دانلود افزونه خرید پستی فروتل Frotel ووکامرس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
به کمک این افزونه فروشگاه شما به سرویس پستی شرکت فروتل متصل خواهد شد. با نصب افزونه، دو روش ارسال پست پیشتاز و پست سفارشی به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

در این افزونه، نیازی به ثبت کالا در پنل فروتل، پیش از وارد کردن آن در فروشگاه ووکامرسی، وجود ندارد.

در زمان ثبت سفارش توسط خریدار، ابتدا موقعیت خریدار دریافت می*گردد (استان و شهر) و سپس هزینه*ی ارسال کالا به دو روش پیشتاز و سفارشی از وب*سرویس شرکت فروتل استعلام شده به او نمایش داده خواهد شد. در صورت انتخاب هر یک از این دو روش، پس از تکمیل شدن فرم مشخصات و انتخاب روش پرداخت هنگام دریافت کالا، سفارش به طور خودکار در پنل شرکت فروتل ثبت می*گردد.

امکان نصب درگاه*های بانکی در کنار این افزونه و استفاده از روش فروش نقدی (پرداخت آنلاین با استفاده از سیستم شتاب) نیز وجود دارد. در این صورت، فروش*های سی.او.دی(پرداخت هنگام دریافت) توسط فروتل و فروش*های نقدی توسط مدیر فروشگاه ارسال می*شود.

[h=4]در این افزونه[/h]

• انتخاب استان و شهر به سبد خرید منتقل شد تا کاربر در ابتدای خرید خود، بتواند هزینه*ی ارسال کالا را مشاهده کند.
  • فیلدهای کشور، *استان و شهر از فرم خرید (یا همان فرم دریافت آدرس) حذف شدند.
  • در صورتی که به هر دلیلی، وب سرویس شرکت فروتل امکان پاسخ*گویی نداشته باشد، سفارش با موفقیت در سایت ثبت می*شود. در این مواقع مدیر سایت توسط ایمیلی آگاه می*شود تا نسبت به ثبت دستی سفارش در پنل شرکت فروتل اقدام کند.
  • هر 24 ساعت یکبار وضعیت سفارش*های تکمیل نشده، از سیستم استعلام و بروزرسانی می*شود. بنابراین خریدار با وارد کردن کد رهگیری در ابزارک رهگیری ووکامرس، از آخرین وضعیت سفارش آگاه می*گردد.

نصب

فایل راهنمای درون افزونه را مطالعه کنید.

دانلود افزونه:

کد:
http://downloads.wordpress.org/plugin/woocommerce-frotel.zip

hooramin

تازه وارد
این افزونه فروتل چه فرقی با سفیر داره

همونه که!

اگر افزونه ای وجود داشته باشه که هزینه پستی بعد از انتخاب استان و شهر در خود صفحه مشخصات پرداخت (checkout) یعنی در همون لحظه به صورت آجاکس محاسبه و نمایش داده بشه من حاضرم هزینه هم براش بدم !

سراغ ندارید چنین افزونه ای ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما گویا نمیدونید این افزونه ها چه کاری انجام میده. فروتل ، و امثال اینها یک سیستم خرید پستی هستند که کالا رو درب منزل خریدار می رسونن

تنها کاری که انجام میده اینه که سفارش محصول کاربر رو در سرویس های خرید پستی ، اضافه میکنه...

ketabchi

تازه وارد
با تشکرو خییلی ممنون از زحمتی که کشیدید. تست کردم عالی بود

سوالی که داشتم این که شیوه پرداخت آنلاین به چه طریقی میشه اضافه کرد. مشکلش چیه که نمیشه؟

با تشکر

emoradi

تازه وارد
این افزونه همون قیمتی که تو ووکامرس زده شده رو به عنوان قیمت کالا درج می کنه درسته؟

من می خوام قیمت خرید پستی با فروتل و خرید نقدی با درگاه بانکی ما تفاوت داشته باشه.

