Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مهمترین مشخصات افزونه:

1. افزودن تاریخ شمسی به وردپرس در بخش های مدیریت (بخش نوشته ها، افزودن نوشته، بخش دیدگاه ها، بخش ویرایش سریع نوشته ها و دیدگاه ها (جدید)و...) و کاربری وردپرس (نوشته ها، دیدگاه ها، بایگانی و ...)

2. شمسی سازی پیوند یکتا وردپرس در همه حالت ها

3. تبدیل اعداد به فارسی و جایگزینی اعداد عربی با اعداد فارسی

4. تبدیل همه حروف عربی (مانند ي , ك) به حروف معادل فارسی

5. بایگانی شمسی/خورشیدی بهینه شده

6. راست چینی و فیکس در ادیتور پیش فرض وردپرس

7. راست چینی و فارسی سازی همه بخشهای وردپرس

موارد بهینه و بروز شده:

1. تابع شمسی این افزونه بصورت کامل از ابتدا نوشته شده تابع date در زبان php بصورت کامل برای شمسی اجرا شد

2. ابزارک بایگانی کاملا از ابتدا نوشته شده و در همه بخشها و حالت ها در داخل و سرتیتر تاریخ شمسی را نمایش می دهد

3. بخش پیوند یکتا براساس آخرین تغییرات تابع اصلی وردپرس نوشته شده و کاملا بهینه و سریعتر شده

4. تاریخ شمسی در بخشهای ویرایش سریع (در لیست نوشته ها و صفحه ارسال پست) در بخش مدیریت اضافه شده (جدید)

5. regex در تابع اعداد فارسی بهینه تر و سریعتر شده

6. افزودن فایل زبان فارسی از طریق افزونه به وردپرس. با این امکان کاربر اجباری به استفاده از وردپرس فارسی ندارد. کافیست وردپرس اصلی را نصب و سپس افزونه را فعال نماید. فایل های زبان از طریق افزونه به وردپرس اضافه می شود و پوشه languages در مسیرwp-content اضافه می شود.

نکته: این افزونه با ووکامرس سازگار می باشد و کاربران برای استفاده صحیح از این افزونه می بایست افزونه wp jalali را غیر فعال کنند

صفحه افزونه:

کد:
http://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/
دریافت افزونه:

کد:
http://downloads.wordpress.org/plugin/wp-parsidate.zip

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mirmohsen

تازه وارد
ممنون ازين افزونه

فقط من نصبش كردم اما باز تاريخ ها بصورت ميلادي هستش.با وجوده اينكه از قسمت تنظيمات تاريخ شمسي رو فعال كردم

مثلا توي قسمت فارش هاي ووكامرس تاريخ سفارش ها رو بصورت ميلادي زدي

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوستان ، تغییر ایجاد میشه . ولی همون طور که گفتم "تقریبا سازگار با ووکامرس"

حداقلش میتونید در بخش مدیریت سفارش ها تاریخ سفارش رو به شمسی ببینید و تاریخ ارسال محصولات شمسی میشه...

ان شا الله ببینیم نسخه بعدی چه می کنن برای سازگار کردن بیشتر افزونه

تصاویر پس از استفاده از افزونه:

0ed6-products.png
0ed6-orders.png

freeupweb

کاربر عضو
منم تست کردم به درستی کار نمیکنه

در مورد عکس اولی این برای ویرایش نوشته های وردپرسه !

تیو قسمت سفارشات در بخش کاربرا میشه یه عکس بزاری؟ برای منم اون قسمتم هم تغییر نکرده !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تصاویری که گذاشتم در اونجاها شمسی شده و قول شمسی سازی باقی قسمت ها در نسخه بعدی رو دادند

pedramsys

تازه وارد
با سلام من تمام قسمتها رو فارسی کردم. پ خ بدین.

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
افزونه PersianDate کار بچه های هست. عملکردش در تاریخ شمسی برای ووکامرس از افزونه WP Persian بهتره.

