خطا 503 سایت من هنگام اسکن

gar_1383

کاربر عضو
سلام.

سایت من به خوبی لود میشه و کار میکنه

از دیروز درپنل پیشخوان وردپرس با خطای 503 روبرو میشم.امروز هم سایت رو با sitecheck.sucuri اسکن کردم مشکل زیر رو نشون میده.به نظرتون مشکل از کجاست؟؟

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام ، دیشب تاپیک قبلیتون رو خوندم ، راستش خیلی گشتم تا به یه راه حلی برسم تا مشکلتون حل بشه اما جوابی که گرفتم این بود که این مشکل Server Side و باید هاستینگ این مساله رو برای شما حل کنه. 

میزبانتون اگر خوب پشتیبانی نمی کنن هاستتون رو عوض کنید شما دارید تجارت می کنید نباید این مسائل کشدار بشه و به پیشرفتتون آسیب وارد کنه.

gar_1383

کاربر عضو
سلام

تشکر و ممنون  از وقتی که گذاشتید سجاد عزیز

الان دو روزه با هاستینگ در تماسم وتنها جوابی که میدن این هست باید سرور مجازی بخری.هاست اشتراکی همینطوری هست

منم میگم به وقتش سرور مجازی میخرم .فعلا در حد سرور مجازی کاری ندارم.سایت رو به یک طراح نشان دادم گفتن که نیاز به بررسی داره ولی تا این حد که خطای 503 بده از سرور مصرف نمی کنی.گفتن الان در واقع با این مصرف کم به اشتراک های دیگه کمک هم میکنی.هاستینگ میگه همه چیز نرماله  و مصرف شما هم مناسبه .بک اپ ریستور انجام بده مشکل حل میشه.دیگه موندم چه کنم.روز اول خطای 503 در پیشخوان داشتم ولی سایت خوب لود میشد.مجبور شدم افزونه هارو حذف کنم تا خطای پیشخوان درست شد.از امروز هم سایت sucuri این خطا رو نشون میده.میزبانم (م ی ه ن و ب ها ست هست).هاستینگ خوبیه ولی نمیدونم چرا جواب تیکت رو فقط ارتقا سرور میدن.به نظرت اگه عوض کنم کدوم میزبان بهتره؟؟سریع جواب دادن به تیکت توسط هاست مهم نیست ،اینکه راه حل نشون بدن ومشکل رو حل کنن مهمه.به تیکت هام نگاه میکنم فقط یدونه sslرو حل کردن بقیه رو فقط گفتن سرور مجازی بخر یا ریستور بک اپ کن.کل افزونه ها رو از طریق هاست غیرفعال کردم،نصفشون رو حذف کردم تا خطای 503 رفع بشه بعد نصب کنم ولی متاسفانه نشد.یه سایت مگه با وردپرس خالی و یک قالب و افزونه ووکامرس چقدر میتونه مصرف داشته باشه که خطای 503 بده؟؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
خواهش می کنم انجام وظیفه هست.

یک علتی که دیشب سرچ کردم ممکنه به پایین بودن ورژن php هاستتون مربوط باشه در حالیکه افزونه به نسخه بالاتر احتیاج داره.   پلاگین ها رو دونه دونه غیرفعال کردید تا بفهمید مشکل از کدوم یکیه؟ 

سرور مجازی کانفیگ میخواد اونم باز هزینه براتون می تراشن. من مشتری میهن وب هاست هستم ، راضی ام ازش البته بخش سرور مجازیشون بهتر پشتیبانی می کنن. اما اگه دنبال یه هاستینگ با پشتیبانی سریع و موثر می گردید من نت افراز رو پیشنهاد می کنم. در حال حاضر سرویس الماسش رو دارم و آپتایم و پشتیبانی خوبی داره.  شما می تونید پلن 1 هاستینگ ایرانش رو بگیرید یک ماه کیفیتش رو بررسی کنید (شامل 10 هزار تومان ،فقط)  الان نگاه کردم گارانتی عودت وجه هم در هفته اول داره.

شما سایتتون هنوز رسما افتتاح نشده بنظرم تو هاست جدید از صفر شروع کنید. یعنی اول نصب وردپرس نسخه جدید و مابقی قضایا.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خطای 503 سمت سرور هست دوستان گرامی. نه اسکریپت و قالب و این حرف ها... فقط سمت سرور میتونن فیکس کنن!

gar_1383

کاربر عضو
خطای 503 سمت سرور هست دوستان گرامی. نه اسکریپت و قالب و این حرف ها... فقط سمت سرور میتونن فیکس کنن!
هاستینگ میگه هاست اشتراکی همینطوره.بیشنه مصرف شما نمیتونه از 300 بالا بره در اینصورت خطای 503 میده.باید اسکریپت ها و افزونه های خود را بررسی کنید تا مصرف شما کاهش پیدا کنه.سایت شما به خوبی لود میشه و پاسخ دهی مناسبی داره.مشکل از سمت ما نیست با طراح سایت مطرح نمایید یا از سرور مجازی استفاده کنید.

من افزونه زیادی ندارم.چندتا هستن برای ووکامرس مثل کیف پول و لیست علاقه مندهای و چند تای دیگه.یعنی سایت من ممکن نیست با این وضعیت انقدر مصرف داشته باشه که به سرور فشار بیاد.بک اپ هفتگی رو هم بازیابی کردم ولی مشکلم حل نشد و همچنان در موقع کار با پیشخوان خطای 503 دارم.

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
متشکرم از راهنمایی شما آقای مجیدی ...

هاستینگ میگه هاست اشتراکی همینطوره.بیشنه مصرف شما نمیتونه از 300 بالا بره در اینصورت خطای 503 میده.باید اسکریپت ها و افزونه های خود را بررسی کنید تا مصرف شما کاهش پیدا کنه.سایت شما به خوبی لود میشه و پاسخ دهی مناسبی داره.مشکل از سمت ما نیست با طراح سایت مطرح نمایید یا از سرور مجازی استفاده کنید.

من افزونه زیادی ندارم.چندتا هستن برای ووکامرس مثل کیف پول و لیست علاقه مندهای و چند تای دیگه.یعنی سایت من ممکن نیست با این وضعیت انقدر مصرف داشته باشه که به سرور فشار بیاد.بک اپ هفتگی رو هم بازیابی کردم ولی مشکلم حل نشد و همچنان در موقع کار با پیشخوان خطای 503 دارم.
اگه در مورد مصرف منابع سروره ، باید بهتون بگن از کجا و از کدوم فایل داره بیشترین درخواست ارسال میشه.  متاسفم که نمی تونم کمکتون کنم :46:

gar_1383

کاربر عضو
پرسیدم گفتن همه چیز خوبه و سایت به خوبی لود میشه.مصرف شما عادیه.بعد یک تصویر از سایت جی متریکس دادن و گفتن اسکریپت هاتون رو باید یک طراح سایت بررسی کنه مشکل از سمت اسکریپت های شماست .خواهش میکنم سجاد عزیز شما لطف دارین.کدهایی که شما قرار میدین خیلی از مشکلات رو حل میکنه.

من چون قراره از نو شروع کنم میخوام نسخه فعلی 5.6phpرو به نسخه 7 ارتقا بدم.به نظرت تاثیر داره و مشکلی ایجاد نخواهد شد؟؟؟

Qalekhani

قلعه‌خانی

شاید شما از سرویس هاست عادی اونها استفاده می کنید. طبیعتاً منابع سخت افزاری کمتری اختصاص پیدا میکنه.

فکر کنم پلن های پر بازدید دارند. توی این پلن ها معمولاً هاردهای SSD و وبسرورهایی مث LightSpeed رو در کنار CloudLinux می ذارند.

