Aren8

تازه وارد
اين پلاگين در كنار پلاگين اصلي كار ميكنه

پلاگين اصلي كه جناب رستگار گل زحمت كشيدنو ورژن آخرشو نصب كنيد و اينم كنارش

واحد پولم تومان يا ريال خالي بذاريد
از اول نصب و راه اندازی کردم مممنون از لطف شما و سایر دوستان ولی هرکاری کردم باز صحیح کار نمیکنه واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم :(

axrizan

تازه وارد
از اول نصب و راه اندازی کردم مممنون از لطف شما و سایر دوستان ولی هرکاری کردم باز صحیح کار نمیکنه واقعا نمیدونم دیگه باید چیکار کنم :(
روند قضیه رو من مجدد میگم شما هم همینکارو بکن نباید مشکلی باشه

ورژن جدید رو نصب کن

داخل تنظیماتش اون تیکی که در پست اول ذکر شده و دورش خط قرمز هست رو نمیخواد بزنی اگرم زدی بردار

پلاگینی که ابوالفضل معینی نوشتن رو نصب کن بعد برو تو تنظیمات همکاری در فروش تب اول واحد پول رو رو تومان بذار (نه تومان ایران)

خب حالا کافیه بری تو چشم انداز همکاری در فروش و میبینی واحد پولت فارسیه (تو قسمت حلقه های ووکامرس هم اگه برای واحد پول چیزی زدی پاک کن)

حالا مرورگرتو باز کن
حالت پرایویسی مد رو فعال کن در این حالت مرورگر هیچ کش و کوکی ندارد حالا با لینک ارجاعت ساتو باز کن بعد یه خرید از سایتت بزن
با یه یوزر دیگه هم خرید کن محض احتیاط نه یوزر ادمین

اگه همه چیزو مثل این بری یه ارجاع خوشگل برات ثبت میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Nik-Web.ir

تازه وارد
سلام دوستان

افزونه ای هست که مثل کد تخفیف بازاریابی عمل کنه اما برای لینک های بازاریابی؟ یعنی هرکسی که از طریق لینک بازاریابی شخص دیگه ای وارد بشه یه تخفیفی بهش تعلق بگیره.

مجید پران

تازه وارد
واسه ما که کار نکرد ، اصلا stable نیست . دوتا بازدید نشون میده ، یکی یادش میره ، همه تنظیماتشم انجام شده

WarriorKing

تازه وارد
دانلود رایگان نسخه فروشی افزونه MLM برای اضاف شدن به این سیستم : 

AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon MLM

سایر افزونه های بدرد بخور این سیستم : 

چندتا افزونه های با ارزش تر رو هم می تونید از اینجا رایگان دانلود کنید . همونا که فروشین 

سلام

ممنون از تاپیک خوب

این AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon موجود نیست. 

از کجا میشه پیداش کرد؟

MostafaBestMan

تازه وارد
سلام.

بنده میخوام محصولات خاصی رو به بازاریابهای خاصی اختصاص بدم نه از طریق لینک.

میخوام درصد مشخصی از سود حاصله فروش یک محصول خاص (به هر تعداد نا محدود) به کاربر مشخص شده توسط خودم اختصاص پیدا کنه و این همکاری در فروش پیرامون محصول مدنظرم و کاربر مدنظرم ثابت باشه.

افزونه یا راه حلی برای این کار هست؟

AlirezaBahrami

تازه وارد
سلام

وقتی افزونه رو نصب کردم بهم پیغام فعال سازی میده و نمیزاره آپدیتش کنم. چطور میتونم این موضوع رو حل کنم ؟

You must be registered for see images attach

axrizan

تازه وارد
سلام

وقتی افزونه رو نصب کردم بهم پیغام فعال سازی میده و نمیزاره آپدیتش کنم. چطور میتونم این موضوع رو حل کنم ؟

شما باید به صورت دستی آپدیتش کنید چون بدون لایسنس آپدیت نمیشه

این پیغام رو جدی نگیرید

axrizan

تازه وارد
ممنونم

میشه لطفاً راهنمایی کنید چطور میتونم به صورت دستی آپدیت رو انجام بدم ؟
در پست اول تازه ترین نسخه افزونه قرار میگیره شما باید اونو دانلود بفرمایید و در پوشه پلاگین وردپرستون آپلود کنید و همونجا اکسترکتش کنید که تمام فایلا جایگزین فایلای قدیمی بشن و افزونه بروز بشه همین اون پیغامم تا مادامی که افزونه رو با لایسنس فعال نکنید پا برجاست که اهمیتی هم نداره

