مشکل خطای Connection: keep-alive در wp-admin

mehrpouya

کاربر عضو
سلام
متاسفانه یک هفته هستش که بعد از مرحله ورود به سایت وردپرس و وارد کردن یوزر و پس ادمین کلا دسترسی من به ادمین پنل مسدود و این پیام نشون داده میشه:
Content-Length: 0
Date: Sat, 02 Jan 2021 16:43:44 GMT
Server: LiteSpeed
Connection: keep-alive
این مشکل فقط روی لپ تاپ هست و روی گوشی این مشکلو ندارم. با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم و بدون مشکل وارد شدن! آنتی ویروس من دکتر وب هستش و لایسنس قانونی دارم و بررسی کردم توش مشکلی وجود نداشت. 4 تا مرورگر دیگه مثل فایرفاکس و اپرا و ویوالدی هم همین مشکلو داشتن.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
باید سه مورد رو بررسی کنید
اول زمان و تاریخ لپ تاپ رو بررسی کنید این مورد خودش به طور واضح ایجاد خطا می کند. مطمئن شوید کاملا درست و بروز است
دوم اینکه از فیلتر شک ن استفاده نکنید
سوم مرورگرهای خودتان را بروزرسانی کنید . مطمئن شوید که از نسخه های جدی استفاده می کنید نه نسخه خیلی قدیمی
بسیاری از سرورهای ایرانی دسترس خارجی اونها در فیلتر ها مسدود است.
مطمئن شوید اتصال اینترنت شما به درستی پیکربندی شده باشد
و نکته پایانی اسکن لپ تاپ زیرا ممکن است دچار ویروسی باشید که روی سرور ها تلاش برای دسترسی بیش از اندازه دارد
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehrpouya

mehrpouya

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
باید سه مورد رو بررسی کنید
اول زمان و تاریخ لپ تاپ رو بررسی کنید این مورد خودش به طور واضح ایجاد خطا می کند. مطمئن شوید کاملا درست و بروز است
دوم اینکه از فیلتر شک ن استفاده نکنید
سوم مرورگرهای خودتان را بروزرسانی کنید . مطمئن شوید که از نسخه های جدی استفاده می کنید نه نسخه خیلی قدیمی
بسیاری از سرورهای ایرانی دسترس خارجی اونها در فیلتر ها مسدود است.
مطمئن شوید اتصال اینترنت شما به درستی پیکربندی شده باشد
و نکته پایانی اسکن لپ تاپ زیرا ممکن است دچار ویروسی باشید که روی سرور ها تلاش برای دسترسی بیش از اندازه دارد
موفق باشید

سلام و تشکر برای جواب
  1. زمان و تاریخ کاملا بروز هستش
  2. بدون فیلتر شکن
  3. هر 4 مرورگر بروز هستن
  4. سرور من آمریکاس و به ایران انتقال ندادم
  5. با استفاده از any desk توسط خود پشتیبانی تنظیمات لپ تاپ بررسی شد و مشکلی نبود
  6. قبلا هم عرض کردم که از نسخه قانونی دکتر وب استفاده می کنم و لایسنس از نماینده رسمی در ایران تهیه کردم
گزینه ای هست که حتی کم اهمیت باشه و از قلم بیافته؟ واقعا گیج کنندس این مشکل!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
فقط یک مورد احتمالا هست با این اوصاف که شما فرمودید
اینکه در لپ تاب موقعیت کشور شما احتمالا از ایران برای لوکیشن زمانی خودتون استفاده کردید. این مورد رو اگر دارید تغییر دهید به یک کشور دیگر. برای تست با یک فیلتر شک ن تست ورود بگیرید اگر مشکلی نداشتید یعنی موقعیت ایران بر رویش مسدود است. به همین جهت آمار ورودی سایت از ایران را بررسی کنید.
دوم باید دید در وردپرس شما افزونه امنیتی وجود دارد یا خیر!
اگر افزونه امنیتی وجود دارد باید بررسی کنید این افزونه موقعیت ایران را مسدود می کند یا خیر. مثلا در کانفیگ یا hatsscc یا در تنظیماتش . سوابقش رو هم جستجو کنید محدودیت ایران نداشته باشد.
این مورد را در سرور هم بررسی کنید که فایروال دامنه آی پی خاصی را مسدود نکرده باشد. پیکربندی اشتباه در این موارد گاها لیست سیاه ایجاد می کند از پشتیبانی درخواست بررسی کامل کنید.
چیزی که مشخصه اینه که احتمالا دکتر وب شما کنترل روی درگاه فایروال دارد بررسی کنید سایت شما در لیست سیاه اون قرار نگرفته باشد . مطمئن شوید که اگر ssl روی سرور فعال است درست زمان بندی شده باشد گاهی عدم دسترسی از این طرف هم ممکن است یعنی از سمت سیستم شما. برای تست سیستم در زمان باز کردن فقط سایت و عدم باز بودن صفحات دیگر در مرورگر و قبل از ورود آنتی ویروس را موقت خاموش کنید و تست ورود بگیرید. مطمئن شوید آنتی ویروس افزونه اضافی روی مرورگرها نصب نمی کند یا کنترل صفحات وب بر روی مرورگرها دارد یا خیر . گاهی مسدود سازی به این شکل از سمت مرورگرها تحت عنوان سایت مجهول یا تخریب از سوی دیگران و هدایت به این آنتی ویروس ها وجود دارد.
موفق باشید

loknat.o

کاربر عضو
من این مشکل رو داشتم .
از وی پی ان استفاده کرده بودم سیستمم پروکسی گرفته بود و تنظیمات مرور گر رفته بود روی سیستم پروکسی ( بیشتر فایرفاکس در موقع استفاده از فیلتر شکن میره رو سیستم پروکسی )
داخل تنظیمات مرور گرت برو پروکسی اگر فعال هست یا تغیر کرده بزن رو no proxy که بدون پروکسی باشه .
امیدوارم مشکلت حل شه . کوکی و کش هم پاک کن اگر پروکسی رو دستکاری کردی .

یه راهکار دیگه هم هست که قبلا انجام دادم .
اول سعی کن وقتی به مشکل میخوری همیشه بک اپ داشته باشی .

• در صورتی که قطعه کد خاصی به فایل htaccess. اضافه نکردی اونو حذف کن.
  • فایلی جدیدی بساز در همون ادرس و اسم اون را .htaccess بزار
  • روی فایل راست کلیک و گزینه Edit را انتخاب کن
  • کدهای پیش فرض فایل .htaccess که در زیر نوشتم رو بزن و ذخیره کن

کد:
# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]