دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قطعا توی تنظیمات برگه جزئیات محصول باید باشه...

اگر پیداش نکردید ادرس سایت بدید بررسی کنیم.

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزیز

توی قالب be این قسمت بالایی سایت که اینگلیسیه چطور تغییر میکنه ؟

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
سلام خدمت دوستان عزیز

توی قالب be این قسمت بالایی سایت که اینگلیسیه چطور تغییر میکنه ؟

با سلام

دوست عزیز

فکر کنم در قسمت مربوط به ابزارک ها باشه هدر بالا

با سلام

لطفا یکی بگه این ابزارهای اجتماعی لعنتی فیسبوک و ... رو چطوری میشه از این پوسته حذف کرد ؟

توو تنظیمات منظورم نیست، الان توو ووکامرس کنار عکس محصولات اینا رو میزاره برای لایک کردن توسط مشتری که سرعت لودشو خیلی پایین میاره
با سلام

دوست عزیز

عصبانیت خوب نیستا !! کافیه بخش تنظیمات Social Share پوسته قسمت فروشگاه رو بررسی کنی در غیر این صورت باید در تنظیمات پوسته جای Social Share ها هستند رو مقابلشون رو خالی قرار بدی تا نمایش داده نشن .

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
سلام و تشکر خیلی زیاد بابت همه زحمتایی که میکشید,

من ورژن 8.7 رو روی دوتاهاست مختلف نصب کردم, در مورد هاست اول هیچ مشکلی وجود نداره و همه چیز خیلی روون و خوبه, اما تو هاست دوم VC نصب نمیشه و هنگ میکنه, ارور زیر رو هم تو ادمین نشون میده:

اساتید نظری ندارند؟
با سلام

دوست عزیز

شما از ورژن پایینی دارید استفاده میکنید اگر وردپرس بروزی داشته باشید این اخطار یعنی اینکه کدها قدیمی شدن و بهتره شما نسخه جدید رو نصب کنید .

موفق باشید

petr-cech94

تازه وارد
سلام دوستان

وقتی منو بصورت  sticky میشه کلمات به هم می چسبه برای اینکه فاصله کلمات زیاد بشه باید چه کرد ؟

عکس رو پیوست کردم.

Qalekhani

قلعه‌خانی
دوستان یک مشکل دیگری که با این قالب دارم این است که وقتی اسلایدر مشریان را در صفحه قرار می دهم، یک اسلایدر خالی نمایش می دهد.

(البته یکبار که جهت کد نویسی راحت تر زبان سایت را کلا انگلیسی کردم درست نمایش داد ولی وقتی دباره فارسی اش می کنم مشکل می خورد.)

کسی می داند مشکل در کجاست؟؟
اسلایدر مشتریان این پوسته با استفاده از صفحه ساز پیشفرضش یعنی Muffin انجام میشه. چک کنید ببینید اصلا مشتریان رو تعریف کردید؟

چون ممکنه کلا پست تایپ Clients رو غیرفعال کرده باشید (از تنظیمات پوسته بخش پیشرفته تحت آیتم Global)

سلام خدمت دوستان عزیز

توی قالب be این قسمت بالایی سایت که اینگلیسیه چطور تغییر میکنه
اون قسمت اسمش اسلایدینگ بالا هست که میتونید از تنظیمات پوسته، بخش Header and Subheader در زیر منوی Extra کلا خاموش و یا روشنش کنید.

در صورت روشن بودن، محتویاتش از بخش ابزارک ها قابل ویرایش هست.

سلام دوستان

وقتی منو بصورت  sticky میشه کلمات به هم می چسبه برای اینکه فاصله کلمات زیاد بشه باید چه کرد ؟

عکس رو پیوست کردم.

بخاطر حالت استایل هدری هست که انتخاب کردید. استایل هدر رو در حالت مثلا Classic بذارید و تست کنید. نباید مشکلی باشه.

جاویدان

کاربر عضو
تست کردم رو همه ی حالت ها همینطوری هست
با سلام

دوست عزیز

هنگامی که یه منو رو انتخاب می کنید ذخیره کردن فراموش نشه  و بهتره برای درست شدن قضیه یه بار کش {سمت سرور یا مرورگر }خودتون رو خالی کنید تا بارگذاری جدید درست انجام بشه .

موفق باشید

فال

تازه وارد
من افزونه visual composer پوسته رو حذف کردم و نسخه جدیدترشو نصب کردم ولی الان دیگه در قسمت نوشته تازه یا افزودن محصول دیگه این افزونه نمیاد

چکار باید کنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
من افزونه visual composer پوسته رو حذف کردم و نسخه جدیدترشو نصب کردم ولی الان دیگه در قسمت نوشته تازه یا افزودن محصول دیگه این افزونه نمیاد

چکار باید کنم ؟
با سلام

دوست عزیز

اول نگاه کنید که نسخه رو درست نصب کرده باشید و پوشه اصلی نصب باشه بعدش یه بار افزونه غیر فعال- فعال کنید.

موفق باشید

فال

تازه وارد
با سلام

من چایلدشو فعال کردم

الان می تونم نسخه های جدید رو (ترجمه نشده) نصب کنم ولی ترجمش حفظ بشه ؟

اگر ممکنه باید چطوری پوسته های جدید رو نصب کنم ؟

ممنونم راهنمایی بفرمایید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

من چایلدشو فعال کردم

الان می تونم نسخه های جدید رو (ترجمه نشده) نصب کنم ولی ترجمش حفظ بشه ؟

اگر ممکنه باید چطوری پوسته های جدید رو نصب کنم ؟

ممنونم راهنمایی بفرمایید
با سلام

دوست عزیز

برای حفظ ترجمه بهتر است شما یک نسخه زیپ در فضایی غیر از محل قالبها نگهداری کرده و پس از بروزرسانی فایل زبان رو انتقال دهید .

موفق باشید

mgyekta

تازه وارد
سلام من هر چقدر سعی کردم نتونستم نصب کنم هر بار که اپلود به 100 درصد میرسه یک پیغام خطا میده و دوباره شروع می کنه به اپلود کردن لطف کنید راهنمایی کنید ممنون.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

salimi.hoseein85

تازه وارد
سلام من این قالب رو نصب کردم خیلی خوبه ولی یه مشگل داره اینکه یهویی دکمه افزودن کالا به سبد خرید ناپدید میشه 

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام من هر چقدر سعی کردم نتونستم نصب کنم هر بار که اپلود به 100 درصد میرسه یک پیغام خطا میده و دوباره شروع می کنه به اپلود کردن لطف کنید راهنمایی کنید ممنون.
فایل رو فشرده کنید و با FTP به هاست تون آپلود کنید

.امیر

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

داشتم قالب رو تست میکردم که توی صفحه ایجاد برگه ی مشکلی برام پیش اومد

وقتی add section رو میزنی ی قسمت اضافه میشه اما وقتی میخوای ببندیش یعنی وقتی که رو علامت ضربدر کلیک میکنی اون تب که باز شده حذف نمیشه....

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دکمه ESC رو بزن (کار میکنه برای من)

MorteZah

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.

اولا که باید تشکر کنم از زحمت دوستان عزیزی که این قالب رو فارسی کردن و در اختیار بقیه گذاشتن
و همچنین دوستانی که سوالات راجع به این پوسته رو پاسخ میدن
وقعا دست میریزاد به همه عزیزان :x: :x: :x: :x: :x: :x:

من این قالب رو براحتی و بدون دردسر خاصی نصب کردم. خیلی هم شیک و زیبا و بدون مشکل.
با اینکه دفعه اولم بود؛ خیلی خوب و تقریبا راحت بود.

هرچند یه سری جزئیات و  سوالات هست؛ که سعی می‌کنم خودم تنظیماتشو دستکاری کنم تا اونچیزی که میخوام درست بشه. و زیاد مزاحم اساتید نشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا