دانلود قالب رزرواسیون هتل و آژانس مسافرتی (مشکل تاریخ شمسی)

• نویسنده موضوع had
  • تاریخ شروع

had

تازه وارد
سلام . من این قالب رو با عنوان این که میشه تاریخش رو شمسی کنم خریداری کردم . ولی هر کاری کردم نشد
میشه اساتید کمک کنن و ببینن میشه تاریخ هاشو شمسی کرد یا نه ؟
آدرس سایتی که من ازش استفاده کردم rahyabhotel.ir
قالب رو پیوست کردم

اگه هزینه ای هم داشته باشه مسئله ای نیس . پ.خ کنید
اگه شمسی بشه خیلی قالب پر کاربردی هستش . در غیر این صورت اصلا خوب نیس
خیلی ممنونم

---------------------------------

سلام دوستان مشکلم حل شد . اگه کسی نمونه شمسی شدش رو خواست بگه 

en.ghaeni@yahoo.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . من این قالب رو با عنوان این که میشه تاریخش رو شمسی کنم خریداری کردم . ولی هر کاری کردم نشد میشه اساتید کمک کنن و ببینن میشه تاریخ هاشو شمسی کرد یا نه ؟

آدرس سایتی که من ازش استفاده کردم rahyabhotel.ir

قالب رو پیوست کردم

اگه هزینه ای هم داشته باشه مسئله ای نیس . پ.خ کنید

اگه شمسی بشه خیلی قالب پر کاربردی هستش . در غیر این صورت اصلا خوب نیس

خیلی ممنونم
خیلی عذر میخوام ...

شما همون کاربر @ نیستی ؟

دقیقا همین قالب با همین آدرس سایت rahyabhotel.ir رو برام فرستادید و گفتید که میخواید شمسی کنم .. بعدش گفتید که خود پشتیبان این کار رو انجام داده ؟؟؟

هنوز پیامش در صندوق ورودیم هست ...

جالبش اینه که این اکانت rtlx94 کلا 4 تا نام کار بری بازدیدکننده داشته که یکیش نام کاربری شما هست !!! ...

had

تازه وارد
خیلی عذر میخوام ...شما همون کاربر @ نیستی ؟

دقیقا همین قالب با همین آدرس سایت rahyabhotel.ir رو برام فرستادید و گفتید که میخواید شمسی کنم .. بعدش گفتید که خود پشتیبان این کار رو انجام داده ؟؟؟

هنوز پیامش در صندوق ورودیم هست ...

جالبش اینه که این اکانت rtlx94 کلا 4 تا نام کار بری بازدیدکننده داشته که یکیش نام کاربری شما هست !!! ...
سلام . چرا من همون هستم . متاسفانه قوانین انجمن رو نمیدونستم و بلاک شدم .

پشتیبان قالب این کارو انجام داد . ولی درست نبود . تاریخ ها شمسی نشون داده میشدن ولی کار نمیکردن . البته واسه من ارسال نکردن که خودم ببینم چجوریه . فقط خودشون به من اینجوری گفتن که شمسی شده ولی در قسمت های مختلف کار نمیکنه .

ممنون میشم کمکم کنید

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
بجز تاریخ زیر اسلاید دیگه کجا تاریخ داره ؟

بررسی بشه ...

kootlas

کاربر عضو
سلام

میدونم شاید سوالم زیاد ربطی به موضوع نداشته باشه اما چون دیدم اینجا دوستان با تجربه حضور دارن گفام یه سوالی بپرسم

من چند وقته که ذهنم درگیر یک سوال هست

این سایتایی که آنلاین هتل رزرو میکنن در سر تا سر دنیا مثل سایت سیستمشون دقیقاً به چه صورت به سیستم هتل های سراسر دنیا متصل هست؟ خیلی سیستم دقیقی هست به صورتی که شما اگه به یه آژانس مسافرتی برید و درخواست رزرو هتل خارج از ایران کنید بهتون میگه که نتیجه 24 ساعت بعد بهتون اعلام میشه اما این سایتا به صورت آنلاین و لحظه ای به شما ظرفیت هتل و ... رو میگه و به صورت لحظه ای بهتون امکان رزرو هتل در سرتاسر دنیا رو میده. قطعاً اینا نرفتن با تک تک این هتلا قرارداد ببندن و بشین تک تک این هتلا رو با جزئیات فنی برنامه نویسی تو سایتشون وارد کنن.

