دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

A

Atashe.Entezar

Guest
شما قابلیت wp debug وردپرس رو فعال کن تا ببینیم خطا از چیه... (خطا رو اینجا بزار)
سلام

از کجا قابلیت dbug رو بازکنم اخه لوکال که باز نمیشه. این تنظیم کجاست؟

یه کدی از گوگل سرچ کردم گذاشتم تو CONFIG .PHP  ولی تغییری ندیدم خطایی رو هم ندیدم.

اگه دوستان میتونن کمک کنند.

آخرین ویرایش:
A

Atashe.Entezar

Guest
سلام اقا محمد

از کجا قابلیت dbug رو بازکنم اخه لوکال که باز نمیشه. این تنظیم کجاست؟
منظورتون همون کدی که باید تو config.php بذاریم؟

define('WP_DEBUG', true);]

این کد رو که گذاشتیم کجا خطا رو نشون میده؟

گذاشتم که ببینم چی میشه هیچ فرقی نکگرد اگه کسی میتونه کمک کنه

ممنون

آخرین ویرایش:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل wp-config.php رو باز کنید

wp_debug برابر با  false هست که روی true تنظیم کنید (مقدار رو تغییر بدید)

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام 

درwp_debug بجای  false تایپ کردم true

حالا کجا خطا رو میبینم که بذارم اینجا که کمکم کنید؟

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

من این قابل رو هر کاری میکنم نمیتونم اسلایدرش رو فعال کنم .

به نظرتون مشکل کجاست ؟

به نسبت بقیه قالب ها کار باهاش یه خورده سخت تره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

هر اسلایدری که فعال می کنید یه شورت کد داره [ ] که در قسمت مربوطه باید یا از فعال ساز اسلایدر در برگه یا صفحه انتخاب بشه یا اون شورت کد رو در داخل برگه قرار بدید

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
سلام 

درwp_debug بجای  false تایپ کردم true

حالا کجا خطا رو میبینم که بذارم اینجا که کمکم کنید؟
با سلام

دوست عزیز

اینکه سیستم خطا بده در کل مدیریت وردپرس نمایش داده میشه یا بخشی که مرتبط باشه الان مشکل کلی شما چیه ؟ ضمنا بنده هنوز وقت نکردم قالب رو تو هاستی که گرفتم قرار بدم برات یه درون ریزی مناسب خروجی بدم .

موفق باشید

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

از اینکه پیگیر مشکل قالب بی هستید ممنونم

اما مشکل در لوکال هاست اینه که یکی دو ساعت باهاش کار کردم یهو بالا ارتباط قطع میشه و هیچ خطایی هم نمیده، انگار اینترنت قطع شده.و صفحه ها لود نمیشن ،البته همونطور که تو چند پست بالاتر گفتم قبلا یه دوستی همینجا گفته بود برا بی تم روی لوکال نمیشه درون ریزی کرد

جاویدان

کاربر عضو
سلام

از اینکه پیگیر مشکل قالب بی هستید ممنونم

اما مشکل در لوکال هاست اینه که یکی دو ساعت باهاش کار کردم یهو بالا ارتباط قطع میشه و هیچ خطایی هم نمیده، انگار اینترنت قطع شده.و صفحه ها لود نمیشن ،البته همونطور که تو چند پست بالاتر گفتم قبلا یه دوستی همینجا گفته بود برا بی تم روی لوکال نمیشه درون ریزی کرد
با سلام

دوست عزیز

بسته به سرعت اینتنرت میشه روی لوکال هم بی رو درون ریزی کرد ولی بنده الان یه سرور رایگان پیدا کردم روش بی رو ریختم شما اون درون ریزی مد نظرت رو بگو بنده روش کار میکنم ببینم چی در میاد یادت باشه اسمش را کامل برام بنویسی دمو ها هم که سات سازنده هست من فارسی برات برون ریزی میدم

موفق باشی

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام اقا جاویدان

چون سایتم هم فروشگاهی هست و هم اموزشی دموی shop , و bloger هر دو تاش برام مفیدن از بین این دو تا ترجیح دادم shop رو انتخاب کنم ، این وسط دوست دارم اسلایدر های بالا و پاورقی ها و ستونهای کناری و سر اخر هدر تحت مدیریت خودم باشه ، اینجوری نباشه که من برم مثلا رنگ اسلایدر بالا رو ابی بزنم ، برا نوشته هام همون سیاه و فقط برا برگه ها ابی بشه.یا تا یه تنظیمی رو دست میزنم یه جای دیگه بهم بریزه، در حال حاضر تو ویرایش نوشته ها قسمت انتخاب ستون فقط یک ستون کناری داره ولی من دو تا میخوام.

