دانلود قالب وردپرس فروشگاهی General Market

Themesfa.com

تازه وارد
با یکی دیگر از قالب فروشگاهی   در خدمت شما هستیم با قالب وردپرس فروشگاهی General Market یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین های تمفارست ، قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market با طراحی واکنشگرا ، چند منظوره و مناسب برای فروشگاه اینترنتی با موضوع ، لوازم برقی ، موبایل و تبلت ، لوازم دیجیتال ، جواهرات ، وسایل خانه و آرایشی و بهداشتی استفاده کرد.

بهترین قالب برای فروشگاه های فروش، کیف و کفش، وسایل خانگی، لوازم دیجیتال، وسایل جانبی کامپیوتر ، طلا و جواهرات، مبلمان و و سایل منزل، لوازم آشپزخانه، لپ تاپ و تلویزیون، ابزار آلات صنعتی، و هر سایتی دیگر.

قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market  با انعطاف پزیری و قدرت بی نظیر خودش میتونه سایتی همه کاره رو برای شما درست بکنه.

قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market

طراحی قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market به گونه ای میباشد که با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا کاملا استاندارد و بهینه برای موتور های جستجو میباشد و محصولات شما در سایت با بهترین کرول در موتور های جستجو ایندکس میشوند و علاوه بر اینکه نتیجه ی خوبی در نتایج موتور های جتسجو خواهید داشت میتونید بابت استاندارد بودن قالبتون خیالتون راحت بشه.

طراحی بسیار زیبای قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market باعث میشه تا هر مشتری با هر سلیقه ای بتونه توی سایت شما بدون داشتن هیچ دانشی خاص براحتی محصولات خودشو سفارش بده همچنین دسته بندی ها و منو های قدرتمند قالب هر کاربری رو با 2 کلیک مستقیما به محصول مورد نظر خودش میرسونه کافیه توی منو سایت دسته بندی مورد نظر خودشو انتخاب بکنه و توی لیست محصولاتی که نشون داده میشه، محصول خودشو انتخاب بکنه.

امکان سفارشی سازی آسان قالب  General market

از ویژگی های محبوب قالب این میباشد که شما بدون داشتن هیچ دانش برنامه نویسی خاصی خودتون میتونید سایت خودتون رو با سلیقه ی خودتون بسازید بدون اینکه حتی 1 خط کدنویسی بکنید یا اینکه به قسمت کدنویسی وارد بشید و دانش کدنویسی داشته باشید فقط کافیه که هر عنصری که میخواهید توی سایتتون باشه رو Drag بکنید.

طراحی استاندارد قالب با پایه تجربیات طراح و استاندارد های فروشگاه های اینترنتی موجب اینکه شما بونید از قالب برای سایت های مختلف استفاده بکنید بسیار مفید میباشد. همچنین با اسلایدر قدرتمند قالب میتونید در هدر سایت همه ی ویژگی ها و خصوصیات یا محصولات ویژه سایتتون رو انتشار بدید همچنین اسلایدر این قالب لمسی میباشد و در گوشی های لمسی لا کشیدن عکس اسلایدر به عکس بعدی خواهید رفت.

،  قالب باعث میشود تا سایت شما در همه دستگاه های موبایل وتبلت و کامپیوتر بصورت صحیح نمایش داده شود جوری که کاربر نیازی به زوم کردن صخفه نداشته باشد و همه سایت رو براحتی مشاهده کند.

همچنین برای جذب اعتماد مشتریان در این قالب قابلیت های نمایش نمونه کار ها و روزمه + امکان نمایش نظرات مشتریان در سایت امکان پزیر میباشد که یکی از مهم ترین راه ها برا ی جذب نظر مشتری میباشد.

قالب فروشگاهی ووکامرس ژنرال مارکت به مدیران سایت ها اجازه میدهد تا در فضایی بسیار کم بتوانند محصولات بسیار زیادی را برای نمایش قرار دهند و با تب بندی های این قالب علاوه بر اینکه میتونید در فضایی بسیار کم محصولات زیادی رو نشون بدید قالبی بسیار حرفه ای خواهید داشت. مثل   .

رنگبندی های مختلف قالب، انیمیشن ها و افکت های بسیار زیبا، قابلیت نمایش سریع محصولات، سفارش محصولات بصورت سریع، سبد خرید حرفه ای و خبرنامه قدرتمند در این قالب به شما امکان حرفه ای شدن را براحتی میدهد و میتوانید بدون اضافه کردن هیچ افزونه دیگری در این قالب سایتی کامل داشته باشید.

قالب فروشگاهی General market

بخش آخرین اخبار این قالب برای مدیران سایت ها گزینه ای بسیار مناسب برای افزایش سئو و مطلع سازی مشتریان و کاربران از اخبار سایت میباشد

امکان قرار دادن محصولات بصورت خیلی زیبا با تخفیف ونمایش درصد تخفیف در این قالب در ایام مناسبت ها باعث میشود تا شما براحتی بتونید بدون اینکه از افزونه ای اضافه استفاده بکنید در سایتتون محصولات با تخفیف رو بصورت اسلاید درآورید.

یکی از قالب هایی که به جرئت میتوان گفت قابل مقایسه با قالب رایگان   و   هست قالب ژنرال مارکت میباشد.

لیست امکانات و ویژگیهای قالب:

ویژگی های قالب General market
  • چند منظوره با چند پیش نمایش  متنوع
  • کاملا 
  • مگامنو قدرتمند با همه امکانات
  • همراه باقدرتمند ترین افزونه اسلایدر وردپرس Revolution Slider
  • پشتیبانی کامل از Visual Composer
  • کاملا سازگار با WooCommerce
  • پشتیبانی از EasyCart وردپرس
  • پنل مدیریت قدرتمند قالب
  • قابلیت نمایش نمونه کار ها
  • امکان نمایش نظرات خریداران و مشتریان در سایت
  • پشتیبانی کامل از لیست مورد علاقه و لیست مقایسه
  • پشتیبانی از انجمن ساز bbPress
  • دارای بیش از 20 ابزارک اختصاصی
  • طراحی شده بر پایه Bootstrap 3
  • تنظیمات پیشرفته برای هدر سایت
  • کاملا سازگار با فونت های آیکونی Font awesome
  • همراه با فایل های ترجمه قالب به زبان های دیگر
  • امکان استفاده از بی نهایت رنگ و فونت
  • قابلیت ساختن بی نهایت طرح و لایه بندی
  • امکان سفارشی سازی کامل صفحات
  • امکان نصب قالب فقط با 1 کلیک
  • بیش از 30 شورت کد اختصاصی
  • امکان استفاده از نقشه گوگل در سایت
  • بی نهایت سایدبار
  • فیلتر ویژه محصولات بر اساس رنگ
  • پس زمینه پیشرفته
  • همراه با افزونه فرم ساز Contact Form 7
  • مستندات کامل قالب
این قالب بی نظیر به تنهایی فروشگاهی شیک رو برای شما به ارمغان می آورد، با این همه امکانات و ویژگی این قالب اگر بخواهید قالبی مشابه رو تهیه بکنید مجبور به پرداخت هزینه ای بسیار بیشتر میباشید.

برخی از پیش نمایش های قالب رو میتوانید در پایین ببینید:

قالب وردپرس فروشگاهی و چند منظوره General Market فقط در تاپیک انجمن پرشین اسکریت و سایت تمزفا که این قالب رو ترجمه کرده پشتیبانی میشود

سوالاتتون رو یا در این تاپیک یا در صحفه قالب در سایت تمزفا مطرح بکنید

پیش نمایش قالب: 

نسخه فارسی و راستچین شده توسط تمزفا themesfa.com

منبع: قالب وردپرس تمزفا themesfa.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kianoush

تازه وارد
سلام وقت بخیر خسته نباشید.

میشه توضیح بدید که بر روی سایت من که قبلش محصول داشته چطوری می تونم نصبش کنم؟

راستش صبح نصبش کردم سایت بالا نیومد،البته من فقط فایل ها رو از حالت فشرده خارج کردم و مطمئنن این کار اشتباه بوده

Themesfa.com

تازه وارد
سلام وقت بخیر خسته نباشید.

میشه توضیح بدید که بر روی سایت من که قبلش محصول داشته چطوری می تونم نصبش کنم؟

راستش صبح نصبش کردم سایت بالا نیومد،البته من فقط فایل ها رو از حالت فشرده خارج کردم و مطمئنن این کار اشتباه بوده
این فایلی که لینکش رو قرار دادیم مربوط به بسته نصب اسان قالب هست و برای اینکه خود قالب نصب بشه، باید ازش درون ریزی بکنید.

فیلم آموزش نصب بسته های آسان رو هم در لینک زیر میتونید مشاهده بکنید

با سلام

من این قالب رو نصب کردم اما صفحات داخلی هیچ کدام باز نمیشن.

میشه لطفا من رو راهنمایی کنید.

Yolbars

تازه وارد
سلام  و خسته نباشید

من این پوسته رو نصب و فعال کردم ولی چطوری باید اطلاعات تماس رو ویرایش کنم؟

لطفا راهنماییم کنید

reza008

تازه وارد
سلام دوست عزیز . فایل هایی که باید ایمپورت کرد تا مثل دمو بشه رو از کجا پیدا کنم ؟ سایت من محصول داره و نمیشه از آسان نصب استفاده کنم

بالا