دانلود رایگان پوسته زیبای فارسی ENFOLD انفولد

pclord

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

منظور پوسته کودک است که در مواقع دستکاری در فایل فنکشن قالب اصلی می تونه اگر اشتباهی صورت گرفت قالب رو به صورت قبل برای کاربران نمایش بده .

یه جور پشتیبان است

موفق باشید
ممنون دوست عزیز

این پوشه child رو جداگانه آپلود کنیم تو پوشه تم یا فایل هایی که توش هست رو انتقال بدیم به پوشه تم اصلی خودش؟

و دوتا سوال دیگه هم داشتم، ممنون میشم پاسخ بدین، میشه این پوسته رو طوری نصب کرد که ادرس اصلی سایت بشه صفحه فروشگاه و دیگه نخواد به ادرس www.xxxxx.com/shop بریم؟

من الان یک فروشگاه دارم که خیلی محصول توش معرفی کردم ،قالبش قدیمی هست و میخوام تغییرش بدم و ووکامرس رو نصب کنم اما نمیخوام سایت تعطیل بشه، میشه کاری کرد اول محصولات رو توش معرفی کرد بعد فعالش کرد که توی سایت نمایش داده بشه؟

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
ممنون دوست عزیز

این پوشه child رو جداگانه آپلود کنیم تو پوشه تم یا فایل هایی که توش هست رو انتقال بدیم به پوشه تم اصلی خودش؟

و دوتا سوال دیگه هم داشتم، ممنون میشم پاسخ بدین، میشه این پوسته رو طوری نصب کرد که ادرس اصلی سایت بشه صفحه فروشگاه و دیگه نخواد به ادرس www.xxxxx.com/shop بریم؟

من الان یک فروشگاه دارم که خیلی محصول توش معرفی کردم ،قالبش قدیمی هست و میخوام تغییرش بدم و ووکامرس رو نصب کنم اما نمیخوام سایت تعطیل بشه، میشه کاری کرد اول محصولات رو توش معرفی کرد بعد فعالش کرد که توی سایت نمایش داده بشه؟

با تشکر
با سلام

دوست عزیز

بهترین حالت پوسته کودک قرار دادن در پوشه خود قالب هستش وقتی می خواید تغییرات در ساختار کدها بدید.

برای اینکه صفحه اصلی فروشگاه باشه کافیه از تنظیمات وردپرس برگه ایستا فروشگاه رو انتخاب کنید.

قسمت دوم سوال شما گنگ هستش چون نگفتید که فروشگاه فعلی شما از چی استفاده می کنه چون ممکنه با برخی افزونه ها بشه بین فروشگاه cms هی مختلف جابجایی انجام داد.

قسمت دوم رو شفاف تر توضیح بدید در حالت عادی تعریف کردن محصولات در ووکامرس فقط با فعال بودنش امکان پذیر هستش .می تونید اگر از فروشگاه ساز دیگه ای استفاده می کنید وردپرس رو در یک زیر پوشه نصب و راه اندازی کنید قالب و ووکامرس رو نصب کنید و تنظیمات رو انجام بدید وقتی به طور کامل همچی انجام شد به صفحه اصلی انتقالش بدید {البته این روش رو تست نکردم و نمی دونم چقدر جواب بده دوستان دیگه هم راهنمایی کنند} تغییر آدرس از زیر پوشه به  اصلی هم باید قبل از انتقال در وردپرس و تنظیماتش انجام بشه در هر صورت در هنگام این کار بک آپ و ذخیره سازی فایلها قبل از هر کاری الزامی است تا مشکلات بعدی رو بشه به سرعت رفع کرد.

موفق باشید

pclord

تازه وارد
با سلام
دوست عزیز
بهترین حالت پوسته کودک قرار دادن در پوشه خود قالب هستش وقتی می خواید تغییرات در ساختار کدها بدید.
برای اینکه صفحه اصلی فروشگاه باشه کافیه از تنظیمات وردپرس برگه ایستا فروشگاه رو انتخاب کنید.
قسمت دوم سوال شما گنگ هستش چون نگفتید که فروشگاه فعلی شما از چی استفاده می کنه چون ممکنه با برخی افزونه ها بشه بین فروشگاه cms هی مختلف جابجایی انجام داد.
قسمت دوم رو شفاف تر توضیح بدید در حالت عادی تعریف کردن محصولات در ووکامرس فقط با فعال بودنش امکان پذیر هستش .می تونید اگر از فروشگاه ساز دیگه ای استفاده می کنید وردپرس رو در یک زیر پوشه نصب و راه اندازی کنید قالب و ووکامرس رو نصب کنید و تنظیمات رو انجام بدید وقتی به طور کامل همچی انجام شد به صفحه اصلی انتقالش بدید {البته این روش رو تست نکردم و نمی دونم چقدر جواب بده دوستان دیگه هم راهنمایی کنند} تغییر آدرس از زیر پوشه به  اصلی هم باید قبل از انتقال در وردپرس و تنظیماتش انجام بشه در هر صورت در هنگام این کار بک آپ و ذخیره سازی فایلها قبل از هر کاری الزامی است تا مشکلات بعدی رو بشه به سرعت رفع کرد.
موفق باشید
سپاسگزارم دوست عزیز

توی سایت های دیگه که نگاه کردم و از ووکامرس استفاده کردن ادرس فروشگاه ادرس اصلی سایت نیست . یک Shop اضافه میشه به ادرس، منظور این بود که ادرس اصلی سایت بشه صفحه اصلی فروشگاه.

جاویدان

کاربر عضو
سپاسگزارم دوست عزیز

توی سایت های دیگه که نگاه کردم و از ووکامرس استفاده کردن ادرس فروشگاه ادرس اصلی سایت نیست . یک Shop اضافه میشه به ادرس، منظور این بود که ادرس اصلی سایت بشه صفحه اصلی فروشگاه.
با سلام

خب دوست گرامی شما اول باید بدونید ووکامرس یه افزونه فروشگاهی برای وردپرس هست پس اولویت با مطالب وردپرس هستش {وبلاگ}

اون shop رو هم که می بینید از برگه های ساخته شده توسط ووکامرس هست که وجودش لازمه ولی وقتی اون برگه به عنوان ایستا در وردپرس انتخاب بشه shop خونده نمیشه بلکه همون آدرس اصلی دامنه شما و صفحه خانه شما میشه

کافیه برای تست وارد تنظیمات وردپرس - تنظیمات خواندن - در برگه‌ی نخست نمایش داده شود را انتخاب کنید و گزینه نوشته های تازه را به یک برگه یکتا تغییر بدید و در زیر مجموعه این بخش فروشگاه رو برگه اول انتخاب کنید تا به نتیجه کار پی ببرید.

موفق باشید

hadi-110

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان . نمیخوام پست اسپم بدم . من میخوام از اسکریپتی استفاده کنم که هم بلاگ و هم فروشگاهم باهاش یکی باشن . نمیدونم انفولد میتونه این کار رو انجام بده ؟ و اینکه من خیلی دنبال خیلی اسکریپتا گشتم اما میخوام منعطف باشه ، راحت بشه تغییرش داد و مثل اپن کارت و فروشگاه سازای رایگان هم ساده و معمولی نباشه از نظر ظاهر حداقل نیاز مشتری رو برطرف کنه

آیا کسی از دوستان میتونه بدون هزینه این کار رو برام انجام بده؟

نصب و همه چی با خودم فقط ویرایشش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اولا اسکریپت بخشش جداست و شما باید در اون بخش یا پرسش و پاسخ سوالتون رو مطرح می کردید. این تاپیک فقط در مورد قالب انفولد بحث و راهنمایی داره

دوما اپن کارت و باقی فروشگاه ساز ها اینقدر هم آسون نیستن که شما می فرمایید که اگر بودن برخیشون به صورت تجاری به فروش نمیرسیدن و این همه انسان در جایجای کره خاکی در حال بروزرسانی و کد نوشتن براش نبودن. ضمن اینکه خیلی از شرکتهای بزرگ از همین cms ها دارند استفاده میکنند.

شما تعریف درست و مد نظرت از اینکه می خوای مشتری شما چی پیش روش باشه رو بنویس تا دوستان همگی نگاه کنند و نظر کلیشون رو بدن .

در حالت کلی بیشتر فروشگاه ساز ها در حیطه محصول کار می کنند نه بلاگ و فقط وردپرس و جوملا و شاید چند CMS دیگه که بخش فروشگاهی دارند قادرند این رویه رو انجام بدن.

مثلا همین وردپرس و ووکامرس و همین قالب انفولد به شما یه فروشگاه و یک وبلاگ توامان در اختیار قرار میده ولی این شما هستی که اگر بخوای و دانش برنامه نویسی داشته باشی می تونی ساده ترین قالب وردپرس رو به بهترین تبدیل کنی وگرنه نصب کردن چیزی آماده هست که کاری نداره .

