دانلود درگاه زرین پال برای Digital Download Pro

shahedifar

تازه وارد
دوستانی که میدونن خواهشا راهنماییم کنن.خیلی نیاز دارم به این درگاه. :53:

shahedifar

تازه وارد
دوستان کسی هست که از این درگاه استفاده کنه؟اگه هست راهنمایی کنین بی زحمت. :53:

s.izadbakhsh

تازه وارد
دوستان من اسکريپت digital download را تغيير دادم

در حال حاضر مبالغ صحيح وارد و محاسبه ميشوند

به طور مثال اگر براي يک محصول بزنيد 7500 در سبد خريد و در زرين پال 7500 تومان محاسبه ميشود و ديگر احتياجي به اعشار نيست

و همينطور پلاگين دروازه پرداخت زرين پال را با nusoap تنظيم کردم و تمامي فايل ها و متعلقات مربوط به دروازه و nusoap را داخل خود پوشه digital download قرار دادم. فقط نصب و تست کنيد

اگر مشکلي اعلام کنيد تا برطرف شود

فقط دوستان شرمنده رو سرور خودم آپ کردم هرچی سعی کردم تو انجمن آپلود کنم نتونستم

tetra

تازه وارد
سلام من اجرا کردم ولی نمیشه میشه در مورد ست کردن درگاه زرین پال توضیح بدید پارس پال نمیشه ؟//

EhsaanDev

کاربر عضو
شما مرچنت کد از زرین پال گرفتید؟ اونو وارد کردید؟

tetra

تازه وارد
شما مرچنت کد از زرین پال گرفتید؟ اونو وارد کردید؟
نه نگرفتم ولی وقتی وارد مدیریت میشم نیستش که تنظیمات رو انجام بدم باید بیاد کهمن کد های زرین پال رو وارد کنم

dj_ahmad

تازه وارد
أوست عزیز فزونه پرداخت زرین پال مشکل داره ..وقتی به صفحه پرداخت میرسه روی بنر پرداخت هرچقدر کلیلک میکنی اتفاقی نمیوفته

EhsaanDev

کاربر عضو
خواهش میکنم تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید! اشکال شما این هست که merchant کدتون رو وارد نکردید.

Goudarz

تازه وارد
سلام ممنون بابت ساخت این درگاه میخواستم بدونم این اسکریپت بهتر هست یا Paid Download ؟

و اینکه من هرکاری کردم داخل phpMyAdmin کوئری ران نشد هر کاری کردم.

171itmax

تازه وارد
دوستان من اسکريپت digital download را تغيير دادمدر حال حاضر مبالغ صحيح وارد و محاسبه ميشوند

به طور مثال اگر براي يک محصول بزنيد 7500 در سبد خريد و در زرين پال 7500 تومان محاسبه ميشود و ديگر احتياجي به اعشار نيست

و همينطور پلاگين دروازه پرداخت زرين پال را با nusoap تنظيم کردم و تمامي فايل ها و متعلقات مربوط به دروازه و nusoap را داخل خود پوشه digital download قرار دادم. فقط نصب و تست کنيد

اگر مشکلي اعلام کنيد تا برطرف شود

فقط دوستان شرمنده رو سرور خودم آپ کردم هرچی سعی کردم تو انجمن آپلود کنم نتونستم

سلام دوست عزیز لینک خرابه . از دوستان کسی هست که بتونه اینو برام بدون مشکل در بیاره-

حالا با پرداخت بانک ملت هم باشه خوبه من میخوام اسکریپت بدون ممشکل کار کنه حاظرم هزینه هم بپردازم

ایا کسی هست که برام پرداخت ملت رو بنویسه و با این برنامه ست کنه .؟ :)

ایمیل من 171itmax@gmail.com

لطفا خبر بدید خیلی عجبه دارم .

ممنونم /:)

171itmax

تازه وارد
کسی نیست واسه ما بنویسه یه همیچین اسکریپتی .؟

کسی نبود همه خوابن؟

171itmax

تازه وارد
کسی نیست واسه ما بنویسه یه همیچین اسکریپتی .؟

کسی نبود همه خوابن؟

Ehs@n

کاربر عضو
دوست عزیز کمی صبر کن!

شما باید حدقل 24 ساهت صبر کنی تا همه اعضا بتونند درخواست شما رو ببینید!

171itmax

تازه وارد
با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم پرشین اسکریپت.

امروز یک سورپریز ویژه دارم. درگاه زرین پال برای Digital Download Pro فارسی آماده شد!

راهنمای نصب این درگاه را در فایل install.html بخوانید.

نکته: از تمامی وبمستران، کاربران، مدیران و کسانی که دارند این تاپیک را می خوانند و قصد دارند از این درگاه استفاده کنند، خواهش می کنم نام iehsan.ir را حتما در بازتاب هایشان بنویسند. عدم ذکر نام، از نظر شرعی حرام و از نظر بنده کاملا کار زشت و یک نوع حق الناس است.

فعلا تا رفع مشکل تومان برای این برنامه، مبالغ محصولات در 1000 ضرب می شود. برای مثال اگر شما قیمت محصول را 0.20 تعیین کنید، این مقدار برابر 200 تومان می باشد.

لینک دانلود اصلاح شد!

با تشکر از دوستان عزیز .

من با راعایت حق کپی رایت این مجموعه رو نصب کردم و راه اندازی کردم . همه چیز کار میکنه و مشکلی ندارم .

اما کسی میدونه چطور باید مشکل زیر را برطرف کنم .؟

((فعلا تا رفع مشکل تومان برای این برنامه، مبالغ محصولات در 1000 ضرب می شود. برای مثال اگر شما قیمت محصول را 0.20 تعیین کنید، این مقدار برابر 200 تومان می باشد.))

من چطور باید این مشکل را برطرف کنم نا مشتری هم گمراه نشه؟

171itmax

تازه وارد
با تشکر از دوستان عزیز .من با راعایت حق کپی رایت این مجموعه رو نصب کردم و راه اندازی کردم . همه چیز کار میکنه و مشکلی ندارم .

اما کسی میدونه چطور باید مشکل زیر را برطرف کنم .؟

((فعلا تا رفع مشکل تومان برای این برنامه، مبالغ محصولات در 1000 ضرب می شود. برای مثال اگر شما قیمت محصول را 0.20 تعیین کنید، این مقدار برابر 200 تومان می باشد.))

من چطور باید این مشکل را برطرف کنم نا مشتری هم گمراه نشه؟
دوستان الان متوجه شدم این مشکل رو هم داره وقتی بر روی ادامه مطلب کلیک میکنم این ارور رو میده :76: [h=1]Not Found[/h] The requested URL /view-item/35/Getting-Stoned-with-Savages.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2 Server at pishroart.com Port 80آقایون و مهندسین کاربلد

اصلا کسی هست به ما که عجله داریم کمک بکنه .؟ ایا کسی هست این اسکریپت رو برام اصلاه کنه

درگاه بانک ملت و سامان یا ملی یا تجارت بهش متصل کنه یکم تعقیرات توش بده برام از کد های جی بیشتری

استفاده کنه طراحی به روز تری بشه. امنیتش فایل ها رو بیشتر بکنه . برام رو هاستم نصب کنه .؟ هزینش رو هم پرداخت میکنم . :53:

ایا کسی پیدا میشه به من کمک کنه
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

ایمیل من : 171itmax@gmail.com

171itmax

تازه وارد
به نظر من هیچ سیستم مدیریت به دیتالایف نمیرسه . کاش افزونه این برنامه برای دیتالایف موجود بود . :45:

171itmax

تازه وارد
یک سال گذشت ولی خبر از کار بلد نشد . دوستان دیگه لازم نیست کمک کنید من خودم دست به کار شدم .

بالا