دانلود رایگان پوسته زیبای فارسی ENFOLD انفولد

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
دانلود رایگان پوسته قالب انفولد Enfold

نیازی به تعریف نیست. همه پوسته انفولد رو می شناسن

همچنین این تایپیک همزمان با ارائه نسخه های جدید بروز میشه

پس اینم لینک دانلودش

هدیه ای از تیم ترجمه پرشین اسکریپت

1_preview.png

​
 ​
 ​
 ​
:69: برای اولین بار در وب سایت های فارسی :69:​
 ​
 ​
 ​
دوستانی که در نصب مشکل دارن، مشخصات هاستشون رو پ خ کنن. تا براشون نصب کنیم​
 ​
گوشزد​
از آنجایی که در هر نسخه جدید، فایلهای زبان بروز شده، مسلما خطوطی پیدا میشه که در نسخه های جدید ترجمه نشدن، به همین دلیل از دوستان خواهشمندم که با همکاری در ترجمه پوسته انفولد Enfold ما رو حمایت کنند و ما رو دلگرم کنند. و سهمی در فعالیتهای سایت پرشین اسکریپت داشته باشید.
تا انشالله این دلگرمی باعث گذاشتن پوسته های قدرتمند دیگری شود.
همچنین قابل ذکره که ما بدون هیچ چشم داشتی و به رایگان این پوسته رو قرار دادیم، و انتظار داریم که شما هم سهمی در این عمل خیرخواهانه داشته باشید.
( لازم به ذکر است عدم همکاری در ترجمه، باعث دلسردی ما شده و از گذاشتن ابر پوسته های قدرتمند دیگه، همانند انفولد Enfold خودداری می کنیم و همچنین آخرین آپدیت از  پوسته انفولد Enfold رو می ذاریم. و انوقت باید برید در سایت های پولی پوسته انفولد Enfold رو 50 - 60 هزار تومان بخرید.)​
در نسخه قبلی صدرصد پوسته انفولد Enfold ترجمه شده بود، ولی حالا این ترجمه به 70 درصد رسیده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eRun

تازه وارد
سلام، ممنون از قرار دادن این پوسته.

من این رونصب کردم، آیا فقط تم اصلی قابل انتخاب هست؟ من به بقیه‌ی چینش‌‌هایی که تو دموهاش معلومه دسترسی ندارم.  لطفن راهنمایی کنید که چگونه می‌تونم از بقیه‌ی دمو‌هایی گذاشته استفاده کنم؟ ینی هنگام درون ریزی دمو پیغام خطا می‌ده.

سپاس

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مشکلی نداره. تماما تست شده. فایلها رو درون ریزی کنید. قسمت document هم هست. می تونید با مراحل اون جلو برید.

omidalfa

تازه وارد
سلام . خسته نباشید . ببخشید این پوسته توسط شما از وبسایت سازنده خریداری شده بعد ترجمه شده یا نه ؟ ممنون میشم جواب  بدید . ممنون .

nomix

تازه وارد
سلام

ممنون به خاطر معرفی این پوسته

و یک سوال

من میخوام در این پوسته صفحه سبد خرید و تسویه  حساب یکی باشه یعنی  سبد خرید هم دایرکت بشه به تسویه حساب

و همچنین  صفحه فروشگاه به صفحه اصلی 

لطفا راهنمایی کنید به چه صورت این کار انجام بدم

سپاس

kimiyashop

تازه وارد
سلام

فایل دمو کجاست و چگونه درون ریزی میشه

وآیا این قالب همون قالبیه که توی یک سری سلیت ها دار 40 تومن به بالا فروخته میشه

.exe

کاربر عضو
سلام ؛

بعد از نصب قالب به Enfold >> درون ریزی دمو برید، توی این صفحه روی هر عکس وایسید Click to import ظاهر میشه ، بعد کلیک چند لحظه وایسید درون ریزی خودکار انجام میشه.

بله، این همون قالب هست.

سلام

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
سلام . خسته نباشید . ببخشید این پوسته توسط شما از وبسایت سازنده خریداری شده بعد ترجمه شده یا نه ؟ ممنون میشم جواب  بدید . ممنون .
خیر. این پوسنه خریداری نشده. و هیچ کدام از وب سایت های ایرانی نیز آن را خریداری نکرده اند. تماما از سایت های وارز دانلود می کنن. و ترجمه می کنن.

ما هم این پوسته رو چند ماه در بخش ترجمه پرشین اسکریپت ، ترجمه کردیم. و ظاهرا سازندگان اصلی پوسته نیز از قسمت ترجمه پرشین اسکریپت ترجمه ما رو دانلود کردن. چون وقتی پوسته رو دانلود کردم، فایل های ترجمه خودمون هم در اون موجود بود.

سلام

ممنون به خاطر معرفی این پوسته

و یک سوال

من میخوام در این پوسته صفحه سبد خرید و تسویه  حساب یکی باشه یعنی  سبد خرید هم دایرکت بشه به تسویه حساب

و همچنین  صفحه فروشگاه به صفحه اصلی 

لطفا راهنمایی کنید به چه صورت این کار انجام بدم

سپاس
در تنظیمات ووکامرس، در تی محصولات،  انتقال به سبد خرید بعد از افزودن رو بزنید. همین

سلام

فایل دمو در پوشه demo موجوده. از فایل داکیومنت طریقه درون ریزی نوشته شده. داکیومنت رو بخونید.

بله. این همون پوسته ست که به خاطر افزودن یه فونت، 40 - 50 تومن گرفته می شه

i3ooter

کاربر عضو
با عرض سلام؛

من با نصب این قالب مشکل دارم، یکم گیج شدم

ممنون میشم به طور دقیق بهم بگین چجوری نصب کنم

سپاس

twitfa

کاربر عضو
جالبه کسانی که قالب رو فارسی می کنند می نویسند انتشار غیر مجاز این قالب حرام می باشد و فلان

خب عزیز من مگه شما خودت خریدی که این حرف رو میزنی خیلی مردی برو پول بده لایسانس اورجینال بده

دسته شما درد نکنه پرشین اسکریپت

منم خیلی دوست دارم تو تیم ترجمه شما باشم

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
عضویت در تیم ترجمه پرشین اسکریپت

nomix

تازه وارد
وقتی یک محصول به سبد خرید اضافه میکنیم یک . یک سبد خرید کوچک بالا سمت راست ایجاد میشه اونو چطور میشه حذف کرد.

zarqammat

تازه وارد
با سلام

این پوسته برای من نصب نشد.میشه راهنمایی بفرمایید

lahijsabz

کاربر عضو
واقعا دست شما درد نکنه طحمت فراوانی می کشید و حاصل زحماتتان را مجانی در اختیار مردم قرار می دین فقط یه زحمت بکشین یه جای دیگه آپلود کنید چون دانلود نمیشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام

این پوسته برای من نصب نشد.میشه راهنمایی بفرمایید
مشخصات رو پ خ کنید براتون نصب می کنم

واقعا دست شما درد نکنه طحمت فراوانی می کشید و حاصل زحماتتان را مجانی در اختیار مردم قرار می دین فقط یه زحمت بکشین یه جای دیگه آپلود کنید چون دانلود نمیشه
داناودش مشکلی نداره

wickmail

تازه وارد
سرعت بسیار بسیار محدود شده برای دانلود.

وسط دانلود قطع میشه.

خواهشا یه جای بهتر آپلود کنید. چون تو این فاروم هستید دلیل نمیشه حتما تو آپلود سنتر این سایت آپلود کنید.

میتونید اسم فایل رو اسم این سایت بنویسید و توی یه سایت بهتر آپ کنید

fafi

تازه وارد
ممنون از پوسته زيبا تون من كه زياد با كد نويسي زياد اشنا نيستم ويرايش گر پيشرفته برگه هاش خيلي جالبه راحت ميشه صفحه طراحي كرد من واسه سايت عطر ادكلن ميخوام وب سايت راه اندازي كنم نميدونم از اين استفاده كنم يا مديا كالا ؟

نميشه كاري كرد نسخه موبايلش مثل دكستاپ بشه ؟

mh.shamsinejad

تازه وارد
سلام و خسته نباشید . خیلی ممنون بابت اینکه این قالب را به صورت رایگان قرار دادید .

مشکلی داشتم با این قالب که پس از فعالسازی افزونه ووکامرس ، قالب به درستی کار نمی کند . صفحه نخست سایت بنده را که بصورت آزمایشی است ببینید متوجه می شوید که قسمت نمونه کارها و لیست آیکن دار که در صفحه نخست سایت است به درستی باز نمیشوند . لطفا راهنمایی نمایید .

shamsinejad.ir

با تشکر

بالا