به طور پیش فرض تو ووکامرس قیمت خرید نقدیمون رو زدیم و دوس دارم وقتی کاربر موقع پرداخت فروتل رو انتخاب می کنه، براش قیمت جداگانه و گرونتری درج بشه.

ضمنا من هر کاری کردم روش «پرداخت هنگام دریافت» که در لیست روش ها نمیاد. فقط خرید توسط پارس پال رو نشون میده. و اینکه این افزونه در سبد خرید کادر استان و شهرستان رو اضافه می کنه که چیز بی موردی هست.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه توسط ما طراحی نشده. با فروتل در ارتباط باشید

maikel1370

تازه وارد
سلام

لینک مشکل داره

این لینک اصلی :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لینک موردی نداره و لینک شما هم همونه...

aliph

تازه وارد
سلام

یک مشکل داره افزونه این هست که وقتی شهر انتخاب میکنی قیمت پست رو درست میده ولی اگه به دلیلی اشتباه شهر رو انتخاب کنی و دکمه محاسبه مجدد جمع کل رو بزنی همون قیمت شهر قبلی رو نشون میده

آیا راه حلی برای این هست یا برای من اینجوری نشون میده ؟

دمو

IAMIR

کاربر عضو
سلامیک مشکل داره افزونه این هست که وقتی شهر انتخاب میکنی قیمت پست رو درست میده ولی اگه به دلیلی اشتباه شهر رو انتخاب کنی و دکمه محاسبه مجدد جمع کل رو بزنی همون قیمت شهر قبلی رو نشون میده

آیا راه حلی برای این هست یا برای من اینجوری نشون میده ؟

دمو

با پشتیبانی فروتل تماس بگیر . این افزونه توسط خود فروتل نوشته شده .

bitasell

تازه وارد

سلام دوستان ، این افزونه برای ووکامرس نگارش 2.3.7 جواب نمیده؟

میشه لطفا بفرمایید برای چه ورژنی هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سازگار نیست با نسخه جدید ووکامرس

arian111

تازه وارد
سلام هر چند این موضوع قدیمی هست ولی یک سوال داشتم

من از یک سرویس جدید خرید پستی به اسم ولکس استفاده می کنم که فعلا هیچ افزونه ای نداره

علت استفاده من هم این هست پشتیانیشون عالیه و خدمات که ارائه میدن هم عالیه

من می خواستم اگر کسی یک افزونه برای استفاده این سایت مثل همون افزونه که برای فورتل ساختید بسازید

هزینش چقدر هست

من لازم دارم لطفا دوستانی که کاشون نوشتن افزونه هست شرکت کنند ممنون

با تشکر

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام هر چند این موضوع قدیمی هست ولی یک سوال داشتم

من از یک سرویس جدید خرید پستی به اسم ولکس استفاده می کنم که فعلا هیچ افزونه ای نداره

علت استفاده من هم این هست پشتیانیشون عالیه و خدمات که ارائه میدن هم عالیه

من می خواستم اگر کسی یک افزونه برای استفاده این سایت مثل همون افزونه که برای فورتل ساختید بسازید

هزینش چقدر هست

من لازم دارم لطفا دوستانی که کاشون نوشتن افزونه هست شرکت کنند ممنون

با تشکر
تو بازارچه تاپیک بزنید . اینجا جاش نیست .

arian111

تازه وارد
 به نظرم هزینه نکنید خودشون دارن اقدام میکنن
حالا یکی دوماه میشه قرار هست برای اپن کارت به مشتریهاشون بدن

شرمنده می دونم که ربطی به این تایپیک نداره آیا امکانش هست توی ووکامرس وقتی خریدار روی دکمه خرید کلیک می کنه مستقیم به اون درگاه ولکس وصل بشه به صورت لینک خرید انجام بشه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نوع محصول رو ؛ خارجی (لینک خارجی / وابسته) بزارید...

saeedjafari

تازه وارد
سلام وقت بخیر

افزونه فروتل آیا درست کار میکنه یا باید با پشتیبانیشون تماس بگیریم ؟؟

با تشکر

بالا