اینطوری مدیریت میزان i/o usage و ریکوئست های شما عملیتره. 

gar_1383

کاربر عضو
شاید شما از سرویس هاست عادی اونها استفاده می کنید. طبیعتاً منابع سخت افزاری کمتری اختصاص پیدا میکنه.

فکر کنم پلن های پر بازدید دارند. توی این پلن ها معمولاً هاردهای SSD و وبسرورهایی مث LightSpeed رو در کنار CloudLinux می ذارند.

اینطوری مدیریت میزان i/o usage و ریکوئست های شما عملیتره. 
سوال نکردم. فقط سرور مجازی و اختصاصی رو دیدم.هاستینگ هم فقط پیشنهاد سرور مجازی میده در این مورد چیزی نگفتن

gar_1383

کاربر عضو
خواهش می کنم انجام وظیفه هست.

یک علتی که دیشب سرچ کردم ممکنه به پایین بودن ورژن php هاستتون مربوط باشه در حالیکه افزونه به نسخه بالاتر احتیاج داره.   پلاگین ها رو دونه دونه غیرفعال کردید تا بفهمید مشکل از کدوم یکیه؟ 

سرور مجازی کانفیگ میخواد اونم باز هزینه براتون می تراشن. من مشتری میهن وب هاست هستم ، راضی ام ازش البته بخش سرور مجازیشون بهتر پشتیبانی می کنن. اما اگه دنبال یه هاستینگ با پشتیبانی سریع و موثر می گردید من نت افراز رو پیشنهاد می کنم. در حال حاضر سرویس الماسش رو دارم و آپتایم و پشتیبانی خوبی داره.  شما می تونید پلن 1 هاستینگ ایرانش رو بگیرید یک ماه کیفیتش رو بررسی کنید (شامل 10 هزار تومان ،فقط)  الان نگاه کردم گارانتی عودت وجه هم در هفته اول داره.

شما سایتتون هنوز رسما افتتاح نشده بنظرم تو هاست جدید از صفر شروع کنید. یعنی اول نصب وردپرس نسخه جدید و مابقی قضایا.
سجاد عزیز مثل اینکه باید هاستم رو عوض کنم چون خسته شدم از بس گفتن خطا از سمت شماست یا سرور مجازی تهیه کنید.پلن 1 نت افروز که گفتید رو من پیدا نمیکنم.حذفش کردن؟واینکه سی پنل ندارن همش دایرکت ادمینه.من با سی پنل راحت رم.نت افروز هم sslرایگان میده؟؟برای امتحان هاست دیگه پیشنهاد نداری؟؟؟

این فضای هاست و پهنای باند که نوشتن حقیقی هست؟پس چرا بین قیمت ها انقدر تفاوت وجود داره؟هاستینگ فعلی قیمتش خیلی بالاتر ا از این هاست هست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سجاد عزیز مثل اینکه باید هاستم رو عوض کنم چون خسته شدم از بس گفتن خطا از سمت شماست یا سرور مجازی تهیه کنید.پلن 1 نت افروز که گفتید رو من پیدا نمیکنم.حذفش کردن؟واینکه سی پنل ندارن همش دایرکت ادمینه.من با سی پنل راحت رم.نت افروز هم sslرایگان میده؟؟برای امتحان هاست دیگه پیشنهاد نداری؟؟؟

این فضای هاست و پهنای باند که نوشتن حقیقی هست؟پس چرا بین قیمت ها انقدر تفاوت وجود داره؟هاستینگ فعلی قیمتش خیلی بالاتر ا از این هاست هست
سلام ، نت افراز گرون تره ولی پشتیبانی خوبی داره. در مورد دایرکت ادمین با شما موافقم ولی استنباطشون این هست که cpanel چون واسه ما تحریمه برای مشتریانشون ریسک محسوب میشه.

این پلن های ایران   ، ولی شما قبل از هر چیز یه تیکت بدید ازشون هرچی لازم دارید بپرسید.

