دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی Be بی تم

majidted

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

خودتون به راحتی اقدام به فارسی سازی کنید فایلهای زبان رو با برنامه poedit اقدام به فارسی کنید . در هنگام استفاده از این نرم افزار به اینترنت متصل باشید تا به سرعت ترجمه تموم بشه . سایت لینک شده توسط شما به شدت از فایلهاش داره محافظت می کنه

موفق باشید
من واقعا توانایی این کار هارو ندارم  اگه میشه به پستی که در رابطه با این قالب گذاشتم دوستانتون رو معرفی کنید تا کار ترجمه و بر عهده بگیرن خواهش میکنم :63:

mehran0033

تازه وارد
سلام خسته نباشید!

ممنون بابت زحماتتون

میخواستم بپرسم قالب jupiter که جدیدا نسخه 4.4 اومده ترجمه نمیکنید؟ یا اگه تو تایپیکی معرفی کردید اطلاع میدید بهم ممنون میشم

A

Atashe.Entezar

Guest
با سلام

دوست عزیز

یک قابلیت عالی قالب در ورژن 10.5 اینه که شما قادرید در تنظیمات فونت دلخواه رو بهش بدید

تنظیمات قالب - فونت ها - Costum - رو بزنید قسمتی میاد که از شما چند فونت با فرمت روبرو می خواد .woff.ttf.svg.eot

هر فونت رو که می خواید قرار بدید باید این 4 حالت رو داشته باشه اسمش رو هم در بالاترین بنویسید ضمن امکان فونت دوم هم هست

مجموعه فونت زیر که لینک شده یه مجموعه فارسی دارای تمام این حالتهاست

موفق باشید
سلام دوست خوبم

البته گفته باشم حداقل سه تا از پسوندها اگه موجود باشه و اپلود کنیم در محلهای مشخص شده قالب بذاریم جواب میده.

این رو گفتم تا دوستانی که فایل فونتها رو وقتی ان زیپ میکنند و میبینند  فونت با پسوند  svg درا هیچکدوم موجود نیست نگران نباشن . همون سه تا پسوند رو بذارن و تو کادر بالا که نام فونت رو خواسته . نام فونتی که اپلود کردن رو بذارن حله.

یا حق

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام خسته نباشید!

ممنون بابت زحماتتون

میخواستم بپرسم قالب jupiter که جدیدا نسخه 4.4 اومده ترجمه نمیکنید؟ یا اگه تو تایپیکی معرفی کردید اطلاع میدید بهم ممنون میشم
سلام خسته نباشید!

ممنون بابت زحماتتون

سلام  دوست گلم 

تاپیک جدید بزن اینجا واسه بی تم سوال جواب میکنند

برو قسمت پرسش و پاسخ تالار . زودتر هم به نتیجه میرسی

موفق باشی

A

Atashe.Entezar

Guest
با سلام

دوست عزیز

شما که مطلب می ذاری تو سایت برگه مطلب رو بر ندار عریض قرار بده زیر مجموعه قالب be قسمتی هست که میشه تنظیمات پست رو دارای ساید بار چپ یا راست کرد یا از پیش فرض تنظیمات استفاده کرد. اگر این تنظیمات رو نمی بینی از بالای مرورگر اون قسمت هست که نوشته تنظبمات و مربوط به وردپرس هست رو بزن تیک ها رو پر کن تا این بخش رو ببینی {اینقدر این قالب be زیر سوال نبر :) الکی مثلا من طرفدار قالب be هستم} .

ضمنا در قسمت ابزارک ها هم قرار دادن یه ویجت یا در ساید بار چپ یا راست فراموش نشه

شما آخر سر ما رو وادار می کنی بشینیم با هم این سایتت رو تنظیم کنیم .

موفق باشی
سلام دوستان

واقعا وحشتناکه یک هفته همه جوره روش کار کردم بازم مشکل تنظیمات اسلایدر بالا و پاورقی با هدر تو نوشته ها درست نشد.

هاست ریست شد ورژنهای مختلف بی امتحان شد دموهای مختلف استفاده شد . فکر کنم باید بیخیالاین بی تم بشم میرم اوادا یا اینفولد بنظرتون کدوماش بهتره ؟

با سپاس

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شما مشکلتون رو با تصویر نشون بدین. تا دقیق شما رو راهنمایی کنیم.

سایت های زیادی با این پوسته طراحی شده، شما باید تنظیمات پوسته رو خوب بلد باشین.

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام وقتتون به خیر برا مثال رنگ سر برگ رو از تنظیمات قالب ابی کردم ،حالا در حال لود شدن برا نمایش ابی هست ولی لود که کامل شد همون رنگ قرمز پیش فرض میشه.تصویر پیوست

البته تاکید کنما برا برگه ها اینجور نیست ، برا نوشته ها تنظیمات اثر نداره . ممنون

You must be registered for see images attach

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
شما کش فعاله. از مدیر هاست بخاین که کش رو غیرفعال کنه. و پس از طراحی دوباره کش رو فعال کنید

arvin40

تازه وارد
سلام من وقتی قالبو نصب میکنم بهم ریخته است

اما وقتی دموهای زبان خارجی رو نصب میکنم روش درست اجرا میشن

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

سوالت یه جورایی گنگه، منظورت دمو دیفالتش به هم ریخته هست یا فارسی که میکنی به ریخته؟

یعنی بعد از درون ریزی دمو خوب میشه؟

arvin40

تازه وارد
من اشتباهی قالبی که در حال اجرا بود رو از هاست حذف کردم و حالا سایت بالا نمیاد

چه کار باید کنم؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

نگران نباش ، دوباره نصب کن

mehran0033

تازه وارد
سلام خسته نباشید!

ممنون بابت زحماتتون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا قوانین رو رعایت کنید و مباحث بی ربط رو در تاپیک مطرح نکنید!

سلام به همه

من پوسته را میخوام نصب کنم این eror میده چیکار کنم؟

Warning: POST Content-Length of 18806652 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0

محمد قانع پور

تازه وارد
هدیه عید سیعد فطر پرشین اسکریپت
دانلود رایگان ابر پوسته زیبا و همه کاره پارسی BeTheme بی تم

با توجه به استقبال کاربران عزیز از ابر پوسته انفولد، امروز هدیه ای دیگر به مناسبت عید سعید فطر از تیم ترجمه پرشین اسکریپت آماده کرده ایم.

نیازی نیست درباره پوسته همه کاره be بی تم تعریف کنیم.

پکیج کاملی از پوسته  Be بی تم رو برای عزیزان آماده کرده ام.

779e-theme-slider-bg.jpg

درود بر شما و سایت خوبتون لینک دانلود خرابه  هیچ لینکی وجود نداره- در ضمن منم در سایت خودم واسه دانلود رایگان یکسری از فایلهام میخواستم مثل سایت شما کاربر اول ثبت نام کنه بعد لینک فایل مربوطه واسش فعال بشه امکان داره منو راهنمایی کنید

A

Atashe.Entezar

Guest
درود بر شما و سایت خوبتون لینک دانلود خرابه  هیچ لینکی وجود نداره- در ضمن منم در سایت خودم واسه دانلود رایگان یکسری از فایلهام میخواستم مثل سایت شما کاربر اول ثبت نام کنه بعد لینک فایل مربوطه واسش فعال بشه امکان داره منو راهنمایی کنید
سلام در مورد لینک 

اما قسمت بعدی سوالت رو دوستان باید جواب بدن که مربوط به افزونه بادی پرس و مشابه اون میباشد و کارش راه اندازی تالار گفتگو و انجمنهای پرسش و پاسخه

موید باشید

بالا