دانلود رایگان قالب max shop فارسی

omidrastegar

کاربر عضو
سلام

ممنون از قالبتون

فقط یک مشکلی که هست عنوان سایت از قسمت هویت سایت وردپرس عوض می کنم تغییری ایجاد نمیشه و اسم سایت از قسمت بالای مرورگر

sw maxshop- responsive wordpress multipurpose theme باقی می مونه

چیکار کنم ؟؟
برو تنظیمات وردپرس - همگانی

زیر عنوان سایت یه فیلد هست توی اون هرچی میخوای بنویس

0098511

تازه وارد
تغییرنکرد

You must be registered for see images attach

omidrastegar

کاربر عضو
تغییرنکرد

احتمالا یا مشکل از قدیمی بدون ورژن قالب هست یا تداخل که میتونی اینو از طرق کد موجود توی هدر درستش کنی

همین متن روی توی هدر پیدا کن البته قبلش توی تنظیمات قالب هم یک نگاهی کن

0098511

تازه وارد
تو هدر تم پیدا نشد.

تنظیمات تم در وردپرس هم همینطور

mehrdadx8

تازه وارد
ببین نمیدونم مشکل کجاست بایدد ببینم اگر خواستی و امکان ویرایشگر داخل سایتت فعاله دسترسی بده چک کنم
منم دقیقا همین مشکلو دارم انگار مشکل شما حل شده اگه لطف کنین منو هم راهنمایی کنین ممنون میشم

در ضمن اون قسمت بالای ثبت نام چطوری فارسی کردین؟

Alaric

کاربر عضو
اگه از راه حل صفحه قبل درست نشد باید از دیتابیس تغییرات رو اعمال کنید. my sql وارد دیتابیس موردنظرتون بشید تیبل wp-options رو پیدا کنید اونجا تغییرات تون رو اعمال کنید.

mamad022

تازه وارد
سلام دوستان کسی اموزش فارسی سازی این قالب رو داره به وصرت کامل من یک فیلم اموزش دان کردم99 مگ هم بود کامل نبود تغریبا کامل بود نصف سایتم رو تونستم فارسی کنم بعضی چیزا رو نگفت تو فیلم مثلا چجوری وسایل های فروشی خود قالب رو پاک کنم مثلا وسایل خودم رو بزارم اسم سایتم بیزحمت میتونید ببینید کمک م کنید ممنون www.onekala.com

mehdifx

تازه وارد
سلام
میشه فایل ترجمه sw_maxshop.po را فقط یکی برام بفرسته؟

ممنون پیشاپیش.

فایل fa_IR.mo که در پوشه lang هست هنوز نواقصی داره که اگه فایل .po ترجمه شده باشه میشه آپدیت کرد.

0098511

تازه وارد
سلام

چنتا مشکل دارم با این قالب ممنون میشم کمکم کنید.

1-در قسمت پرداخت يا افزودن به سبد خريد در سايز موبايل صفحه محصول سايز آن کوچک و يک مربع کوچک است که خريدار نمي تونه متوجه بشه براي افزودن به سبد خريد کجا رو کليک کنه مطابق عکس 01 ضميمه شده

2- برچسب هاي محصول از ابتداي خط زير دکمه هاي خريد شروع نميشه و چينش مناسبي نداره (مطابق عکس 01 و 02 ضميمه شده)

3- please select a

0098511

تازه وارد
سلام

چنتا مشکل دارم با این قالب ممنون میشم کمکم کنید.

1-در قسمت پرداخت يا افزودن به سبد خريد در سايز موبايل صفحه محصول سايز آن کوچک و يک مربع کوچک است که خريدار نمي تونه متوجه بشه براي افزودن به سبد خريد کجا رو کليک کنه مطابق عکس 01 ضميمه شده

2- برچسب هاي محصول از ابتداي خط زير دکمه هاي خريد شروع نميشه و چينش مناسبي نداره (مطابق عکس 01 و 02 ضميمه شده)

3- please select a
ممنون از توجه همگی

parvazeahoo

تازه وارد
سلام

میشه بگین اسلایدر اصلی سایت رو از کجا میتونم عکساشو عوض کنم ؟

همه ها رو زیرو رو کردم ولی پیدا نکردم

peymanme7

تازه وارد
سلام

من به یه مشکل برخورد کردم.

چطوری میتونم قالب رو مثل دمو نصب کنم؟الان وقتی قالب رو نصب میکنم یه صفحه ساده میاره

barzegar303

تازه وارد
با سلام

با تشکر از کار بسیار خوبتون

وقتی ووکامرس رو به ورژن 3 بروز رسانی میکنم پیام میاد که فایل های تمپلیت شما قدیمی هست که این فایل ها در مسیر

maxshop/woocommerce  هستن.

وقتی اون ها رو به روز میکنیم تا از همه قابلیت های ووکامرس جدید بهره مند بشیم متاسفانه قالب های تم درست عمل نمی کنن.

صفحه اول سایت درست عمل میکنه ولی css هایی که مربوط به ووکامرس میشن درست رفتار نمی کنند.

آیا راه حلی پیشنهاد دارید؟

بسیار ممنون

بالا