و همچنین layot که برا برگه ها 960grid و splash داره تو نوشته نداره

در حال حاضر اگه سری به سایت بزنی تقریبا همون چیزیه که میخوام ، بجز هدر و تک ستونه بودن نوشته هام

ببخشید خیلی توضیح دادم

A

Atashe.Entezar

Guest

amirrahimi69

کاربر عضو
دوستان عرض سلام و وقت بخیر

یه راهنمایی .... چطور فونت این قالب رو به یکان تغییر بدم ؟ با Punch Fonts امتحان کردم نشد ، باید چیکار کنم ؟

ممنون از  @ عزیز و @ عزیز به خاطر قرار دادن این قالب و راهنمایی های مفیدشون .

majidted

تازه وارد
آقا من این قالب رو دیگه کجا میتونم پیدا کنم .

خیلی لازم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

یک قابلیت عالی قالب در ورژن 10.5 اینه که شما قادرید در تنظیمات فونت دلخواه رو بهش بدید

تنظیمات قالب - فونت ها - Costum - رو بزنید قسمتی میاد که از شما چند فونت با فرمت روبرو می خواد .woff.ttf.svg.eot

هر فونت رو که می خواید قرار بدید باید این 4 حالت رو داشته باشه اسمش رو هم در بالاترین بنویسید ضمن امکان فونت دوم هم هست

مجموعه فونت زیر که لینک شده یه مجموعه فارسی دارای تمام این حالتهاست

موفق باشید

پیوست‌ها

• font-web-optimized.zip
    655.9 کیلوبایت · بازدیدها: 31
آخرین ویرایش توسط مدیر:
A

Atashe.Entezar

Guest
آقا من این قالب رو دیگه کجا میتونم پیدا کنم . قالب فروشگاهی وردپرس مدرن شاپ | وردپرس یار: قالب وردپرس

خیلی لازم
سلام فدات یه تاپیک جدید بزن ، تو قسمت ارسال موضوع جدید، همه این تاپیکو دنبال نمیکنند که ، اونجوری زودتر به جواب میرسی

پایدار باشی

جاویدان

کاربر عضو
آقا من این قالب رو دیگه کجا میتونم پیدا کنم . قالب فروشگاهی وردپرس مدرن شاپ | وردپرس یار: قالب وردپرس

خیلی لازم
با سلام

دوست عزیز

اولا به قوانین احترام بگذارید و در بخش پرسش و پاسخ سوال خودتون رو درج کنید.ضمنا این قالب مدرن شاپ نیست  Assyrian هستش که بنده شخصا توصیه میکنم بیخیالش بشید. {به  شخص فروشنده هم توجه نکنید}

علت هم بروزرسانی خیلی قدیمی این قالب هستش یعنی کلا 3 بروزرسانی و آخریش حداقل 7 ماه پیش بوده و احتمالا با وردپرس و ووکامرس جدید تداخل داره.

البته در صورت نیاز چند نفر، ما آخرین ورژن 1.3 رو در اختیارتون قرار میدیم.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

majidted

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

اولا به قوانین احترام بگذارید و در بخش پرسش و پاسخ سوال خودتون رو درج کنید.ضمنا این قالب مدرن شاپ نیست  Assyrian هستش که بنده شخصا توصیه میکنم بیخیالش بشید. {به توهمات شخص فروشنده هم توجه نکنید}

علت هم بروزرسانی خیلی قدیمی این قالب هستش یعنی کلا 3 بروزرسانی و آخریش حداقل 7 ماه پیش بوده و احتمالا با وردپرس و ووکامرس جدید تداخل داره.

البته در صورت نیاز چند نفر، ما آخرین ورژن 1.3 رو در اختیارتون قرار میدیم.

موفق باشید

من خودم آخرین ورژنشو دارم . ولی نسخه فارسی نیست . من واقعا نسخه فارسی رو احتیاج دارم :63:

جاویدان

کاربر عضو
من خودم آخرین ورژنشو دارم . ولی نسخه فارسی نیست . من واقعا نسخه فارسی رو احتیاج دارم :63:
با سلام

دوست عزیز

خودتون به راحتی اقدام به فارسی سازی کنید فایلهای زبان رو با برنامه poedit اقدام به فارسی کنید . در هنگام استفاده از این نرم افزار به اینترنت متصل باشید تا به سرعت ترجمه تموم بشه . سایت لینک شده توسط شما به شدت از فایلهاش داره محافظت می کنه

موفق باشید

بالا