دانلود رایگان قالب maxshop ورژن 2.4 با بسته نصب آسان

yasan2

تازه وارد
سلام

برای مدیریت و نمایش و اضافه کردن و تغییر منوی محصولات از کدام قسمت باید اقدام کرد؟

مثلا اگر بخواهیم یه منو مثل کامپیوتر و لوازم جانبی ایجاد کنیم و با همون خصوصیان چطور باید اقدام کرد؟
دوستان ممنونم میشم راهنمایی در مورد منو ها و اینکه اگه بخواهیم دسته محصولات رو در فهرست منوها نمایش بدیم چه گونه می شود مثلا اگه در منو بخواهیم اخرین محصولات هم نمایش بدهد

rezarnmsh

تازه وارد
با سلام و تشکر فراوان از دوستان من تازه کار با وردپرس را شروع کردم و خیلی علاقه پیدا کردم و شاید روزی هفت هشت ساعت دارم تمرین میکنم ولی متاسفانه خیلی منابع پراکنده هست و اگه بخوای مسلط بشی تقریبا باید تسلط کامل به زبان انگلیسی داشته باشی و از منابع خارجی استفاده کنی یا انقدر داخل منابع گوناگون ایرانی بگردی تا چیزی یاد بگیری جالب تو شهر کرج به این بزرگی یه آموزشگاه وردپرس یا ووکامرس پیدا نمیشه من چند بار رفتم مجتمع فنی تهران شعبه کرج گفتن که باید کلاس تکمیل بشه و متاسفانه تو ویدئو های آموزشی هم کلی نقص هست مثلا تو یکی از ویدئو ها که طریقه نصب وردپرس را روی سی پنل یا زمپ اموزش دادن هیچ کدوم طریقه حذف و ریست کردن را نگفتن و من باید از طریق ازمون و خطا یاد بگیرم متاسفانه فقط یک کتاب اموزش ووکامرس هست که اصلا کامل نیست و کسی زحمت درست کردن به خودش نمیده اینم از نبود قانون کپیرایت همون طور که خوب ده برابرش بدی داره و همه از زحمات دیگران کپی میکنن و علم جلو نمیره مگر باکلی وقت تلف کردن من از شما دوستان تقاضا دارم که شما ها که کلی زحمت کشیدین و من میدونم خیلیو خیلی زیاد سختی کشیدین به ما هم یاد بدین دست تو دست یکدیگر بزارین تا پیشرفت کنیم اگه امکان داره

یک نفر توضیح کامل در مورد ووکامرس و نصب قالب و حتی کار کردن با منوها را کامل اموزش بده و تکثیر کنه هم کتاب و هم فیلم توی سایتهایی که قالب میفروشند طرف حاضر واسه ده ها نفر خودش نصب کنه ولی اموزش نصب را به صورت قدم به قدم نگذاره متاسفانه طرف میگه تو بخر من برات نصب میکنم من گفتم نصب کردن برام مهمتر از خرید قالب برام لذت بخش خودم اینکار را بکنم ببخشید سرتون درد اوردم با ارزوی موفقیت برای همتون

1213141

تازه وارد
با سلام چگونه می تونم کلمات زیر را ویرایش کنم

این هفته در قسمت هدر سایت

یا کلمه qty در قسمت افزودن محصول به سبد محصول

چگونه می توانم آیکون تلفون در قسمت هدر سایت را تعویض کنم

چگونه می توانم رنگ و یا شکل کلیک افزودن به سبد خرید را تغییر بدم

و اینکه آیا این قالب اورجینال یا نال می باشد ممنون میشم جواب ها رو ایمیل هم کنید

با  تشکر فراوان

mjpt1

تازه وارد
من روی چند هاست مختلف نصب کردم بهم ارور 403 داد . تصمیم گرفتم که خودم نصب کنم بصورت دستی . کسی می تونه یه فایل درونریز از دموی فارسی این قالب به من بده 

dash_abbas

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز با قالب maxshop 2.4.0 در خدمتتون هستیم

پشتیبانی کامل از حالت راستچین

کاملا فارسی شده (امیدوارم از ترجمه راضی باشید) /:)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.1

دارای بسته نصبی آسان برای راه اندازی سریع و بی دردسر

تصویر دمو فارسی:

لینک دانلود:

بزودی قالب های بیشتری برای دانلود قرار میدم.

