24 زیادی حساس شده حق هم دارن چون بلافاصله اکانت رو بلوکه میکنن و دستتون به هیچ جای بند نیست

بهتره تو انجمن وب هاستینگ تالک درخواست بدین اونجا خوراک همین کاران ولی موازب باشین حتما اینماد داشته باشن چون ایرانه دیگه دستت به جای گیر نیست

من خودم یک شخصی برام میخره ولی چون سایت نداره پیشنهاد نمیدم به شما
از اینجا هم میتونی بگیری ولی ظاهرا فقط با اکانت خودشون میگیرند و فقط کد لایسنس رو تحویل میدند بنابراین خیلی پیشنهاد نمیشه

آقای   ماجرای این webhostingtalk چیه ؟؟ چرا همه ی تاپیک هاش مال 2014 هست ؟؟ تعطیله ؟

حسن غویشه

کاربر عضو
صبح بخیر

از دوستان عزیز و گرامی سپاس گذارم 

دنبال یک سایت مثل پیمنت 24 هستم و نه شخص! 

میهن وردپرس رو دیدم اصلا عاقلانه نیست :))  

سپاس :)

Qalekhani

قلعه‌خانی
شخصا پرداخت های ارزی رو از طریق آقای جعفری انجام میدم. بیش از ده مورد محصول از تم فارست خریداری شده توسط ایشون.

شناسه تلگرام: @sarvarjafari

behsaa

تازه وارد
سلام. ما چند موردی خرید داشتیم. اما حقیقتاً با مسترکارت خودمون. این روش رو پیشنهاد میدم که خودتون بتونید با مستر کارت (حتی مجازی) اعتباریتون خرید کنید. ضمن اینکه اگر یکم باهوش باشید. ۲ دلار که برای مالیات میخوره به خرید رو میتونید بپیچونید.

arpourabedin

تازه وارد
سلام

وقت بخیر

میخوام از سایت های زیر مجموعه Envato (تم فارست) خرید کنم!

متاسفانه درحال حاضر پیمنت 24 این سرویس رو ارائه نمیده :| (ضاهرا انوتو حساب های پی پال اون ها رو شناسایی کرده)

دوستان گرامی اگه سایت قابل اعتمادی مثل پیمنت 24 میشناسید لطفا معرفی نمایید 

سپاس فراوان :)

صبح بخیر

از دوستان عزیز و گرامی سپاس گذارم 

دنبال یک سایت مثل پیمنت 24 هستم و نه شخص! 

میهن وردپرس رو دیدم اصلا عاقلانه نیست :))  

سپاس :)
من چند روز پیش خرید داشتم و از پی‌آسان اقدام کردم.

یک نفر رو دارن که از کانادا خرید رو انجام می‌ده

قیمت نهایی هم از پیمنت ۲۴ کمتر می‌شه

payasan.com

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

یکی از اعضای تیم ما در خارج کشور هستند و با حساب اصلی و واقعی خریدها انجام میشه ..

حسن غویشه

کاربر عضو
درود

از تمامی عزیزان گرامی و دوستان ارجمند بابت مشارکت در تاپیک و کمک به بنده تشکر می کنم :)

چرت میگن
همین دیروز خرید کردم
لطفا با استفاده از کلمات مناسب از حاشیه رفتن تاپیک جلوگیری کنیم :)

سلام.

یکی از اعضای تیم ما در خارج کشور هستند و با حساب اصلی و واقعی خریدها انجام میشه ..

سپاس 

شخصا پرداخت های ارزی رو از طریق آقای جعفری انجام میدم. بیش از ده مورد محصول از تم فارست خریداری شده توسط ایشون.

شناسه تلگرام: @sarvarjafari
از طریق ایشون اقدام کردم فقط 1-2 روز زمان برد تا حسابشون رو شارژ نمایند و از نظر بنده مشکلی نبود :)

قیمت عالی، اجرت هم نگرفتند! خدا هر چی میخوان بهشون بده واقعا دستشون و دست شما @گروه چیا درد نکنه 

یک صرافی رو معرفی کردند و به ازای هر دلار صد تومان بیشتر گرفتند که 91 دلار شد 416780 تومان

واقعا کلمه ای برای قدر دانی از تمامی عزیزان پیدا نکردم

یک دنیا ممنون

بالا