سلام

شما باید به صورت دستی آپدیتش کنید چون بدون لایسنس آپدیت نمیشه

این پیغام رو جدی نگیرید

hemn791

تازه وارد
مسله مهمی بررسی شده در پایین حتما بخونید:::

دوستان ممنونم ازتون بابت این تایپ بسیار مفید و کاربردی. تا آخر تایپکو خوندم مشکلاتی زیادی داشتم در ابتدا اما با کمک همین تایپک همه مشکلاتم رفع شد و مشکل ارجاع هم که برطرف شده.

فقط اساتید محترم مشکلی دیگه ای که من با افزونه دارم اینه که:

مثلا وقتی بازاریاب 3 یه نفرو ساعت 10 صبح امروز فرستاده رو سایت و مشتری خرید انجام نداده. حالا مثلا بعد نیم ساعت بازاریاب شماره 5 همون مشتری قبلی که بازاریاب شماره 3 فرستاده بود(  و خریدی انجام نداده بود ) رو فرستاده  و خرید رو انجام میده.  

در اینجا ذو بازاریاب در فاصله زمانی کوتاه یک مشتری را فرستاده اند که در اصل بازاریابی که موفق به فروش شده شماره 5 هست اما خرید برای بازاریاب 3 زده میشه.

اینو من چطور حلش کنم که اگه مشتری بعد 1 ساعت خرید رو انجام نده کوکی ها براش پاک بشه. یا اصلا کوکی براش ایجاد نشه کلا. اگه همون لحظه خرید کرد که هیچ اگه نکرد فرصتی باشه برای بقیه بازاریاب ها

alexsbr

تازه وارد
سلام من این افزونه رو نصب کردم خواستم بدونم چطوری کاربر باید ثبت نام کنه چون گزینه ثبت نام در همکاری درفروش تو قسمت ثبت نام سایت نمیاد ؟؟ تنظیماتش هم انجام دادم فقط برگه قوانین ومقررات انتخاب نکردم به اون که بستگی نداره؟؟؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
نسخه جدید به پست اول اضافه شد تنها بعد از یک روز از ارائه رسمی

با پرشین اسکریپت همیشه به روز باشید.

aek

تازه وارد
سلام به همه دوستان و اساتید و ممنون بابت به اشتراک گذاشتن دانشتون

من این افزونه رو نصب کردم خدا شکر فعلاً که تو ارجاع ها مشکل نداره ولی پنل همکار نمایش تاریخ رو مشکل داره، میشه راهنمایی کنید چجوری حلش کنم .

harbiline

Edris
به احتمال زیاد مشکل از قالبته...

چون روی چندید قالب من سوارش کردم پاسخگو بود.مشکلی نداشتش

aek

تازه وارد
استاتید عزیز سلام

شما توی پست اول برای آپدیت نوشتین نیازی به اضافه کردن واحد تومان و ریال نیست ولی من افزونه رو آپدیت کردم همچنان ریال و تومان نداشت که دوباره همون افزونه فارسی سازی صفحه اول رو نصب کردم و مقادیر ریال و تومان اضافه شد.

حالا مشکل اینه وقتی تومان میذازم فقط نوشته تومان اضافه می شه ولی رقم به صورت ریال نشون داده میشه یعنی سود فروش هست 1000 تومان ولی اونجا می نویسه 10.000 تومان یعنی به ریال نشون به عبارت دیگه محاسبات ریاضی کم کردن یک رقم برای نمایش تو حال تومان انجام نمیشه.

میشه راهنمایی کنید.

alexsbr

تازه وارد
سلام دوستان این کادرها رو باید چی پر کنه کاربر؟؟ منظورش نفهمیدم از این دوگزینه ؟؟

رایانامه‌ی پرداخت
چگونه می توانید ارتقا پیدا کنید؟

میشه دوگزینه بالا که نوشتم ترجمشو عوض کرد ؟؟

بالا