خطای دامین شما فعال نیست

• نویسنده موضوع Atashe.Entezar
  • تاریخ شروع
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

از بس دنبال تنظیمات دلخواهم گشتم قاطی پاتی شده دذستش میکنم ممنون از راهنماییتون فقط دو جا از کلمه فیل استفاده کردیدنفهمیدم این دیگه چه مصیبتیه

ahs

تازه وارد
سلام

تو این سایت باید ثبت نام کنم بعدش تست کنم؟
بابت تاخیر در پاسخگوییم ازتون پوزش می خوام. در خصوص این سایت باید بگم که نه، نیازی به ثبت نام نیست. راستش این سیستم رو بیشتر برای تست وب سایت هام به عنوان یک کاربر خارجی نوشتم و تغییراتی هم در کدش دادم تا بتونم سیستم هامو راحت تر باهاش چک کنم.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام . فعلا که مخابرات جوابگو نیس ما هم باهاش گمار اومدیم

ممنون از راهنمائیتون

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

رفتم Dns مخابرات 217.218.127.127 و گوگل 8.8.8.8 رو تو سیستم خودم ست کردم حالا برا هر سیستم متصل به isp مخابرات رو که به دوستام گفتم ست کنند مشکلی نداره ولی من که نمیتونم به همه ملت اعلام کنم این تنطیمو انجام بدن موندم چیکار کنم

راستی قبلی از ست اگه با ip سایت پینگ بگیرم مشکلی نداره ولی اگه با نام سایت بگیرم تایم اوت میده . وقتی dns ,رو ست میکنم برا هر دو اوکی میشهانگاری با نام سایت مشکل داره

ahs

تازه وارد
سلام

رفتم Dns مخابرات 217.218.127.127 و گوگل 8.8.8.8 رو تو سیستم خودم ست کردم حالا برا هر سیستم متصل به isp مخابرات رو که به دوستام گفتم ست کنند مشکلی نداره ولی من که نمیتونم به همه ملت اعلام کنم این تنطیمو انجام بدن موندم چیکار کنم

راستی قبلی از ست اگه با ip سایت پینگ بگیرم مشکلی نداره ولی اگه با نام سایت بگیرم تایم اوت میده . وقتی dns ,رو ست میکنم برا هر دو اوکی میشهانگاری با نام سایت مشکل داره
خوب، خدا رو شکر که مشکل از مخابراته و سایتتون هیچ مشکلی نداره. در خصوص سایتتون هم باید بگم باید به مرکز پشتیبانی مخابرات توی سایتشون تماس بگیرید تا راه حلی براش اندیشیده بشه. تنها راه قانونیه اون همینه.

امیدوارم که موفق باشید.

بالا