ضمنا همیشه و همه جا نمیشه رایگان چیزی رو بدست آورد برخی اوقات باید هزینه منطقی کرد تا به سود رسید چون وقت هر انسانی ارزش داره و بسته به مرام و شعور و معرفتش ممکن برخی کارها رو رایگان انجام بدن.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masood30

تازه وارد
درود بر تمامی اساتید

یه سوال داشتم

من میخوام به این قالب یه فونت جدید برای فارسی اضافه کنم

میخواستم ببینم به چه صورت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس ازپاسخگوییتون

masood30

تازه وارد
درودی دوباره

یه سوال

چندتا از دموهای اصلی توی سایت اصلی قالب توی این قالب نیست

یعنی توی لیست import demo 

نیست

مثل

و یا

و یا

میخواستم ببینم چطوری میشه اینارو اضافه کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
درود بر تمامی اساتید

یه سوال داشتم

من میخوام به این قالب یه فونت جدید برای فارسی اضافه کنم

میخواستم ببینم به چه صورت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس ازپاسخگوییتون
فونت مورد نظر رو بگید تا اضافه کنیم

درودی دوباره

یه سوال

نیست

مثل

و یا

و یا

اینها جزیی از قالبه. و ما در قالب به هیچ وجه دست کاری نکردیم. انشالله در نسخه های آینده اضافه میشه

internet

تازه وارد
سلام

اقا شما 14 مگابایت فایل با پسوند rar گذاشتید که روی سرور لینوکس آپلود کنیم! مزخرف ترین پسوند برای فشرده ساز rar هست

والله از یه حرفه ای بعیده ببخشید البته!

حداقل با 7zip اونو به zip تبدیل و آپلود کنید

مستقیم روی هاست Cpanel آپلودکردم ناگفته پیداست میگه rar نمیشناسه و اکسترکت نشد!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام

ورژن 3.3.2 این قالب هم آمده که من کاملا ترجمه شده و راستچین شدش را دارم .

در صورتی که تمایل دارید بفرمایید تا براتون ارسال کنم . 

ممنون

ashkan_khalili

تازه وارد
درودی دوباره

یه سوال

نیست

مثل

و یا

و یا

دوست عزیز این لینکهایی که شما گذاشته اید قالبهای دیگری هستند از سازنده انفولد (kriesi). اینها دمو برای قالب انفولد نیستن  !

اینها خودشون قالبی جداگانه و مجزا هستند  !

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام 

دوستان یک سئوال هم داشتم ...

اینکه انفولد ورژن های جدیدش هم حنی با نسخه آخر ووکامرس مشکل داره و زمانیکه ووکامرس را فعال میکنیم ، یک سری از امکانات قالب مثل اسلایدر و چیزهایی که بطورکلی از AJAX استفاده میکنن بدرستی کار نمیکنن . 

می خواستم ببینم شما هم همچین مشکلی رو داشتید تا بحال !؟ اگر داشتین چطوری حل شده ؟! 

من با نسخه 3.2.2 انفولد و 3.3.2 انفولد و با آخرین ورژن ووکامرس فارسی هم تست کردم ... متاسفانه مشکل داره و درست کار نمیکنه ... 

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید به اشتراک بگذارید . 

ashkan_khalili

تازه وارد
با سلام

من قالب اینفویلد رو روی لینک زیر نصب کردم

به نظرتون خوبه؟

یه مشکلی هست در خلاصه مطالب که با ؟ نشون میده اینو چطوری رفعش کنم؟

یک مشکل دیگه هم که هست وقتی ساید بار میزنم دیگه نمیشه از این عکس ها که اول صفحه هست گزاشت پایین وگرنه خراب میشه و سایدبار میاد پایین....

یک مشکل دیگه هم که هست فونت هست

فونت دلخواهم رو چطوری انتخاب کنم؟
سلام 

میشه یکم واضح تر توضیح بدین و اینکه نمونه صفحه لینک بزارید، 

اگر ببینم منظورتون را بهتر  میفهمم میتونم کمکتون کنم :)  

ممنون

ashkan_khalili

تازه وارد
سلام و تشکر به خاطر این قالب زیبا

در ورد پرس ساید بار ها سمت راست هستند طبق تنظیمات ولی در فروشگاه و محصولات ساید بار سمت چپ منتقل میشه .

چطور میشه همه جا سمت راست باشه .

در بخش تنظیمات قالب که به نام enfold در منوی پیشخوان هست، یه بخشی هست که بطور کلی مربوط به تنظیمات سایدبار در صفحات و محل های مختلف هست. اول به اونجا مراجعه کنید و ببینید ومطمئو بشید که تمامی محلهای سایدبار ها به صورت سمت راست قرارگرفته اند . 

در صورتی که در این بخش مشکلی نبود ، صفحات و پستهایی که به شما سایدبار در سمت چپ نشون میدن را ویرایش کنید و ببینید که در قسمت سمت چپ صفحه ویرایش ، موقعیت سایدبار را چگونه قراردادید . 

مشکلی بود در خدمتم .

بالا