لطفاً کسی اگه اطلاعی در این باره داره بگه

IAMIR

کاربر عضو
این سایت یا مثلا zoraq.com

از API سایت booking.com استفاده می کنند .

هزینه api این سایت خیلی زیاده . بعضی سایت ها حتی تا 150 میلون تومان برای این api هم حتی هزنیه کردند .

و شرکت booking با صد ها هزار هتل تو دنیا قرارداد داره . و به سیتمش متصل هستند .

اگر تمایل دارید براتون سایت رززو هتل طراحی بکنند . من تجربیات خوبی تو زمینه طراحی چه با Api و چه بدون هزنیه api دارم . می توانید با پیام خصوصی در ارتباط باشید .

had

تازه وارد
بجز تاریخ زیر اسلاید دیگه کجا تاریخ داره ؟بررسی بشه ...
چند جا تاریخ داره . نمیدونم کدوماشون به هم مرتبط هست .اگه قالب رو نصب کنید متوجه میشید

ی جا داخل صفحه ی رزرو هست . یعنی شما وقتی یک اتاق انتخاب میکنید یک فرم باز میشه که باید پر کنید . اونجا یک تقویم داره که باید تاریخ ورود و خروج رو تغییر بدین

داخل خود قالب هم در قسمت "اقامت ها , جاهای خالی " یک تقویم داره که تعریف میکنی فلان اتاق از فلان روز تا فلان روز خالیه و قیمتش در این روزها فلان تومن هست .

خیلی خیلی ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
[MENTION=33524]kootlas[/MENTION] لطفا قوانین رو رعایت کنید و به دیگران احترام بزارید. مطرح کردن سوال دیگه در تاپیک دیگران بی احترامی است. میتونید تاپیک جدید ایجاد کنید.

had

تازه وارد
بجز تاریخ زیر اسلاید دیگه کجا تاریخ داره ؟بررسی بشه ...
سلام . من بررسی کردم قالبو .

در اینجاها تاریخ داره :

1- در قسمت تور ها این سه قسمت تاریخ داره

ساخت تور جدید ، جدول زمان بندی ، و صفحه رزرو تور در خود سایت

2-در قسمت سفر دریایی

ساخت سفر دریایی جدید ، جدول زمان بندی و صفحه رزرو سفر دریایی در خود سایت

3- قسمت اجاره خودرو و صفحه ی رزرو در خود سایت

4- قسمت ثبت اقامت جدید و صفحه ی رزرو در خود سایت

که البته من فقط این دو قسمت زیر رو لازم دارم

ی جا داخل صفحه ی رزرو هست . یعنی شما وقتی یک اتاق انتخاب میکنید یک فرم باز میشه که باید پر کنید . اونجا یک تقویم داره که باید تاریخ ورود و خروج رو تغییر بدین

داخل خود قالب هم در قسمت "اقامت ها , جاهای خالی " یک تقویم داره که تعریف میکنی فلان اتاق از فلان روز تا فلان روز خالیه و قیمتش در این روزها فلان تومن هست .

ممنونم

had

تازه وارد
سلام دوستان

تقویم این قالب در همه قسمت ها به صورت میلادی است
من به کمک چند تا برنامه نویس حرفه ای php تقویم این قالب رو در قسمت های هتل و رزرواسیون شمسی کردم ، اگه کسی به این تقویم نیاز داشت با ایمیلم در تماس باشه
ممنون

en.ghaeni@ .com

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا