دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقایون همه استادن و مهندس ، بحث بی جهت نکنید و تاپیک رو از مسیر خارج نکنید

Colonel

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید و تشکر

آقا این لینک دانلود مشکل داره اینو اگه میشه یه لطفی کنید شک کنید تا الان 5 بار با دانلودر های مختلف تست کردم نشد....

soosmar

کاربر عضو
سلام

دوستان از اینجا دانلود کنید، تست کردم مشکلی نداشت!

موفق باشین

mozakkareza

تازه وارد
سلام برا اینکه یه کمکی بهتون کنم فایل رو لیچ کردم یعنی کپی کردم رو یه سرور دیگه

سرور آسیاتک،پیشگامان،صبانت و .... سایت تیز فایل

اینم لینک

در ضمن اگه تا 30 روز آینده هیچ دانلودی نداشته باشه حذف میشه

امروز

94/05/05

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Goudarz

تازه وارد
سلام من کامل قالب رو نصب کردم (قالب shop) ولی موقعی نمایش کلا همچی به هم ریخته و درست نیست و هر کاری کردم نشد و سایدبار کنار مطالب نشان نمیدهد زیرش هست منو پس زمینه اش نشان نمیدهد.

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
لینک دانلود چک شد، کاملا سالم است.

سلام من کامل قالب رو نصب کردم (قالب shop) ولی موقعی نمایش کلا همچی به هم ریخته و درست نیست و هر کاری کردم نشد و سایدبار کنار مطالب نشان نمیدهد زیرش هست منو پس زمینه اش نشان نمیدهد.
مجدد درون ریزی کنید، درون ریزی ناقص انجام شده، همچنین آیا بر روی هاست اینکار رو انجام دادین یا لوکال؟

Mr.MaHyAr

تازه وارد
سلام
من نصبش کردم الان مشکلی باهاش ندارم ولی یکی از پلاگینهاش رو نصب نمیکنه به نظرتون مشکل از کجاست؟

این پلاگینه و این هم متن خطا :
در حال نصب افزونه…
پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. /home/mobileex/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/
مشکل در نصب افزونه.
فایل ایجاد شده روی هاستم حذف کردم موقع نصب میگه موفق ولی وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه  install اکتیو کردن نمیده وقتیم نصب میکنم اون ارور بالا رو میده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
1-سپاس. فونت اصلاح شده یکان رو جایگزین می کنم.

2- دوستان باید زحمت ترجمه باقیش رو بکشن. در قالب انفولد هم متذکر شدم این موضوع رو

ما هم وقتمون محدوده. نمیشه که فقط ما پوسته های گرون قیمت رو فارسی سازی کنیم و دیگران فقط دانلود کنن. کاربران باید توجه کنند که حدا قل برای خودشون هم که شده، در ترجمه ها همکاری کنند
من باقی ترجمش رو انجام می دم ولی یه موضویی که هست امکانش هست که یه تاپیک دیگه با همین نام یا نام مشابه مثل قالب BEtheme ایجاد کنم و هر بار که نسخه جدیدش که میاد من  با ترجمه کاملش قرار بدمش؟

چون معمولا تو پست اول جدیدترین نسخه ها رو قرار میدن تا کسی که داره مطالب رو می خونه گیج نشه و با لینک های متفاوت مواجه نشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

miladjef

کاربر عضو
سلام

من نصبش کردم الان مشکلی باهاش ندارم ولی یکی از پلاگینهاش رو نصب نمیکنه به نظرتون مشکل از کجاست؟

این پلاگینه و این هم متن خطا :

در حال نصب افزونه…

پوشه‌ی هدف از قبل موجود است. /home/mobileex/public_html/wp-content/plugins/envato-wordpress-toolkit-master/

مشکل در نصب افزونه.

فایل ایجاد شده روی هاستم حذف کردم موقع نصب میگه موفق ولی وقتی میخوای اکتیو کنی میزنه  install اکتیو کردن نمیده وقتیم نصب میکنم اون ارور بالا رو میده
این افزونه رو نباید نصب و فعالسازی کنید(چون قالب که دارین استفاده می کنید نسخه ی غیرقانونی هست اما اگر می خواین نسخه ی اصلی رو خریداری کنید مشکلی نیست می تونید نصبش کنید)

کاری که این افزونه انجام می ده اینه که افزونه های قانوی شما رو آپدیت می کنه.تقریبا یه چیزی شبیه به بخش بروزرسانی وردپرس.

یعنی شما لازم نیست تک تک افزونه ها رو خودتون آپدیت کنید بلکه همه API های مروبط به سایت های themeforest وCodecanyonرو در یک جا جمع می کنه و آپدیت ها رو از اون قسمت انجام می دید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
من باقی ترجمش رو انجام می دم ولی یه موضویی که هست امکانش هست که یه تاپیک دیگه با همین نام یا نام مشابه مثل قالب BEtheme ایجاد کنم و هر بار که نسخه جدیدش که میاد من  با ترجمه کاملش قرار بدمش؟

چون معمولا تو پست اول جدیدترین نسخه ها رو قرار میدن تا کسی که داره مطالب رو می خونه گیج نشه و با لینک های متفاوت مواجه نشه .
ترجمه رو برام بفرستین، همراه با نسخه جدید و فونت اصلاح شده در پست اول می ذارم. بهتره پست جدیدی برای این پوسته ایجاد نشه

miladjef

کاربر عضو
حتما

نسخه 8.9 رو به زودی برای شما ارسال می کنم

royasama

تازه وارد
با سلام و احترام

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت قالب خوبتون که رایگان در اختیار کاربران قرار دادید، به مشکلی بر خوردم اونم این که باید حتما عنوان برگه یا محصول را انگلیسی وارد کنم تا نمایش داده بشه وقتی فارسی هست نمایش نمیده و میگه برگه مرد نظر پیدا نشد!!!!!!!!!!!!! ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری نیاز دارم به راهنمایی شما

با تشکر

miladjef

کاربر عضو
با سلام و احترام

ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت قالب خوبتون که رایگان در اختیار کاربران قرار دادید، به مشکلی بر خوردم اونم این که باید حتما عنوان برگه یا محصول را انگلیسی وارد کنم تا نمایش داده بشه وقتی فارسی هست نمایش نمیده و میگه برگه مرد نظر پیدا نشد!!!!!!!!!!!!! ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری نیاز دارم به راهنمایی شما

با تشکر

این مشکل تو بعضی از قالب ها دیگه هم به وجود اومده بود (به تاپیک  real homes سربزنید)

فعلا بهترین کار اینه

به قسمت داشبور وردپرس رفته

تنظیمات=>گزینه های پیوند یکتا

گزینه ی پیش‌فرض رو انتخاب کنید

alifiresoft

کاربر عضو
من چنین مشکلی رو ندارم. tourist رو درون ریزی کردم. به زودی یک نمونه سایت با این قالب آماده میشه و لینکشو میذارم اینجا تا دوستان ببینن. قالب بسیار خوبیه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alifiresoft

کاربر عضو
سلام. من ظاهر صفحه category در این قالب رو از کجا میتونم تغییر بدم؟

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
می تونید یک برگه با عنوان category بسازین و شورت کد مورد نظرتون رو در اونجا بذارین

alifiresoft

کاربر عضو
می تونید یک برگه با عنوان category بسازین و شورت کد مورد نظرتون رو در اونجا بذارین
ممنون. اما من میخوام که شکل صفحه دسته ها رو تغییر بدم. الان خودش تصاویری از آخرین پست رو میذاره توی صفحه دسته ها. من میخوام اینو حذفش کنم. اگه راهکاری داره بفرمایید. 

توی عکس هم مشخص هست. این عکس صفحه یکی از دسته های منه.

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده هم الان دارم از همین قالب ورژن 9 استفاده میکنم قسمتی که شما منظورتون هستش برای لینک های اشتراک گذاری هستش.

باید یا لینک های اشتراک گذاری رو حذف کنید یا درست فعالشون بفرمایید باقی تنظیمات تو قسمت 5 هستش

ورژن 9 رو از دانلود کنید

موفق باشید

بالا