دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

داش علی

کاربر عضو
سلام

دوستان من می خوام تو این پوسته یه لینک به پرتال مشتریان ایجاد کنم که همیشه این لینک باید به صورت کشویی سمت چپ وسط صفحه نمایش داده بشود.

تقریبا شبیه خیلی از سایت ها که لینک پرتال رو گذاشته اند.

کسی می دونه چطور می تونم اینکار رو بکنم؟

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام به همه

من پوسته را میخوام نصب کنم این eror میده چیکار کنم؟

Warning: POST Content-Length of 18806652 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0
حجم پوسته با تنظیمات php شما نمیخونه. بهتره به صورت FTP اول محتویات پوشه پوسته رو آپلود کنید و بعد فعالسازی کنید از داخل وردپرس

داش علی

کاربر عضو
سلام

دوستان من می خوام تو این پوسته یه لینک به پرتال مشتریان ایجاد کنم که همیشه این لینک باید به صورت کشویی سمت چپ وسط صفحه نمایش داده بشود.

تقریبا شبیه خیلی از سایت ها که لینک پرتال رو گذاشته اند.

کسی می دونه چطور می تونم اینکار رو بکنم؟
دوستان کسی نمی دونه چطور می تونم اینکار رو انجام بدم.

بی تم قابلیتی براش داره یا باید افزونه نصب کنم؟

دوستان لطفا کمک کنید...

داش علی

کاربر عضو
مدل تو سایت ها زیاد است ولی الان که نیاز دارم چیزی پیدا نکردم.

تقریبا شبیه به تبلیغ سمت چپ تو سایت

ولی می خواهم همه اش یکجا نمایش داده نشود و فقط وقتی موس روی آن رفت کشویی بیرون بیاید و نمایش داده شود.

لطفا کمک کنید که خیلی گیر این افتاده ام.

داش علی

کاربر عضو
دوستان یک مشکل دیگری که با این قالب دارم این است که وقتی اسلایدر مشریان را در صفحه قرار می دهم، یک اسلایدر خالی نمایش می دهد.

(البته یکبار که جهت کد نویسی راحت تر زبان سایت را کلا انگلیسی کردم درست نمایش داد ولی وقتی دباره فارسی اش می کنم مشکل می خورد.)

کسی می داند مشکل در کجاست؟؟

داش علی

کاربر عضو
سلام

دوستان کسی با سلایدر مشتریان تو این قالب به مشکل نخورده؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ادرس سایت + قسمت دقیقی که مشکل داری رو بگو بررسی کنیم

amirrahimi69

کاربر عضو
با سلام خدمت دوستان

من این قالب و دمو های قالب و اسلایدر ها رو توی دوتا سایت درون ریزی کردم ؛ اما توی یکی از سایت ها به صورت کامل و بدون مشکل اجرا میشه ، ولی توی سایت دیگه به صورت بهم ریخته س :

1- اسلایدر به صورت فول اسکرین نیست و فونت ها بهم ریخته س ، به نظر دوستان مشکل کجاست ؟

2- هدر سایت فاصله خالی زیادی داره

سایت اول که بدون مشکله :   wwww.copyiran.ir

سایتی که مشکل داره :   www.mjbt.ir

ممنون

7164-logo-Copy.png

naraqi110

تازه وارد
سلام تشکر از سایت خوبتون نسخه 11 خیلی کم حجمتره کدوم بهتره  ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر یافت کردیم همینجا میگذاریم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

بروزرسانی به ورژن 11.7 در مورد پوسته و پوسته کودک انجام شد افزونه ها رو بزودی بروز رسانی می کنم دمو ها هم فقط چند تااضافه دشه که فعلا همون قدیمی هست و بنده بروز نکردم

در تاپیک قرار گیری قالب های پرمیوم

موفق باشید

alirezase1

تازه وارد
سلام و تشکر خیلی زیاد بابت همه زحمتایی که میکشید,

من ورژن 8.7 رو روی دوتاهاست مختلف نصب کردم, در مورد هاست اول هیچ مشکلی وجود نداره و همه چیز خیلی روون و خوبه, اما تو هاست دوم VC نصب نمیشه و هنگ میکنه, ارور زیر رو هم تو ادمین نشون میده:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bldsir/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/classes/class.ls.sources.php:163) in/home/bldsir/public_html/wp-includes/option.php on line 821
اساتید نظری ندارند؟

فال

تازه وارد
با سلام

لطفا یکی بگه این ابزارهای اجتماعی لعنتی فیسبوک و ... رو چطوری میشه از این پوسته حذف کرد ؟

توو تنظیمات منظورم نیست، الان توو ووکامرس کنار عکس محصولات اینا رو میزاره برای لایک کردن توسط مشتری که سرعت لودشو خیلی پایین میاره

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا