آیکن منبع

دانلود دانلود اسکریپت انجمن ساز Xenforo 2.1.1

دسترسی لازم را برای دانلود ندارید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Mohammad منبع جدیدی ارسال کرد

- XenForo Nulled

دانلود اسکریپت انجمن ساز XenForo نسخه 2.1.1 نال شده

shamimi

کاربر عضو
من خواستم نصب کنم میهن وب هاست میگه حتما باید روی VPS نصب کنی روی هاست اشتراکی نمیشه ماژول های مخصوص به سرور و فعال کنیم تا بتونی نصب کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من خواستم نصب کنم میهن وب هاست میگه حتما باید روی VPS نصب کنی روی هاست اشتراکی نمیشه ماژول های مخصوص به سرور و فعال کنیم تا بتونی نصب کنید
هیچ ربطی نداره! در هاست اشتراکی با قابلیت های نرمال پاسخگو هست.

arash.ranjbar

تازه وارد
سلام.
آخرین نسخه این اسکریپت رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
در ضمن می خواستم بدونم انجمن خودتون با xenforo راهندازی شده؟ اگه جوابتون مثبته میشه عین همین انجمن شما رو داشته باشم؟
با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سعی میکنم بروزرسانی کنم فردا
بله ما xenforo استفاده میکنیم. با قالب ui x

arash.ranjbar

تازه وارد
من از هاست اشتراکی میزبان فا استفاده می کنم وقتی انجمن ساز رو خواستم نصب کنم با ارور زیر مواجه شدم:
Your server has disabled a fundamental core PHP function fpassthru via the disable_functions directive in php.ini. This will cause unexpected problems in XenForo
با پشتیبانی که تماس گرفتم اینو گفتن:
مشترک گرامی، طبق بررسی انجام شده توسط واحد سرور، امکان نصب این سرویس به دلیل موراد امنیتی و اشتراکی بودن سرور میسر نیست.

الان من چیکار باید بکنم؟:unsure:

proxen

تازه وارد
نسخه 2.1.9 زنفورو منتشر شد

proxen

تازه وارد
نسخه 2.2 انجمن ساز زنفورو با تغییرات چشمگیر و قابلیت های جدید منتشر شد

Mesmaili

کاربر عضو
نسخه 2.2 انجمن ساز زنفورو با تغییرات چشمگیر و قابلیت های جدید منتشر شد

ممنون اما بهتر نیست شما که عنوان پشتیبان رسمی رو برای خودتون انتخاب کردید تغییرات جدید رو به صورت فارسی و مرتب در تاپیک مربوطه قرار بدید؟

proxen

تازه وارد
ممنون اما بهتر نیست شما که عنوان پشتیبان رسمی رو برای خودتون انتخاب کردید تغییرات جدید رو به صورت فارسی و مرتب در تاپیک مربوطه قرار بدید؟
اینجا دسترسی ارسال و بروزرسانی منابع را ندارم

Mesmaili

کاربر عضو
اینجا دسترسی ارسال و بروزرسانی منابع را ندارم
در همون سایت خودتون منظورم هست.
البته اینجا هم وقتی لینک دانلود رو قرار دادید میتونید در زیرش لیست تغییرات رو وارد کنید که البته به نظر من بهتره فارسی باشه..

proxen

تازه وارد
در همون سایت خودتون منظورم هست.
البته اینجا هم وقتی لینک دانلود رو قرار دادید میتونید در زیرش لیست تغییرات رو وارد کنید که البته به نظر من بهتره فارسی باشه..
انشالله در اینده برای نسخه های بعدی اعلام میکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili

proxen

تازه وارد
نسخه 2.2.0 زنفورو به صورت رسمی منتشر شد

Today, after a refreshingly short beta and release candidate phase, we are excited to announce that XenForo 2.2.0 is now prepared, seasoned, baked and served, replacing XenForo 2.1.11 as our primary supported XenForo version.

This release adds a collection of great new features to XenForo, including the ability to repurpose forums as article repositories, a new way to encourage guest users to register, a progressive web app and a completely redesigned rich text editor. Check out the following list for some highlights:
  • Forum and thread types system
  • Updated rich text editor
  • User profile banners
  • Username change requests
  • Search forums
  • Forum SEO controls
  • Writing before registering support
  • Progressive web app
  • Activity summary emails
  • Style archive import and export
  • REST API additions
  • Profile post attachments
This is not an exhaustive list of what's new in 2.2, and you can read more about the above and other new changes/improvements features in the Have you seen...? forum.

We have also added preliminary support for the upcoming major release of PHP 8.0.

امروز آپدیت رسمی 2.2 زنفورو منتشر شد

این نسخه امکانات زیادی را ارائه کرده است از جمله: ساخت مقاله و انجمن های پرسش و پاسخ و جستجو
همچنین تشویق کاربران مهمان برای ثبت نام ، یک ویرایشگر جدید و قدرتمند ،رفع ایرادات نسخه های قبلی و مهمتر از همه یک برنامه وب فوق العاده برای مرورگر و اندروید

برخی ویژگی ها:
  • ساخت انواع تالار های گفتمان مختلف
  • ویرایشگر متنی قدرتمند
  • کاور پروفایل کاربران
  • امکان تعویض نام کاربری توسط خود کاربر در بازه های زمانی تعریف شده
  • انجمن های کوئری جستجو
  • کنترل سئو انجمن
  • نوشتن قبل از ثبت پشتیبانی
  • برنامه تحت وب پیشرفته قابل اجرا در مرورگر ها و گوشی
  • ارسال ایمیل های خلاصه فعالیت ها در انجمن
  • نصب گروهی استایل و افزونه
  • بازنویسی REST API