mohammad.t9600

تازه وارد
سلام ، خسته نباشید!

اول از همه اینکه ، بابت زحمتی که کشیدید خیلی ممنون! واقعا به کمک چنین افزونه ای نیاز داشتم

اما من یه مشکلی باهاش دارم ، می خواهم ترجمه هاشو عوض کنم ولی اگه از بخش languages و affiliate-wp-fa_IR.po استفاده کنم تغییرات ترجمه ای که انجام دادم اعمال نمیشه

اگر هم از خود بخش های افزونه استفاده کنم و همون جا به جای نام انگلیسیشون نام فارسی رو بنویسیم و ذخیره کنم تغییرات اعمال میشه اما افزونه دیگه کار نمیکنه یعنی ارجاع ها را پیگیری نمی کنه!

حتی اگر بخواهم کلمه RIL که شما به عنوان ريال نوشتید به RIAL تبدیل کنم باز هم افزونه کار نمی کنه و ارجاع ها پیگیری نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید که چطوری ترجمه ها رو تغییر بدم؟
خیلی ممنون که همیشه جواب گو هستید و خیلی سریع هم پاسخ میدید!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینجا کسی اجبار به پاسخ نداره ، قوانین رو رعایت کنید و منتظر باشید

omidrastegar

کاربر عضو
ورژن جدید به پست اول اضافه شد.

سلام ، خسته نباشید!

اول از همه اینکه ، بابت زحمتی که کشیدید خیلی ممنون! واقعا به کمک چنین افزونه ای نیاز داشتم

اما من یه مشکلی باهاش دارم ، می خواهم ترجمه هاشو عوض کنم ولی اگه از بخش languages و affiliate-wp-fa_IR.po استفاده کنم تغییرات ترجمه ای که انجام دادم اعمال نمیشه

اگر هم از خود بخش های افزونه استفاده کنم و همون جا به جای نام انگلیسیشون نام فارسی رو بنویسیم و ذخیره کنم تغییرات اعمال میشه اما افزونه دیگه کار نمیکنه یعنی ارجاع ها را پیگیری نمی کنه!

حتی اگر بخواهم کلمه RIL که شما به عنوان ريال نوشتید به RIAL تبدیل کنم باز هم افزونه کار نمی کنه و ارجاع ها پیگیری نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید که چطوری ترجمه ها رو تغییر بدم؟
اول که خواهش می کنم

دوما اگر مشکلی در ترجمه هست بفرمایید تصحیح میشه.

سوما ما دستکاری افزونه نکردیم دیگه این که برای شما چرا جواب نمیده خدا داند که چرا.

برای رفع مشکل توی پرسش و پاسخ سوال کنید دوستان کمکتون کنند.

موفق باشید

uhanna

تازه وارد
ضمن تشكر از بابت زحمات دوست عزيز

همه چي عالي پيش رفته

فقط يك سوال

من خودم با عنوان يك كاربر ثبت نام تست زدم و خريدي هم انجام دادم لينك دانلود آزاد شد ولي هيچ درصدي و هيچ آماري از فروش در پنل كاربريم به عنوان بازاراياب نمايان نشد

چرا؟؟؟؟

amir2647

تازه وارد
سلام خدمتمترجم محترم

ی سوال داشتم میشه این افزونه رو تو EED استفاده کرد ؟  و روش کارش چطوره؟

ممنون میشم کسی ما رو راهنمای کنه

با تشکر

uhanna

تازه وارد
بله رو edd مي شه ولي فقط يك مشكل هست كه در بالا گفتم

omidrastegar

کاربر عضو
ضمن تشكر از بابت زحمات دوست عزيز

همه چي عالي پيش رفته

فقط يك سوال

من خودم با عنوان يك كاربر ثبت نام تست زدم و خريدي هم انجام دادم لينك دانلود آزاد شد ولي هيچ درصدي و هيچ آماري از فروش در پنل كاربريم به عنوان بازاراياب نمايان نشد

چرا؟؟؟؟
شما اول باید از طریق تنظیمات میزان کمیسیون و... انجام بدید

حالا در قسمت اضافه کردن محصول در پایین تنظیمات محصول گزینه غیر فعال کردن ارجاع فعال نباشه

بعد لینک بسازید در سایت دیگه با یک IP بجز IP فعلی تست کن صد درصد درست کار می کنه

سلام خدمتمترجم محترم

ی سوال داشتم میشه این افزونه رو تو EED استفاده کرد ؟  و روش کارش چطوره؟

ممنون میشم کسی ما رو راهنمای کنه

با تشکر
عکس آخر رو که گذاشتم ببینید. گزینه های افزونه ها رو نشون داده با هر افزونه ای که می خواید ست بشه تیکش رو بزنید و تنظیمات رو ذخیره کنید . تمام

wickmail

تازه وارد
سلام.

add-ons مربوط به mlm از این پلاگین رو هم اگه میتونید بذارید.

کد:
[URL="https://affiliatewp.com/multi-level-marketing-add-on-released"]https://affiliatewp.com/multi-level-marketing-add-on-released[/URL]

uhanna

تازه وارد
ممنون ولي خب چرا من خودم به عنوان يه يوزر ثبت نام مي كنم و اقدام به بازاريابي كار نمي كنه؟!!!!!!!!!!!!!!!

و يك سوال اينكه:

آيا اين امكان هست كه كاربر به محض ثبت نام و تكميل عضويت و فعال سازي مبلغيب بصورت اتوماتيك در حساب محازي اش شارژ شود مثل برخي سايت هاي درج آگهي با فعال سازي حساب 10000 يا .... اعتبار درج آگهي رايگان مي دهند.

