دانلود فایل با قابلیت Resume

hiwatt_a

تازه وارد
با سلام

من می خواهم در سایتم فایل هایی که میفروشم با قابلیت ایست (resume) باشد.

دانلود را در ووکامرس روی "اجبار به دانلود" قرار داده ام که مسیر اصلی فایل دیده نشود.

ولی دانلودها قابلیت ایست ندارند.

لطفا کمک کنید.

miladjef

کاربر عضو
می تونید به جای خود فایل از یک فایل نوت پد استفاده کنید و پس از خرید مشتری این فایل نوت پد برای مشتری نمایش داده بشه(یعنی قایل نوت پد دانلود بشه) که داخل اون آدرس فایل اصلی هست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MohammadQ

کاربر عضو
با سلام

من می خواهم در سایتم فایل هایی که میفروشم با قابلیت ایست (resume) باشد.

دانلود را در ووکامرس روی "اجبار به دانلود" قرار داده ام که مسیر اصلی فایل دیده نشود.

ولی دانلودها قابلیت ایست ندارند.

لطفا کمک کنید.
از نظر بنده امنیت فایل شما به خطر می افتد

hiwatt_a

تازه وارد
اگر بخوام لینک مستقیم بدم میتونم حالت اون را روی redirect بگذارم ولی اینطوری فایل امنیت نداره و آدرس اصلی رو میبینن.

می خوام بدون اینکه آدرس اصلی دیده بشه قابلیت ایست داشته باشه.

آیا میشه؟

MohammadQ

کاربر عضو
اگر بخوام لینک مستقیم بدم میتونم حالت اون را روی redirect بگذارم ولی اینطوری فایل امنیت نداره و آدرس اصلی رو میبینن.

آیا میشه؟
شما میتونید  کلا اکانت VIP بدید برای تمام فایل ها با قابلیت ریزوم ،‌البته به نظر بنده

hiwatt_a

تازه وارد
توی افزونه vipلینک هم مخفی میشه؟

لطفا یک افزونه معرفی کنید

rasouli.me

تازه وارد
اگه از افزونه edd استفاده میکردید دو تا افزونه برای اینکار معرفی شده:

EDD - Partial Downloader

Edd remote

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی

آیا میشه؟
شما میتونید ابتدا لینک هاتون رو داخل افزونه download monitor قرار بدید و تو تنظیمات دانلود مانیتور تیک "فقط اعضا" رو بزنید و لینکی که دانلود مانیتور میده رو داخل ووکامرس بذارید .

خوبیش اینه که دانلود مانیتور حتی فایل های هاست های دیگه مثل هاست دانلود رو هم ساپورت میکنه .

فکر کنم دانلود مانیتور قابلیت resume هم داشته باشه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jamshimi

کاربر عضو
شما میتونید ابتدا لینک هاتون رو داخل افزونه download monitor قرار بدید و تو تنظیمات دانلود مانیتور تیک "فقط اعضا" رو بزنید و لینکی که دانلود مانیتور میده رو داخل ووکامرس بذارید .

خوبیش اینه که دانلود مانیتور حتی فایل های هاست های دیگه مثل هاست دانلود رو هم ساپورت میکنه .

فکر کنم دانلود مانیتور قابلیت resume هم داشته باشه .
من هم همین مشکل دارم و فایلهام برخیشون حجیم هست و کاربر مشکل پیدا میکنه به نظر تون راه حل اساسی چیه؟

همین طور به نظرتون محدودیت دانلود فایل رو بزاریم بهتر هست یا خیر؟ من برای برخی فایلهام که محدودیت یک بار میزارم اصلا دانلود نمیشن و باید حداقل 2 بار باشه تا لینک دانلود کار کنه. به نظر تون چرا اینجوریه؟ و همین طور اگه محدویت دانلود بردارم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ ممکنه اون لینک برای افراد دیگه هم کار کنه؟

راستی من وقتی روی ووکامرس محدودیت دانلود روی یک میزارم مطلقا لینک دانلود برا کاربر کار نمیکنه و باید حداقل 2 یا بیشتر باشه تا لینک دانلود در ووکامرس کار کنه. این دلیلش چیه؟

بالا