دانلود پوسته فارسی بازار Bazar فروشگاه ساز ووکامرس

korosheghblai

تازه وارد
سلاممن هرچی با قالب ور رفتم نتونستم اسلایدر رو فعال کنم.

کسی میتونه بهم کمک کنه؟

من بازگردانی اطلاعات نمونه سبک رو انجام دادم؛ اما اسلایدشو نداره.

لطفا کمکم کنید.
متاسفانه نمیشه دیفالت رو استفاده کرد

برید بسازید اسلایدر جدید

mtkz

تازه وارد
چطور میتونم متن داخل باکس زیر رو تغییر بدم

attachment.php

You must be registered for see images attach

mtkz

تازه وارد
با افزودن در حلقه های ترجمه
انجام دادم درست نشد. (ووکامرس فارسی> افزودن حلقه ترجمه)

روی لوکال من اینو درست نشون میده اما روی وب که آوردم این مشکل رو داره !

فایل زبان هم درست ادیت شده ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه های نامربوط رو غیر فعال و مجدد تست کنید

mtkz

تازه وارد
ممنون محمد آقا

مشکل رو پیدا کردم. ورژن قدیم مشکلی نداشت. در ورژن جدید باید در قسمت تنظیمات قالب > فروشگاه> تنظیمات عمومی متن مورد نظر رو نوشت.

دو تا سوال دیگه دارم.

1- من تو قالب ندیدم جایی که بشه width کلی قالب رو تنظیم کرد. بصورت خودکاره و 100% است. باید بصورت دستی تنظیم کنم یا تنظیم خاصی داره ؟

2- میخوام تعداد محصولات در عرضی کمتر بشه. مثلا تو صفحه اول در هر سطر 4 محصول ارائه شده بخوام بشه 5 محصول که طبیعتا هر محصول کوچکتر میشه. حالا اینو چطور باید کم کنم ؟ با کم کردن عرض و ارتفاع هر باکس محصول یا جایی تنظیماتی داره ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamed_mn

تازه وارد
با سلام

ممنون از فارسی سازی خوبتون

من قالب رو دانلود کردم و دارم ازش استفاده می کنم . یه سوال مهم داشتم

ببینید در این قالب عکسهای صفحه اصلی کمی به نظرم بزرگ می آد (در هر ردیف 4 عکس محصول در خالت بدون سایدبار و در هر ردیف 3 عکس محصول در حالب با سایدبار)

attachment.php

می خوام بدونم چطور می تونم اندازه تصاویر رو کوچکتر کنم بطوری که در هر ردیف 5 محصول (در حالت بدون سایدبار ) و در هر ردیف 4 محصول (در حالب با سایدبار) نمایش داده بشه .

البته وقتی تنظیمات حالت نمونه رو درون ریزی می کنم این اتفاق می افته که تصاویر بزرگ می شن (کاملا مثل دمو) و لی وقتی درون ریزی نمی کنم تصاویر کوچکتر هستند و لی باز در حالت با سایدبار سه محصول نشان داده میشه مثل عکس زیر:

attachment.php

باتوجه به عکس بالا می خوام اسلایدر قسمت on sale به جای ۳ محصول 4 محصول رو نشون بده و کمی هم اندازه عکس ها رو بزرگ کنم تا متناسب با ندازه صفحه بشه.

لطفا راهماییم کنید

P30star

تازه وارد
آقا محمد یه سوالی دارم

این قسمت و از کجا می تونم ادیت کنم ؟

19657535955965723805.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یا تو تنظیماته ، یا تو برگه ، یا تو اسلایدر... باید بگردی دنبالش من حضور ذهن ندارم...

nihash

تازه وارد
با سلام

من از پوسته WooStore روی فروشگاهم استفاده می کنم و مشکلی هم نداره. ولی وقتی این پوسته رو فعال می کنم صفحه اول هیچ محصولی نمایش داده نمیشه! میشه بگین چه جوری باید محصولات جدید رو در صفحه اول سایت بیارم؟ در ضمن من صفحه ای به نام "فروشگاه" ندارم و اگر اشتباه نکنم در نسخه جدید ووکامرس بخش مربوط به تنظیمات صفحات حذف شده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کافیه یک بار اطلاعات نمونه رو نصب کنید تا اطلاعات صفحه اول بیاد...

