دانلود رایگان قالب bazar ورژن 3.0.2 با بسته نصب آسان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohammadreza_mrm

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز با قالب bazar v3.0.2 (جدیدترین ورژن)در خدمتتون هستیم

پشتیبانی کامل از حالت راستچین

کاملا فارسی شده (در ترجمه این نسخه از فایل ترجمه قالب بازار که قبلا در انجمن قرار گرفته شده بود کمک گرفته شده)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

دارای بسته نصبی آسان برای راه اندازی سریع و بی دردسر

تصویر دمو فارسی:

دانلود:

bernardk

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

کاملا فارسی شده (در ترجمه این نسخه از فایل ترجمه قالب بازار که قبلا در انجمن قرار گرفته شده بود کمک گرفته شده)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

تصویر دمو فارسی:

دانلود:

سلام

من موقع نصب یوزر پس admin رو تغییر دادم ولی بعد از نصب قبول نمیکنه .. در نتیجه نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم... لطفاً راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zire30toman

تازه وارد
سلام خسته نباشید امکان نصب چه افزونه هایی رو, داره مگا منو و سایر افزونه ها رو میشه روش نصب کرد و از کدام نسخه ووکامرس پشتیبانی می کنه.

باتشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام خسته نباشید امکان نصب چه افزونه هایی رو, داره مگا منو و سایر افزونه ها رو میشه روش نصب کرد و از کدام نسخه ووکامرس پشتیبانی می کنه.

باتشکر
از سری 2.6 پشتیبانی میکنه.

gar_1383

کاربر عضو
سلام

این قالب برای ووکامرس 3 به روزرسانی خواهد شد؟من میخواستم دانلود کنم گفتم اگه قراره اپدیت بشه ،نسخه جدید رو دانلود کنم

mak3641

تازه وارد
سلام

میشه لطفا ظریقه نصب قالب رو آموزش بدین

ضمنا یه سوال چرا همین قالی رو بعضی ساایت ها پولی میفروشند ؟

آیا اونا تغییر خاصی یا کاری میکنند که پولی میفروشند ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

میشه لطفا ظریقه نصب قالب رو آموزش بدین

ضمنا یه سوال چرا همین قالی رو بعضی ساایت ها پولی میفروشند ؟

آیا اونا تغییر خاصی یا کاری میکنند که پولی میفروشند ؟
در گوگل جستجو کنید "آموزش نصب قال وردپرس"

خیر تغییر خاصی ندارد جز پرداخت هزینه شما

عباسپور

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

پشتیبانی از وردپرس 4.7.2

تصویر دمو فارسی:

دانلود:

سلام

من موقع نصب یوزر پس admin رو تغییر دادم ولی بعد از نصب قبول نمیکنه .. در نتیجه نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم... لطفاً راهنمایی بفرمایید.
با سلام من  تازه عضو انجمن شما شدم  اگر در جای مناسب کامنت نذاشتم عذر میخوام

من میخوام قالب بلزار رو دانلود کنم اما با کلیک بروی لینک دانلود به صفحه خریدهاست هدایت میشوم  لطفا راهنماییم کنید . با سپاس

عباسپور

تازه وارد
با سلام من  تازه عضو انجمن شما شدم  اگر در جای مناسب کامنت نذاشتم عذر میخوام

من میخوام قالب بازار رو دانلود کنم اما با کلیک بروی لینک دانلود به صفحه خریدهاست هدایت میشوم  لطفا راهنماییم کنید . با سپاس

tanin1396

تازه وارد
یا قالب نزارین یا قالب را کامل بزارین به شعور مردم توهین نکنین و هم شعور خودتون این چه قالبیه نصب میکنیم میگه شیوه نامه واستایل شیتش نیس اگه قرار باشه خودمون استایلش بنویسیم چرا دانلود میکنیم ؟ هااا؟رو اعصاب ملت راه میرین فقط نمیدونم هدفتون از راه اندازیه سایت چی بوده 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یا قالب نزارین یا قالب را کامل بزارین به شعور مردم توهین نکنین و هم شعور خودتون این چه قالبیه نصب میکنیم میگه شیوه نامه واستایل شیتش نیس اگه قرار باشه خودمون استایلش بنویسیم چرا دانلود میکنیم ؟ هااا؟رو اعصاب ملت راه میرین فقط نمیدونم هدفتون از راه اندازیه سایت چی بوده 
دوست عزیز ، مهندس گرامی ، شما زحمت بکش فایل زیپ رو باز کن. فایل قالب داخلشه. دیگه زحمت unzip کردن رو بکشید خودتون. ببخشید ما نزدیک نیستیم نمیتونیم فایل شما رو از حالت فشرده خارج کنیم!

تاپیک قفل شد. لطفا قوانین رو مطالعه کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا