خطای دامین شما فعال نیست

• نویسنده موضوع Atashe.Entezar
  • تاریخ شروع
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام دوستان

مشکل : در زمان باز کردن هر برگه ای که بعنوان برگ نخست انتخاب شده باشه و همیشه برگه فروشگاه با پیام دامین شما فعال نیست .... روبرو میشه و با رفرش کردن صفحه لود میشه و بقیه برگه هم مشکلی ندارن . کشها برگه های و نوشته های جدید و فهرستهای جدید و.... هرکاری کردم این مشکل رفع نمیشه

سرور هم میگه مشکل از ما نیست

atashe-entezar.com

ahs

تازه وارد
مشکلی در سایتتون رویت نشد.اگر از کش در سایتتون استفاده می کنید اون رو غیر فعال کنید و فایل های لاگ سیستم رو در سی پنل سایت بازبینی کنید تا ببینید چه آدرس هایی فراخوان میشه و دلیل این خطا چیه

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

از کش استفاده نمیکنم . و اگه لطف کنید راهنمایی کنید که لاگ ها رو کجا تو سی پنل میتونم چک کنم ممنون میشم

Qalekhani

قلعه‌خانی
الان من آدرس زیر رو باز کردم، مشکلی نداشت. به جز اسلایدر بالای صفحه اش که خطا داد.

کد:
[URL="http://www.atashe-entezar.com/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87/"]http://www.atashe-entezar.com/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87/[/URL]

ahs

تازه وارد
وارد سی پنل بشید. در قسمت visitor logs نام دامنه تون رو انتخاب کنید و سپس گزینه show رو بزنید. احتمال این که خطا از دی ان اس شرکتی که ازش اینترنت گرفته باشید هست. پس لطفا کش مرورگرتون رو هم پاک کنید و محض احتیاط تنظیمات دی ان اس داخل مودم یا کامپیوترتون رو تغییر بدید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

اسلایدر رو چون حذف کردم خطا میده

عجیبه به دوستان گفتم تست میکنن باز میشه البته اونا isp مخابرات نیستن .شما هم همینطور . isp من مخابراته از شما هم مخابراته؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

عجیبه به دوستان گفتم تست میکنن باز میشه البته اونا isp مخابرات نیستن .شما هم همینطور . isp من مخابراته از شما هم مخابراته؟
نه من از های وب دارم. به نظرم احتمالا یا از کش مرورگر یا کش DNS هست.

شما یه بار کش مرورگر رو پاک کنید یا با یه مرورگر دیگه تست کنید. اگه درست نشد، یه بار DNS ها رو فلاش کنید (دستور ipconfig /flushdns داخل cmd). احتمالا درست بشه

اگر درست نشد احتمالا از کش ISP باشه

ahs

تازه وارد
لطفا ذ

سلام
خوب، دوباره پای این شرکت ....... اومد وسط!!!! دیگه تقریبا مطمئن شدم خطا از دی ان اس مخابراته :67:   لطفا داخل تنظیمات مودمتون برید و از این دی اس ها به جای دی ان اس های مخابرات استفاده کنید.

220.130.1.198

87.237.43.45

می تونید در قسمت دی ان اس 3 هم یکی از دی ان اس های مخابرات مثل 217.218.127.127 یا 217.218.155.155 رو بگذارید تا زیرآبی هم نرفته باشید و برخی از سایتهای ایرانی هم از دسترستون خارج نشه.

انقدر ارورها و خطاهای عجیب و غریب از مخابرات دیدم که اینا در مقابلش هیچی نیست :59: :59:

A

Atashe.Entezar

Guest
شرمنده منو کلافه کردن . بی انصافا اکثرا کابل نوری زدن از جای دیگه هم نمیشه استفاده کرد

ahs

تازه وارد
مشکل رفع شد؟؟ اگر رفع نشد اعلام کنید تا یه راه حل جدید بهتون بگم

A

Atashe.Entezar

Guest
فعلا مودم در دسترسم نیست اطلاع میدم خدمتتون ممنون

ahs

تازه وارد
تغییر دی ان اس رو از طریق کنترل پنل هم میشه انجام داد: در ویندوز 7 و 8 و 10 به شکل زیر انجام میشه

به کنترل پنل برید و گزینه network & internet رو باز کنید

بر روی view network stauts & tasks کلیک کنید.

بر روی نام کانکشن اینترنت کلیک کنید تا یه پنجره جدید باز بشه.

در پنجره باز شده بر روی properties کلیک کنید تا یک پنجره دیگه براتون باز بشه.

در تب networking بر روی (internet protocol version 4(ipv4 کلیک کنید.

در پنجره جدید در قسمت پایین use the following dns server addresess رو انتخاب کنید و در قسمت prefrred و alternate آدرس های دی ان اس رو وارد کنید ودر نهایت در تمام پنجره ها گزینه ok را انتخاب نمایید.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

من هنوز به منزل نرسیدم ولی یه سوالی که برام پیش اومد اینه که در صورت حل شدن مشکل خودم .که حتما ان شاالله حل میشه . بقیه که isp مخابرات دارن چطوری میتونن به سایتم سر بزنن . به نظر شما برا من حل بشه برا بقیه هن حل میشه؟ اخه من که سرور نیستم

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

متاسفانه از هر دو روش Dns ها رو عوض کردم

درست نشد.

ahs

تازه وارد
اگر درست نشده از مدیریت سایت خارج بشید و یک بار دیگه به صورت یک بازدید کننده عادی صفحات سایت رو چک کنید. این احتمال هم وجود داره که ساختار پیوند یکتای سیستم شما درست کانفیگ نشده باشه. لطفا این مورد رو هم تنظیم مجدد انجام بدید

ahs

تازه وارد
لطفا با یک دستگاه دیگه مثلا یک دستگاه اندرویدی هم به صورت یک بازدید کننده عادی و نه به شکل یک مدیر از سایت بازدید کنید و نتیجه رو اعلام کنید. همچنین یکبار هم از طریق سیستم سایت خودتون رو چک کنید و ببینید با پروکسی سرور باز هم این خطا رو رویت می کنید

ahs

تازه وارد
لطفا در سی پنل و در فایل .htaccess محدودیت هایی که برای دسترسی که برخی آدرس ها و برخی صفحات برای برخی از آی پی ها گذاشته شده رو هم لغو کنید. حتی اگر امکان داره یک بار نام فایل htaccess رو در سیستم تغییر بدید و ببینید باز هم این مشکل رو دارید یا نه

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

تو این سایت باید ثبت نام کنم بعدش تست کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

بنده از اینتنرت مخابرات استفاده می کنم و سایت شما فقط در باز شدن کمی تاخیر داره که با چند بار رفرش درست میشه اینم به خاطر سنگین شدن فیل بزرگ هستش سخت نگیر .

ضمنا اون لوگو بی تم رو هم تغییر بده

دو تا اسلایدر هم در یک صفحه فعال نکن

سریع تر منو ها رو اولویت بندی کن و به قالب بفهمون کدوم فهرست رو استفاده کنه

تنظیمات داخل ساید بار فوتر ابزارک ها را یا حذف کن یا تعدیل

استفاده متعدد از درون ریزی باعث بهم ریختگی قالبت شده

در فروشگاهت بجای استفاده از ستاره 6 پر از ستاره 8 پر استفاده کن تا برخی گزارش برات نزدن فیل بشی {آدم مزخرف اینجوری تو فضای وب هستش}

باقیش برای بعد

موفق باشید

بالا