دانلود اسکریپت مجازی مجازی PHPDolphin نسخه جدید 1.2.7

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدید PHPDolphin منتشر شد

نسخه 1.2.7

کد:
[B]Update 1.2.7[/B] [11/9/2013][INDENT] Added Likes Activity page for each user where all the likes activity of an user can be seen
 Added the number of liked posts by an user (in the About section)
 Improved the security against cross site scripting on load comments and chat messages function
 Fixed an issue on the Search Tags page where in some cases the likes avatars wouldn’t appear

Fixed a typo in netherlands.php language file
 [/INDENT]
دریافت

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/ffdf-codecanyon-phpDolphin.rar
دمو

User Demo:

Admin Demo:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه جدید PHPDolphin منتشر شد

نسخه 1.2.7

کد:
[B]Update 1.2.7[/B] [11/9/2013][INDENT] Added Likes Activity page for each user where all the likes activity of an user can be seen
 Added the number of liked posts by an user (in the About section)
 Improved the security against cross site scripting on load comments and chat messages function
 Fixed an issue on the Search Tags page where in some cases the likes avatars wouldn’t appear

Fixed a typo in netherlands.php language file
 [/INDENT]
دریافت

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/ffdf-codecanyon-phpDolphin.rar
دمو

User Demo:

Admin Demo:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hadri

تازه وارد
بهتر نیست عنوان رو به " دانلود اسکریپت جامعه مجازی PHPDolphin نسخه 1.2.7 تغییر بدید ؟؟

hadri

تازه وارد
بهتر نیست عنوان رو به " دانلود اسکریپت جامعه مجازی PHPDolphin نسخه 1.2.7 تغییر بدید ؟؟

ardalan5090

تازه وارد
سلام

من نصبش کردم ، ممنون ، فقط مشکلی که دارم اینه که عکسها آپلود نمیشن و نمایش داده نمیشه ، مشکل از کجاست ؟

Tunbook.ir

mahdiali35

کاربر عضو
سلاممن نصبش کردم ، ممنون ، فقط مشکلی که دارم اینه که عکسها آپلود نمیشن و نمایش داده نمیشه ، مشکل از کجاست ؟

Tunbook.ir
ارور خاصی میده ؟ ... اگر آره متن اون رو قرار بدید ...

شاد باشید ...

ardalan5090

تازه وارد
سلام دوست عزیز

نه هیچ اروری نمیده ، ولی عکس که میزارم معطل میکنه ولی انگار نه انگار ، سطح دسترسی شاخه uploads و زیر شاخه هاشو هم از 755 به 777 تغییر دادم ، انگار اصلا عکس به سرور منتقل نمیشه .

به این اسکرین شات نگاه کنین :

je5x2sxj9ijoziebepi.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت رو اینجا ذکر کنید

saeed.yazdani

تازه وارد
من همه کارها رو انجام دادم ولی وقتی سایت رو باز میکنم این ارور رو میده

Error: Table 'u775763432_saeed.settings' doesn't exist

خواهشا با یک کلمه جواب ندید و بگین جدول نداره ممنون میشم کامل توضیح بدین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جداول به خوبی ایمپورت نشدن درون دیتابیس شما. مجدد ایمپورت کنید

روی هاست رایگان هم تست نکنید

isc.shia

تازه وارد
باسلام

لطفا فوري كمك كنيد من همه كار را كردم و هر جه اينجا كفتيد انجام دادم اما خبري از عكس ها نيست عكس ها كلا ظاهر نمي شوند؟؟؟؟؟؟؟

isc.shia

تازه وارد
باسلام

دوستان كسي هست ان را راستجين كند يا به ما بكويد كه جطوري فايل يا كاري را بايد انجام داد؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

isc.shia

تازه وارد
دوستان كسي هست ان را راستجين كند يا به ما بكويد كه جطوري فايل يا كاري را بايد انجام داد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر بود کمک میکردند دوست عزیز. لطفا تاپیک پشت سر هم نزنید

ALi.Reza

کاربر عضو
نسخه 1.1.6 توسط پرشین اسکریپت فارسی شده میتونی از فایل style.css اون نسخه الگو بگیری و تو نسخه 1.2.7 پیاده سازی کنی

یعنی ببینی کجاها مثلا جای left با right عوض شده و بلعکس ، با هر تغییر صفحه رو رفرش کن تغییرات رو ببین و... ;)

isc.shia

تازه وارد
نسخه 1.1.6 توسط پرشین اسکریپت فارسی شده میتونی از فایل style.css اون نسخه الگو بگیری و تو نسخه 1.2.7 پیاده سازی کنییعنی ببینی کجاها مثلا جای left با right عوض شده و بلعکس ، با هر تغییر صفحه رو رفرش کن تغییرات رو ببین و... ;)
باسلام دوست عزيز

بنده اين كار را كردم ولي ستون كناري كه سمت جب مي باشد كه مكان و سايت و فيس بوك وووو نشان مي دهد قالبش بهم خورده است و وقتي كه فايل كلاس در فايل انكلود با نسخه قبل جابجا مي كنم درست مي شود!

و اين يعني اينكه ما مجبوريم از نسخة قبل استفاده كنيم جون برادراني كه نسخه جديد را براي ما كذاشتن تغييري در ان ايجاد نكردند و موضوع فقط تغيير در فايل استايل و قالب نيست !

نمي دونم دوستان ان را امتحان كردند يا خير جون فقط تغيير در فايل استايل نيست

بابت تكرار تايب مدير محترم تاريخ ان را مشاهده كنيد!

alifiresoft

کاربر عضو
باسلام دوست عزيزبنده اين كار را كردم ولي ستون كناري كه سمت جب مي باشد كه مكان و سايت و فيس بوك وووو نشان مي دهد قالبش بهم خورده است و وقتي كه فايل كلاس در فايل انكلود با نسخه قبل جابجا مي كنم درست مي شود!

و اين يعني اينكه ما مجبوريم از نسخة قبل استفاده كنيم جون برادراني كه نسخه جديد را براي ما كذاشتن تغييري در ان ايجاد نكردند و موضوع فقط تغيير در فايل استايل و قالب نيست !

نمي دونم دوستان ان را امتحان كردند يا خير جون فقط تغيير در فايل استايل نيست

بابت تكرار تايب مدير محترم تاريخ ان را مشاهده كنيد!
خب دوست عزیز اینکه طبیعی هست . ممکنه شما نتونید با تغییر فایل style.css به دلخواهتون برسید. داخل کد ها نیز جابه حایی و تغییر می خواهد. من این سیستم رو تست نکردم اما اون نسخه اولیه (خیلی قبل تر از این نسخه persianscript) رو من فارسی کرده بودم . به شدت سخت هست.

isc.shia

تازه وارد
ممنون دوست عزيز از كمك و بيشنهاد راه حل هاي مناسب... شايد راه حل براي كساني ديكر مفيد باشد...

شخصي قرار شد مقابل 120 هزار تومان ان را راستجين و شخصي سازي و اضافه كردن بلوك و اضافه كردن جملات ترجمه جديد براي ما انجام بدهد اكر موافقت كردند راه حل مناسب و يا كل نسخه را در اختيار انجمن قرار مي دهم

بابت كمك و وسع صدر مدير محترم انجمن متشكريم

بالا