دیگه نهایت کیفیت از نظر من .

پرسیدم گفتن همه چیز خوبه و سایت به خوبی لود میشه.مصرف شما عادیه.بعد یک تصویر از سایت جی متریکس دادن و گفتن اسکریپت هاتون رو باید یک طراح سایت بررسی کنه مشکل از سمت اسکریپت های شماست .خواهش میکنم سجاد عزیز شما لطف دارین.کدهایی که شما قرار میدین خیلی از مشکلات رو حل میکنه.

من چون قراره از نو شروع کنم میخوام نسخه فعلی 5.6phpرو به نسخه 7 ارتقا بدم.به نظرت تاثیر داره و مشکلی ایجاد نخواهد شد؟؟؟
:x:

محض احتیاط آره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gar_1383

کاربر عضو
سلام

امروز هاستینگ پیام داده که سایت شما انالیز شد و بیشترین مقدار مصرف مربوط به پلاگین ووکامرس هست. :43:

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام

امروز هاستینگ پیام داده که سایت شما انالیز شد و بیشترین مقدار مصرف مربوط به پلاگین ووکامرس هست. :43:
Debug Mode رو فعال کنید ببینید خطای اضافی ای رو گزارش میده؟

من اینجا یه پاسخ براتون پیدا کردم ولی باید دسترسی به سرور داشت 

gar_1383

کاربر عضو
Debug Mode رو فعال کنید ببینید خطای اضافی ای رو گزارش میده؟

من اینجا یه پاسخ براتون پیدا کردم ولی باید دسترسی به سرور داشت 
سلام

خیلی ممنون سجاد عزیز و شرمنده که وقت گذاشتین :53: :x:

Debug Mode رو فعال کردم کلا افزونه پارسی دیت رو نشون میده

لینک رو دیدم.نه خطا از ووکامرس نیست. ووکامرس مصرفش بالاست و میزان مصرفش به نسبت کاراییش هست.سایت فروشگاهی در ووکامرس خلاصه میشه.در مورد نسخه 3 زیاد جستجو کردم تقریبا همه مشکلات رو در این نسخه برطرف کردن.قالب هم به نسخه جدید و سازگار اپدیت شده.خود ووکامرس رو حذف کرده بودم اما مشکل حل نشده بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gar_1383

کاربر عضو
تقریبا 100تا لاین از این خطا رو سایتم نشون میده.این خطا منظورش چی هست؟؟؟؟
Notice: Undefined index:  /home/digikot/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/general.php on line 26

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Qalekhani

قلعه‌خانی
تقریبا 100تا لاین از این خطا رو سایتم نشون میده.این خطا منظورش چی هست؟؟؟؟
Notice: Undefined index: admin_lang in /home/digikot/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/general.php on line 26

البته این ها Error نیستند بلکه Notice هستند و عملاً روی راندمان سایت تاثیری ندارند. فقط داره به شما میگه که فلان مشکل هست.

از مسیر رخداد هم مشخصه. همونطوری که خودتون گفتید این افزونه پارسی دیت هست که مشکلساز شده.

gar_1383

کاربر عضو
البته این ها Error نیستند بلکه Notice هستند و عملاً روی راندمان سایت تاثیری ندارند. فقط داره به شما میگه که فلان مشکل هست.

از مسیر رخداد هم مشخصه. همونطوری که خودتون گفتید این افزونه پارسی دیت هست که مشکلساز شده.
چطوری باید برطرف کرد؟؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
چطوری باید برطرف کرد؟؟
به محل فایل مورد نظر رجوع و اینها رو حذف کنید:

$settings = get_option('wpp_settings');
if ($settings['admin_lang'] == 'enable') {
$admin_locale = "fa_IR";
} elseif ($settings['admin_lang'] == 'disable') {
$admin_locale = "en_US";
}
if ($settings['user_lang'] == 'enable') {