با تشكر فراوان

uhanna

تازه وارد
اين كار را هم كردم با ip جديد از جاي ديگري ولي باز هم نشد

مي شه شما يه زحمت بكشيد يه تست كنيد يه محصول 1000 توماني ايجاد كردم

قبلش شماره كارت بديد براتون مبلغ رو واريز كنم

لطفا مي كنيد

www.usitedesign.ir

omidrastegar

کاربر عضو
ورژن جدید افزونه فارسی همکاری در فروش ووکامرس Affiliate WP v1.6.4 به پست اول اضافه شد

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام دوستان . منم مثل برخی دوستان دیگه همین مشکل رو داشتم یعنی وقتی خرید انجام میشد ولی ارجاع و سود رو 0 نشون میداد . حتی با ip و کوکی های دیگه .

خب مشکل رو کشف کردم . این افزونه نمیتونه با واحد پولی فارسی کار کنه ، بخاطر همین به صورت پیشفرض ریال رو به صورت RIAL نوشته بودن . یعنی داخل مدیریت رو میشه فارسی گذاشت ولی علامتش حتما باید انگلیسی باشه . بخاطر همین من بجای تومان از irt و بجای ریال از irr استفاده کردم و بعدا از طریق فیلترهای دیگه این دو واحد رو فارسی کردم . اعشار رو هم برداشتم مثلا 2000 تومن رو به صورت 2000.00 نشون میداد که جالب نبود . .... برای اینکار کد زیر رو به فانکشن قالبتون اضافه کنید اکی میشه و مشکلی نیست :

if( class_exists( 'Affiliate_WP' ) ) { add_filter( 'affwp_currencies', function( $currencies ) { $currencies['irt'] = __('تومان', 'HANNANStd'); $currencies['irr'] = __('ریال ایران', 'HANNANStd'); return $currencies; }); add_filter( 'affwp_irt_currency_filter_before', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = __('تومان', 'HANNANStd') . ' ' . substr( $formatted, 4); }); add_filter( 'affwp_irt_currency_filter_after', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = substr( $formatted, 0 , -4) . ' ' . __('تومان', 'HANNANStd'); }); add_filter( 'affwp_irr_currency_filter_before', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = __('ریال', 'HANNANStd') . ' ' . substr( $formatted, 4); }); add_filter( 'affwp_irr_currency_filter_after', function( $formatted, $currency, $amount ) { return $formatted = substr( $formatted, 0 , -4) . ' ' . __('ریال', 'HANNANStd'); }); add_filter( 'affwp_sanitize_amount_decimals', function( $decimals ) { return $decimals = 0; }); add_filter( 'affwp_format_amount_decimals', function( $decimals ) { return $decimals = 0; });}آقای رستگار هم اگه میخواید به هسته افزونه اضافه کنید  . کد بالا رو داخل  includes/misc-functions.php قرار بدید . تشکر از شما .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
@ ممنون. کد رو اضافه می کنم و در پست اول قرار میدم که دوستان هم گیج نشن متشکر از شما بابت پیدا کردن مشکل

uhanna

تازه وارد
ممنون دوست عزيز ولي بازهم همان مشكل باقيست متاسفانه خريدي انجام شود پورسانت لحاظ نمي كند

چچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hannanstd.ir

ممنون دوست عزيز ولي بازهم همان مشكل باقيست متاسفانه خريدي انجام شود پورسانت لحاظ نمي كند

چچرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید هنوز تو پست اول جایگزین نکردن ولی خیر با این کد خودم از دیشب دارم تو سایتم استفاده میکنم . سالمه و مشکلی نداره .

daryagame

تازه وارد
جا داشت به خاطر این افزونه و فارسی سازیش پست تشکر بدم.

واقعاً فکر نمیکردم انقدر عالی باشه.

خدا قوت.

uhanna

تازه وارد
خوش بحالت

مي شه آدرس سايت تونو بدين

پ چرا برا من جواب نمي ده

امكان داره شما يه تست كنين يه محصول 100 توماني هست

يه سوال:

پس از اينكه افزونه رو نصب و قسمت تنظيمات افزونه رو انجام داديم ديگه كاري هست آيا بازم؟

سپس از easy digital از قسمت دانلودها - اضافه كردن يك دانلود جديد و بعد هم درج قيمت و آپلود محصول ديگه

آيا كار خاص ديگري هست بايد انجام بدم تا اعمال بشه و برا من كار كنه............

من همين كه اطلاعيه زدم پست اول ويرايش دان كردم ولي كار نمي كنه

شاید هنوز تو پست اول جایگزین نکردن ولی خیر با این کد خودم از دیشب دارم تو سایتم استفاده میکنم . سالمه و مشکلی نداره .

hannanstd.ir

دوست عزیز اگه دقت کنید ... دوستمون آقای رستگار پست زدن که پست اول ویرایش شد ... من بعدش گفتم باید فلان بشه .. ایشون هم بعد من گفتن جایگزین میکنن .. پس هنوز جایگزین نکردن ...

منم الان نگاه کردم دیدم اونی که توی پست اوله جایگزین نشده ...

بهر حال برای تست اینکه درست شده یا نه ... هر وقت جایگزین کردند و گذاشتن . شما به منوی مدیریت وردپرس >> همکاران فروش >> ارجاع ها برو و افزودن جدید رو بزن... اگه اضافه شد که پس درست شده اگه اضافه نشده بود هنوز مشکل داره .

omidrastegar

کاربر عضو
ورژن جدید با رفع مشکل ارجاع در پست اول جایگزین گردید.

uhanna

تازه وارد
ممنون

قسمت بازديدهاش درست شد

ولي خريد كه انجام شد مبلغي رو براي بازارياب لحاظ نكرد.

بالا