مزایا:

-تاریخ شمسی در ویجت ووکامرس

-تاریخ شمسی در فاکتور

-تاریخ شمسی در انتشار کالاها

-تاریخ شمسی در سفارشات

-تاریخ شمسی در لیست کالاها

-تاریخ شمسی در جزییات فروش کالا

-تاریخ شمسی در افزونه delivery notes برای چاپ فاکتورها

You must be registered for see images attach

معایب:

-تاریخ میلادی در گزارش ووکامرس

-تاریخ میلادی در ویجت نمودار ووکامرس

نتیجه:

همه قسمتهای ووکامرس، تاریخ شمسی میشه به غیر از همون دو قسمت گفته شده، که میشه گفت مزایاش خیلی بهتر از معایبشه. و با ووکامرس از تمامی افزونه ها سازگارتره

نکته:

توجه داشته باشید که برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتره که باقی فارسی سازهای وردپرس رو غیرفعال کنید. همچنین بعد از نصب افزونه، یکبار ووکامرس رو غیرفعال و سپس فعال کنید.

دانلود:

تشکر یادتون نره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Alaric

کاربر عضو
افزونه PersianDate کار بچه های هست. عملکردش در تاریخ شمسی برای ووکامرس از افزونه WP Persian بهتره.مزایا:

-تاریخ شمسی در ویجت ووکامرس

-تاریخ شمسی در فاکتور

-تاریخ شمسی در انتشار کالاها

-تاریخ شمسی در سفارشات

-تاریخ شمسی در لیست کالاها

-تاریخ شمسی در جزییات فروش کالا

-تاریخ شمسی در افزونه delivery notes برای چاپ فاکتورها

معایب:

-تاریخ میلادی در گزارش ووکامرس

-تاریخ میلادی در ویجت نمودار ووکامرس

نتیجه:

همه قسمتهای ووکامرس، تاریخ شمسی میشه به غیر از همون دو قسمت گفته شده، که میشه گفت مزایاش خیلی بهتر از معایبشه. و با ووکامرس از تمامی افزونه ها سازگارتره

نکته:

توجه داشته باشید که برای گرفتن بهترین نتیجه، بهتره که باقی فارسی سازهای وردپرس رو غیرفعال کنید. همچنین بعد از نصب افزونه، یکبار ووکامرس رو غیرفعال و سپس فعال کنید.

دانلود:

همراه این جلالی میتونه فعال باشه؟

Black_Sky

کاربر عضو
فعال بودنش باعث تداخل نمیشه اما عملا کاربردی نداره جلالی

alifiresoft

کاربر عضو
همراه این جلالی میتونه فعال باشه؟
یکم با دقت بخونید :

نکته:

kits

تازه وارد
سلام متاسفانه همه تاپيكو نخوندم اما خواستم بگم من افزونه wp-parsidate *را نصب كردم و عالي بود

تا جايي كه من ديدم بالاي 95 درصد تاريخ ها شمسي شده بود و نكته مهم اين كه داره بروز رساني ميشه و مشكلاتش رفع و قسمت هاي جديد اضافه وتكميل ميشه :D

mostafa.ewig

تازه وارد
یه مشکل داره. اونم اینکه سفارش رو که بروز رسانی میکنی تاریخش کلا بهم میریزه. یه تاریخ اشتباه میزنه بش. یه جورایی میلادی و شمسی رو قاطی میکنه.

kits

تازه وارد
یه مشکل داره. اونم اینکه سفارش رو که بروز رسانی میکنی تاریخش کلا بهم میریزه. یه تاریخ اشتباه میزنه بش. یه جورایی میلادی و شمسی رو قاطی میکنه.
اره منم همینطور میشه

zegersot

کاربر عضو
این بخاطر ذخیره کردن اطلاعاته که فکر میکنه 1392 سال میلادیه !!

با تغییر کن میشه حلش کرد به هرحال با ابدیت های بعدی به مشکل بر میخوره

ramezanpour

تازه وارد
ماله منم دقیقا اینطوریه چی کار کنم الان؟؟؟ :39:

mostafa.ewig

تازه وارد
من ناچارن غیرفعال کردم افزونه. امیدوارم این مشکل رو بشه یه فکری براش کرد. البته به نظرم دستکاری خود ووکامرس رو نیاز داره.

Amir_AM

تازه وارد
این مشکل قسمت سفارش ها رو جوری نمیشه درست کرد؟؟

با ویرایش یا ایجاد سفارش کلا تاریخ بهم میریزه :(

بالا