موفق باشید
سلام

آقا خیلی عالی بود فقط دو تا سوال:

1. من اینو نصب کردم خیلی هم راحت بود ، اما نسخه 2.2 بود!!! مشکل کجاست؟؟

2. تقویمش رو چطور میشه شمسی کرد؟ با هیچ افزونه ای جواب نداد؟؟

ممنون

poluton

تازه وارد
این قالب شامل چندین استایل هست از جمله استایل فروشگاه لوازم خانگی . ولی من نمی تونم این استایل ها رو تغییر بدم . دوستان لطفا راهنمایی کنید که از کدوم قیمت می تونم استایل مورد نظرم رو تغییر بدم.البته در اینجا منظورم استایل هدر نیست . منظور استایل صفحه خانه است 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این قالب شامل چندین استایل هست از جمله استایل فروشگاه لوازم خانگی . ولی من نمی تونم این استایل ها رو تغییر بدم . دوستان لطفا راهنمایی کنید که از کدوم قیمت می تونم استایل مورد نظرم رو تغییر بدم.البته در اینجا منظورم استایل هدر نیست . منظور استایل صفحه خانه است 
در قسمت برگه ها چندین صفحه دیگه هم اضافه شدن با عناوین Home یا صفحه نخست

کافیه به تنظیمات / خواندن بری و صفحات دلخواه خودت رو انتخاب کنی به عنوان صفحه نخست

parvazeahoo

تازه وارد
با سلام

چجوری میتونم اسلاید شو اصلی سایت رو تغییر بدم یه عکس دیگه بزارم؟

کلی گشتم پیدا نکردم

fogio

تازه وارد
ن از اینکه این قالب رو گذاشتید 

فقط اگه میشه روش نصب و اموزش ان رو قرار بدید 

بسیار سپاس گذارم
با سلام

بعد از نصب این بسته به صفحه localhost/maxshop/wp-admin متصل میشم که یوزرنیم و پسوردی که در حین نصب واسش تعیین کردم رو جواب نمیده

مشکل از چی هست ؟

حتی یه قالب نصبی دیگه رو هم امتحان کردم ، تو اون هم این مشکل رو داشتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

filebooker

تازه وارد
با سلام در صورتی که دوستان قادر به نصب قالب نیستند و نشدند من با دریافت مبلغی توافقی قالب رو براتون نصب میکنم. با تشکر

fogio

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز با قالب maxshop 2.4.0 در خدمتتون هستیم

پشتیبانی کامل از حالت راستچین

کاملا فارسی شده (امیدوارم از ترجمه راضی باشید) /:)

پشتیبانی از وردپرس 4.7.1

دارای بسته نصبی آسان برای راه اندازی سریع و بی دردسر

تصویر دمو فارسی:

لینک دانلود:

بزودی قالب های بیشتری برای دانلود قرار میدم.

موفق باشید
بنده این قالب نصبی آماده رو نصب کردم ، در حین نصب پسورد ورود به پنل رو تغییر دادم ولی در پایان و در هنگام ورود به پنل یوزر و پسورد را قبول نمی کند ، حتی بدون تغییر پسورد هم نصب را انجام دادم و در نهایت باز هم موفق به ورود به پنل نشدم ، از روشهای تغییر پسورد در دیتابیس phpmyadmin هم امتحان کردم ولی ردیف wp_user که برای تغییر پسورد است در دیتابیس نبود و فقط ردیف wp_usermeta موجود است که خواسته مورد نظر را برآورده نمی کند ، مشکل از چیست و چرا یوزر و پسوردی که در حین نصب تعیین کردم جواب نمی دهد  ؟

mohammad1123373

تازه وارد
با سلام دوست عزیز لینک دانلود مشکل داره ممنون میشم بررسی کنین و لینک جدید بذارید سرور اجازه دانلود نمیده!!

devil1367

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

موقع نصب اسان این ارور رو میده 

فایل congif هم درسته 

server code: 200status: OKresponse:

INSTALL ERROR!
A wp-config.php already exists in this location. This error prevents users from accidentally overwriting the wrong directories contents. You have two options:
  • Empty this root directory except for the package and installer and try again.
  • Delete just the wp-config.php file and try again. This will over-write all other files in the directory.
میحوام ب عنوان سایت دوم از این قالب استفاده کنم ممنون میشم کمک کنید

بالا