داستان wp forest و zipmarket

hmanson

تازه وارد
با سلام

دوستان چند وقتیه دنبال قابل تم فارست هستم. خودم بیشتر قالب وردپرس رو ترجیح میدم چون وردپرس رو واردم.

دیده شده سایت های متعددی قالب wp forest فارسی رو برای فروش گذاشتن هر کدوم با قیمت مختلف. آدم می مونه چیه داستان و کدوم سالمه. در همیار وردپرس که گویا مرجع رسمی از طرف پرشین اسکریپت برای فروش قالب هست، عده ی زیادی از قالب wp forest و مخصوصا ایرادات امنیتیش شکایت کردن و همینطور عدم پشتبانی همیار وردپرس. همینطور سایت های دیگه هم همین قالب رو با همون توضیحات با قیمت پایین تر برای فروش گذاشتن. یعنی توضیحات هیچ فرقی نداره.

طی ایمیلی که با دوستان پرشین اسکریپت رد و بدل کردم متوجه شدن که قالب wp forest برای ساخت یک سایت بزرگ نیست! یعنی تا جایی که صحبت کردیم به این نتیچه رسیدم! اگر من اشتباه می کنم راهنمایی کنین لطفا

من می خوام سایت بزرگی با هدف عضویت کاربران به عنوان فروشنده و دریافت پورسانت راه اندازی کنم.

این رو هم اضافه کنم که یک انجمن دیگه چنین تاپیکی دادم و دیدم 10 ها نفر میگن ما قالب سالم و کامل wp forest رو آماده فروش داریم! من که گیج شدم واقعا.

چه باید کرد؟ آیا این قالب توانایی چنین کاری داره؟ آیا قالب تم فارست فارسی کامل و سالم و امنه؟

dehnavi

راهبر انجمن
به نظر من با آقای مجیدی صحبت کنید ایشون وارد تر هستن ولی به نظرم چنین سیستمی رو از پایه بدید براتون بنویسن هم بهتره چون میخواین از این راه پول در بیارید

hmanson

تازه وارد
متاسفانه آقای مجیدی که فرمودین رو نمیشناسم. ادمین اینجا هستن؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جناب ، شما ایمیل های بنده رو اشتباه متوجه شدید. من گفتم این سیستم یک بسته آماده هست. اگر میخواید همیشه یک امکانات عادی داشته باشید سیستم خوبی هست. اما اگر میخواید امکانات جدیدی اضافه کنید (در آینده) . انتظار نداشته باشید که امکانات جدید براحتی افزوده بشه

بالا