دانلود رایگان پوسته زیبای فارسی ENFOLD انفولد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای این مورد شما ، باید فایل قالب رو بررسی کنیم... شما میتونید نسخه ما رو جایگزین کنید که چنین پیامی رو مشاهده نکنید...

احتمالا درون function قالب شماست

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
سلام قسمتی هستش که با رنگ قرمز مشخص کردم

ممنون میشم از راهنماییتون

تموم کدها رو چک کردم چیزی پیدا نکردم!!!
قالب رو از ما دانلود نکردین.

برای راهنمایی می تونید افزونه loco translate رو نصب کرده و در ترجمه پوسته به دنبال این عبارت بگردین و اون رو تغییر بدین

mojdeh

تازه وارد
سلام خسته نباشید

بعد از آپدیت ووکامرس این ارور میاد

پوسته شما (Enfold) دارای فایلهای الگوی قدیمی ووکامرس می باشد. این فایلها نیازمند بروزرسانی برای سازگاری با نگارش کنونی ووکامرس هستند. شما می توانید فایلهای تاثیرگذار را در برگه وضعیت سیستم ببینید. چنانچ هنوز مشکل دارید، می توانید با نویسنده پوسته بررسی کنید.

چطور پوسته رو آپدیت کنم؟

mehdi.lavaei

تازه وارد
سلام 

دوستان من یه مشکلی دارم

قالب انفولد رو نصب کردم ولی فونت نوشته های فهرست عوض نمیشه 

کسی بلده چطوری باید فونتشونو عوض کنم؟

کلا فونت فوتر هم همینه عوض بشو نیس.

توی عکس نمونه فونت فهرست رو ببینید

خودکشی کردم نشد فونت عوض کنم.

خواهشا یکی دست یاری برسونه
You must be registered for see images attach

masood30

تازه وارد
قالب رو از ما دانلود نکردین.

برای راهنمایی می تونید افزونه loco translate رو نصب کرده و در ترجمه پوسته به دنبال این عبارت بگردین و اون رو تغییر بدین
درود . منم پیدا کردم . هرچی تغییر دادم باز اسم قبلی در همون بخش میمونه . مثلا لوگو همین پرشین اسکریپت  

سازنده صفحه (پوسته توسط persianscript.ir آماده شده است)

در بخش ویرایشگر

تستی تغییر دادم اما تغییر نکرد

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
این عبارت داخل ترجمه پوسته می باشد. شما فایل ترجمه پوسته رو با افزونه لوکو ترنسلیت ویرایش کنید.

بعد از تغییر باید ذخیره کنید و فایل رو کمپایل کنید. شما در افزونه لوکو این کار رو انجام ندادین

mofidi

تازه وارد
سلام

از قرار دادن قالب انفولد بسیار ممنونم.

چند سوال داشتم:

1- چطور می توان در صفحه اول قالب انفولد یک عکس کوچک مانند عکس های تبلیغاتی قرار داد تا بتوان روی آن کلیک کرد. (می خواهم عکس حاوی شماره تماس سایت را به این شکل قرار دهم)

2- چطور میتوان با اسکرول کردن پس از 1 دقیقه از کاربر خواست که فرمی حاوی نام و شماره تماس و اسمیل را پر کند. فرم هایی که به صورت پاپ اپ ظاهر می شود صفحه اصلی  را تار می کند. می خواهم روی صفحه اصلی بدون تار شد با اسکرول در کنار اسکرول بار ظاهر شود.

3- چطور میتوان در کپی رایت انفولد ادرس سایت قرار داد؟

yasasemani

تازه وارد
سلام نصب نمیشه چیکار کنم خطایی که میده اینه

PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature

tarahomiasl@gmail.com

تازه وارد
سلام و عرض ادب

اولا ممنون از بابت انتشار انفلود، قالبی که همه جا پنجا شصت تومن دارن میفروشن و شما رایگان گذاشتیش...

دوما، لطفاااااااااااااااااا نسخه به روزش رو هم زحمت بکشید بذارید...

سوما، دو تا راهنمایی لازم دارم، اساتید لطفا کمک کنن

- چطور میتونم اسلایدر پیشرفته رو تو هدر جا بدم تا همیشه و در همه صفحات دیده باشه و نیازی به افزدون به تمام برگه ها و صفحه ها نباشه، مثلا ایکاش میشد یه قسمت مثل همونی که برا لوگو داره میبود تا اسلایدر رو تو هدر هم میشد استفاده کرد...

- موقع استفاده از وکامرس، هر چیزی که با صفحه ساز پیشرفته ساخته میشه در سایت دیده نمیشه و الزاما با ادیتور پیشفرض باید کار شه، اونم محدودیت های خودشو داره، ایای راه حلی برا این موضوع هست؟

mojtaba472

تازه وارد
سلام دوستان

ممنونم از این که قالب انفولد رو به صورت رایگان قرار دادین میشه لطف کنید توضیح دهید که چگونه باکس دانلود به این قالب اضافه کنم.

ممنون میشم به من کمک کنید.

yasasemani

تازه وارد
سلام

فهرست رو چه جوری باید مرتب کرد  هر کاری می کنم نمیشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اقایون گنگ سوال نکنید لطفا! اینکه هر کار میکنم نمیشه... چطوری اینکارو بکنم...

با ذکر تصویر ، شرح مشکل ، شرح خطا (اگر رخ میده) مطرح کنن...

بالا