نرگس

کاربر عضو
سلام

یه مشکل من ref1 یا همون لینک بازاریاب و جلوی لینک اصلی سایت هست دیگه طرف میخره اما تو گزارشات مبلغشو تایید نمیکنه و فقط تعداد بازدیدش را نشان می دهد مشکل کجاست؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوستان گفتم برای اینکه ببنید درست شده یا نه برید تو مدیریت وردپرس >> ارجاع ها و افزودن جدید رو بزنید اگه اضافه شده بود درست شده وگرنه نشده .

نرگس

کاربر عضو
دوستان گفتم برای اینکه ببنید درست شده یا نه برید تو مدیریت وردپرس >> ارجاع ها و افزودن جدید رو بزنید اگه اضافه شده بود درست شده وگرنه نشده .
خب نشده بود که گفتم دیگه

کی درست میشه؟

اشکال از فارسیشه؟؟؟

انگلیسیشو نصب کنیم اوکی؟؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
والا من نگاه نکردم ببینم آقای رستگار چطوری کد رو اضافه کردن . به قول شما ، شما انگلیسیش رو نصب کن و بعد واحد پولی رو با استفاده از کدی که تو لینک زیر گذاشتم توی فانکشن قالبت اضافه کن مشکلی نیست .

میگم من خودم دارم استفاده میکنم و هر روز هم ارجاع ها رو میشمره ...

nomix

تازه وارد
سلام

سپاس از معرفی این افزونه

نیازمند راهنمای اساتید هستیم

من میخوام یک فبلد تلفن و شماره کارت به این افزونه موقع ثبت نام یا در قسمت تنظیمات اضافه کنم و همچنین گزینه خروج در صفحه این افزونه داشته  باشم

من گوگل گشتم چندتا چیز پیدا کردم و در حد دانش خودم انجام دادم نشد

من از قالب enfold استقاده میکنم

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
ممنون

قسمت بازديدهاش درست شد

ولي خريد كه انجام شد مبلغي رو براي بازارياب لحاظ نكرد.

خب نشده بود که گفتم دیگه

کی درست میشه؟

اشکال از فارسیشه؟؟؟

انگلیسیشو نصب کنیم اوکی؟؟
کسانی که با مشکل ارجاع مواجه هستند به پست اول مراجعه کنند.

uhanna

تازه وارد
بازم نشد که نشد همه تنظیمات درست بوده از قبل همه چی درسته فقط پرداخت که می شه برای بازاریاب لحاظ نمی کنه که نمی کنه

یکی اگه براش کار می کنه می تونه لطف کنه یه ویدیو از زمان نصب تا پایان کار ضبط کنه و قرار بده

s.m.b

تازه وارد
دانلود رایگان نسخه فروشی افزونه MLM برای اضاف شدن به این سیستم : 

AffiliateWP - Multi-level Marketing Addon MLM

سایر افزونه های بدرد بخور این سیستم : 

چندتا افزونه های با ارزش تر رو هم می تونید از اینجا رایگان دانلود کنید . همونا که فروشین 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

psdha

تازه وارد
دوستان عزیز ، من تموم گفت و گوهای این تایپیکو خوندم ولی چند سوال دارم که خواهشا کمک کنید

1- من این افزونه را نصب کردم ولی شرح کاملی از نحوه استفاده و آموزش کار با این افزونه را ندیدم ، و اون چیزی که به چشم میاد بیشتر راجع به امکانات و .... بود اگر جایی آموزشش هست ممنون میشم لینکشو در اختیارم بگذارید

2- آیا با کمک این افزونه این امکان وجود داره که مثلا یک شخصی در وبلاگش (بلاگفا، میهن بلاگ و .... )محصولات ما را تبلیغ کنه و در ازای فروش پورسانت بگیره؟؟

omidrastegar

کاربر عضو
دوستان عزیز ، من تموم گفت و گوهای این تایپیکو خوندم ولی چند سوال دارم که خواهشا کمک کنید

1- من این افزونه را نصب کردم ولی شرح کاملی از نحوه استفاده و آموزش کار با این افزونه را ندیدم ، و اون چیزی که به چشم میاد بیشتر راجع به امکانات و .... بود اگر جایی آموزشش هست ممنون میشم لینکشو در اختیارم بگذارید

2- آیا با کمک این افزونه این امکان وجود داره که مثلا یک شخصی در وبلاگش (بلاگفا، میهن بلاگ و .... )محصولات ما را تبلیغ کنه و در ازای فروش پورسانت بگیره؟؟
زمانی که افزونه فارسی میشه برای اینه که چنین سوالاتی پیش نیاد. کار با این افزونه فوق العاده راحت هست شما اول نصب کن

اگر توضیحات رو خوندید معلومه دیگه کار افزونه همینه

Omnia

تازه وارد
آقای رستگار خرید واقعی از سمت یکی از همکارهای  فروش فقط یک بار انجام شده اما در قسمت ارجاع‌ها دو خرید دیگر هم ثبت شده که در مقابلشان به جای پرداخت نشده، نوشته شده : در انتظار. این یعنی چی؟

adsman

تازه وارد
با سلام

بنده می خواهم نام فیلدهای فرم ثبت نام را عوض کنم مثلا به جای رایانامه‌ی پرداخت، چیز دیگری را بنویسم و همینطور برای بقیه فیلدها. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟

با تشکر از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omidrastegar

کاربر عضو
آقای رستگار خرید واقعی از سمت یکی از همکارهای  فروش فقط یک بار انجام شده اما در قسمت ارجاع‌ها دو خرید دیگر هم ثبت شده که در مقابلشان به جای پرداخت نشده، نوشته شده : در انتظار. این یعنی چی؟
زمانی که خرید انجام شده وضعیتش به تمام شده تغییر بدید اونم به پرداخت نشده تغییر پیدا می کنه . اگر تغییر نکرد شاید تداخلی وجود داره باید دستی وضعیتش رو تغییر بدید

با سلام

بنده می خواهم نام فیلدهای فرم ثبت نام را عوض کنم مثلا به جای رایانامه‌ی پرداخت، چیز دیگری را بنویسم و همینطور برای بقیه فیلدها. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟

با تشکر از شما
این کار رو از طریق زیر مجموعه ووکامرس فارسی گزینه افزودن حلقه ترجمه رو انتخاب کن. بعد هر چیزی میخوای جایگزین کن

adsman

تازه وارد
با تشکر از دوستان

چگونه می توان برای ثبت نام فروشندگان محدودیت ایجاد کرد یعنی اول عضو سایت شوندو بعد فروشنده. به این صورت که صفحه عضویت در صورتی برای شان نشان داده شود که عضو سایت باشند. افزونه کاربری من یوزرپرو است.

با تشکر از شما

Omnia

تازه وارد
زمانی که خرید انجام شده وضعیتش به تمام شده تغییر بدید اونم به پرداخت نشده تغییر پیدا می کنه . اگر تغییر نکرد شاید تداخلی وجود داره باید دستی وضعیتش رو تغییر بدید
خریدی انجام نشده که وضعیتش عوض بشه. عرض کردم یک بار پول پرداخت شده اما دو خرید دیگر هم ثبت شده در حالی که پولی برای اونها وارد سیستم نشده و در مقابلشان نوشته شده در انتظار.

s.m.b

تازه وارد
دوستان می تونند راهنمایی کنند؟؟

این افزونه با کدوم یک از سیستم های عضویت حرفه ای بیشتر همخوانی داره !!!

میخام کاربر توی سایتم بعد از پرداخت حق عضویت از طریق فرم پرداخت و عضویت توی سایت قابلیت بازاریابیش فعال بشه !! و لینک بازاریابی داشته باشه . . 

با Gravity Forms   جان هم دارم کار مکینم . می تونی راهنمایی کنی   عزیز . . 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

psdha

تازه وارد
سلام دوستان

من این افزونه را نصب کردم ولی دوتا مشکل دارم

1- نمیدانم برای بازاریاب چطور لینک درست کنم ؟ (بازار یاب من یک وبلاگ در بلاگفا دارد، میخواهم لینکی به او بدهم که در بلاگفا منتشر کند و از طریق وبلاگش فعالیت کند)

2- کد میانبر  [-affiliate_area]  را در یک برگه ثبت کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. آیا این کد باید به همین شکل باشد یا باید تغییر کند؟

ممنون میشوم کمک کنید

psdha

تازه وارد
زمانی که افزونه فارسی میشه برای اینه که چنین سوالاتی پیش نیاد. کار با این افزونه فوق العاده راحت هست شما اول نصب کن

اگر توضیحات رو خوندید معلومه دیگه کار افزونه همینه
متشکرم ولی هنوز نتونستم برای بازاریاب لینک تولید کنم

بالا