دانلود درگاه زرین پال برای Digital Download Pro

EhsaanDev

کاربر عضو
با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم پرشین اسکریپت.

امروز یک سورپریز ویژه دارم. درگاه زرین پال برای Digital Download Pro فارسی آماده شد!

راهنمای نصب این درگاه را در فایل install.html بخوانید.

نکته: از تمامی وبمستران، کاربران، مدیران و کسانی که دارند این تاپیک را می خوانند و قصد دارند از این درگاه استفاده کنند، خواهش می کنم نام iehsan.ir را حتما در بازتاب هایشان بنویسند. عدم ذکر نام، از نظر شرعی حرام و از نظر بنده کاملا کار زشت و یک نوع حق الناس است.

فعلا تا رفع مشکل تومان برای این برنامه، مبالغ محصولات در 1000 ضرب می شود. برای مثال اگر شما قیمت محصول را 0.20 تعیین کنید، این مقدار برابر 200 تومان می باشد.

لینک دانلود اصلاح شد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

iPersianScript

کاربر عضو
.

. ســلام :55:

. درود بر iEhsan عزیز.. :111:

. ضمن تاکید مجدد برای عدم حذف لینک iehsan.ir جهت حمایت از ایشون، :|:| لطفاً :

. دوستانی که این درگاه رو نصب و تست کردند/می کنند! حتماً نتیجه را اعلام بفرمایند.. /:)

. خـوش باشیـد :54:

.

EhsaanDev

کاربر عضو
من خودم رو سایت خودم، تست کردم جواب داده :|:| :

products.iehsan.ir

ضمن تاکید مجدد بر عدم حذف لینک iEhsan! :68:

amir1365

تازه وارد
رسی از زحمتی که کشیدید.و

لی من سردر نمیارم یعنی چطوری باید زرین پالو ست کرد؟

میشه بیشتر توضیح بدید

واقعاممنون میشم

حیاتی به خدا

iPersianScript

کاربر عضو
رسی از زحمتی که کشیدید.ولی من سردر نمیارم یعنی چطوری باید زرین پالو ست کرد؟

میشه بیشتر توضیح بدید

واقعاممنون میشم

حیاتی به خدا
.

. سـلام :55:

. جایی که اسکریپت رو نصب کردید، پوشه ایی به نام gateways وجود داره.. :26: :

. یک پوشه با نام zarinpal ایجاد کنید و محتوای این فایل رو به این پوشه انتقال بدید..

. موقع نصب اسکریپت و در یکی از مراحل، نام پایگاه داده وارد کردید، خاطرتون هست؟؟

. از طریق phpmyadmin وارد اون پایگاه داده بشید و کوئری(همون قطعه کد) رو اجرا کنید(!copy - paste & save).. /:)

. بسیار بسیار سعی کردم خلاصه و مفید راهنمائی کنم.. مراحل رو خودم الان(در لوکال) تست کردم.. :|:|

. مـوفـق باشیـد :54: شب خـوش.. :37:

.

amiri27

تازه وارد
با سلام..

چنانچه در زرين پال عضو هستيد تيکت بزنيد تا ماژول به نام خودتون در سايت در اختيار کاربران قرار داده بشه..

باتشکر

مصطفی اميری

amir1365

تازه وارد
.. سـلام :55:

. جایی که اسکریپت رو نصب کردید، پوشه ایی به نام gateways وجود داره.. :26: :

. یک پوشه با نام zarinpal ایجاد کنید و محتوای این فایل رو به این پوشه انتقال بدید..

. موقع نصب اسکریپت و در یکی از مراحل، نام پایگاه داده وارد کردید، خاطرتون هست؟؟

. از طریق phpmyadmin وارد اون پایگاه داده بشید و کوئری(همون قطعه کد) رو اجرا کنید(!copy - paste & save).. /:)

. بسیار بسیار سعی کردم خلاصه و مفید راهنمائی کنم.. مراحل رو خودم الان(در لوکال) تست کردم.. :|:|

. مـوفـق باشیـد :54: شب خـوش.. :37:

.
آقا من دقیقا همه ی کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی بعد که برای پرداخت روی آیکون زرین پال کلیک میکنم این پیغامومیده: :((

در اتصال به درگاه زرین پال، مشکلی پیش آمده است

به خداد شرمنده نمیشه تصویریشو فقط قسمت تنظیمات phpmy admin رو بزارید.پیرشی الهی

EhsaanDev

کاربر عضو
آقا من دقیقا همه ی کارهایی که گفتید رو انجام دادم ولی بعد که برای پرداخت روی آیکون زرین پال کلیک میکنم این پیغامومیده: :(( در اتصال به درگاه زرین پال، مشکلی پیش آمده است

به خداد شرمنده نمیشه تصویریشو فقط قسمت تنظیمات phpmy admin رو بزارید.پیرشی الهی
فکر نکنم مشکل از phpMyAdmin باشه. وارد ادمین پنل بشید و وارد قسمت درگاه ها شده و زرین پال رو انتخاب کنید. بعد روی ویرایش کلیک کنید و گزینه های خواسته شده (مرچنت، ایمیل و توضیحات) رو پر کنید.

اگه مشکلتون حل نشد در خدمتم.

rezajaf

تازه وارد
با سلام بنده هم همین مشکل رو دارم تمام کارها رو درست انجام میدم ولی بازم همون پیام رو میده فکرنم چون رو حالت soap جواب نمیده

EhsaanDev

کاربر عضو
برای حل این مشکل، soap رو روی سرورتون فعال کنید (میتونید برای اینکار از پشتیبانی هاستیگتان کمک بگیرید)

موفق باشید.

hosseinesaboonchi

تازه وارد
سلام به دوستان عزیز

من امتحان کردم زرین پال جواب داد کار کرد پرداخت انجام شد برگشت تو سایت لینک دانلود را نشون داد اما یک مشکلی داره این آخرشه که سبد خرید بعد از پرداخت خالی نمیشه و همون محصولات توی سبد خرید باقی میمونه .؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا ؟

malek360

تازه وارد
.. سـلام :55: من اون قطعه کد تو کوئری اجرا کردم فقط نمی دونم گزینه ها رو چطوزی پر کنم اگه بشه یک نمونه تهیه کنید ممنون میشم در ضمن تصویر لوگوی زرین هم کنار اون سه تا پرداختی کاملا ظاهر نمیشه لطفا راهنمایی کنید

EhsaanDev

کاربر عضو
نیازی نیست از phpMyAdmin گزینه ها رو پر کنید، بعد از اجرای کوئری از phpMyAdmin خارج بشید، وارد قسمت درگاه های پرداخت بشید و به قسمت تنظیمات زرین پال بروید و اونجا گزینه ها رو پر کنید.

mohsensd1373

تازه وارد
سلام کسی از شما می تونه این اسکریپت را به بان سامان متصل کنه لطفا هزینه مورد نظر خویش راب رای من ارسال کنه

اسکریپت فروش فایلینگ digital download pro

به بانک سامان یا هر بانک ایرانی دیگر به غیر از زرین پال

iPersianScript

کاربر عضو
سلام کسی از شما می تونه این اسکریپت را به بان سامان متصل کنه لطفا هزینه مورد نظر خویش راب رای من ارسال کنهاسکریپت فروش فایلینگ digital download pro

به بانک سامان یا هر بانک ایرانی دیگر به غیر از زرین پال
.

. سـلام :55:

. فقط کافیه با iEhsan مدیر انجمن PHP/MySQL در میون بزاری ( پ.خ نمائید! ) /:)

. خـوش باشیـد :54:

.

EhsaanDev

کاربر عضو
یکی از دوستان درخواست بانک ملت برای ddp رو داشت.

چون من خودم شرایط اخذ ترمینال ندارم، اگر کسی داره و ازش استفاده نمیکنه، به من از طریق پیام خصوصی بده تا باهاش درگاه ملت رو بنویسم.

ممنونم.

metsokat

تازه وارد
با سلام خدمت همه دوستای گلم کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من این اسکریپت رو نصب کردم منظورم Digital Downloads Pro اما بهم ارور داده اونم آخرشه نوشته:

نصب با موفقیت به پایان رسید.

نصب و اجرای پایگاه داده خطا در طول اجرای کوئری های MySQL :

خطا در اضافه کردن اطلاعات نمونه..

!عملیات نصب می تواند ادامه پیدا کند، اما این سایت خالی خواهد بود، بدون هر گونه اطلاعات ساده

فـایـل پیکـربنـدی در دسترس برای دانـلــود

اگر مشکلی در ایجاد فایل پیکربندی وجود دارد، شما باید فایل config.inc.php را در کامپیوترتان ذخیره و در صورت لزوم در مسیر lib\ directory آپلود نمائید .

برای دیدن محتوای فایل config.ini.php ایـنـجـا کلیک کنید .

بعدشم صفحه ادمین وقتی user , pass رو میزنی صفحه سفید نشون میده وارد CP نمیشه

کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی هست منو کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahedifar

تازه وارد
آقا احسان و دوستان یه سوال دارم.خیلی ضروریه.خواهشا سریع جواب بدین.

تو قسمت کاربری وپرداخت سبد خرید تو قسمتی که گفته روش پرداخت را انتخاب کنید موقعی که رو درگاه زرین پال کلیک میکنیم اصلا هیچ عملی انجام نمیشه.همه روش رو هم درست رفتم.ولی درگاه مثلا پی پال رو که میزنیم درست کار میکنه.دلیلش چی هست؟

بالا