به صفحه اول رجوع کنید...

nihash

تازه وارد
کافیه یک بار اطلاعات نمونه رو نصب کنید تا اطلاعات صفحه اول بیاد...به صفحه اول رجوع کنید...
محمد جان

میشه بفرمائین منظورتون از "اطلاعات نمونه" چیه؟ من در تنظیمات ووکامرس در قسمت پیکربندی و سپس ابزار گزینه "برپا سازی برگه های ووکامرس" رو زدم، ولی باز هم برگه ای به نام فروشگاه نمیاد تا من بخوام صفحه اول رو روی اون تنظیم کنم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
پس از آپلود قالب در مسیر wp-content/themes و فعال سازی آن ، برای اینکه اطلاعات پیشفرض را نصب کنید کافیست به بخش "نسخه پشتیبان و بازگردانی" مراجعه کنید.

nihash

تازه وارد
پس از آپلود قالب در مسیر wp-content/themes و فعال سازی آن ، برای اینکه اطلاعات پیشفرض را نصب کنید کافیست به بخش "نسخه پشتیبان و بازگردانی" مراجعه کنید.
محمد جان

من وقتی گزینه اعلامی شما رو می زنم پیغام میده قبلش که "تمام اطلاعات سایت شما بازنویسی شده و از بین می رود"!!! یعنی تمام محصولاتی که من قبلا وارد سایت کردم و کلی وقت روش گذاشتم از بین میره؟ اگر اینطوره من چه جوری از محصولات ایجاد شده بک آپ بگیرم و دوباره در تم جدید برگردونم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر بگم این مورد رو تست کردم دروغ گفتم...

برای ازمایش ، یک بار در محیط لوکال هاست تست بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید

nihash

تازه وارد
اگر بگم این مورد رو تست کردم دروغ گفتم...برای ازمایش ، یک بار در محیط لوکال هاست تست بگیرید و نتیجه رو اعلام کنید
محمد جان

روی لوکال در حال تست هستم و باید بگم با زدن اون گزینه اعلامی شما اگر چه تمام قیافه قالب اکی میشه ولی تمام محصولات قبلی از بین میره! ولی واقعا ارزش داره این قالب با امکانات بی نظیرش جایگزین قبلی بشه و حاضرم تمام محصولات رو دوباره ایجاد کنم. فقط یه سوال در مورد طراحی به صورت لوکال : وقتی طراحی و تست روی لوکال نهایی شد چه جوری می تونم همین طراحی رو روی سایت اصلی آپلود کنم بدون اینکه مشکلی پیش بیاد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین نیاز نیست این کار رو بکنی تا از بین بره اطلاعات پیشینت...

پیشنهاد بنده:

در محیط لوکال نصب کنید ، پس از نصب یک سری برگه با شورت کات های مختلف ایجاد میشه. شما عینا همون برگه رو (محتویات کپی شده) کپی کنید و در برگه ایجاد شده در وردپرس خودتون قرار بدید... این از برگه ها

برای ابزارک ها ، کافیه از افزونه widget importer & exporter استفاده کنید.

براحتی میتونی ابزارک ها رو که در محیط لوکال ایجاد شده ، خروجی بگیری

و درون وردپرس (هاست) وارد کنی (با استفاده از همین افزونه)

فکر نکنم بحث دیگه ای بمونه

+ سوال اخرت قبلا توضیح داده شده... جستجو کن...

as_ja882

تازه وارد
سلام به همگی من یه مشکلی دارم با این قالب اونم اینه که بکگراندشو تغییر دادم حالا هرکاری میکنم نمیشه به حالت اول برگردونم یعنی اصلا تو تنظیمات هر کاری انجام میدم اعمال نمیشه.میزنه تنظیمات ذخیره شد ولی هیچ فرقی نمیکنه.نمیدونید مشکل از چیه؟

nihash

تازه وارد
سلام به همگی من یه مشکلی دارم با این قالب اونم اینه که بکگراندشو تغییر دادم حالا هرکاری میکنم نمیشه به حالت اول برگردونم یعنی اصلا تو تنظیمات هر کاری انجام میدم اعمال نمیشه.میزنه تنظیمات ذخیره شد ولی هیچ فرقی نمیکنه.نمیدونید مشکل از چیه؟
با سلام

من مشکلی در تغییر رنگ یا حتی تغییر عکس بک گراند ندارم! شما کش مرورگرت رو خالی کن یا از کلیدهای Ctrl + F5 استفاده کن.

nihash

تازه وارد
با سلام

محمد جان از کجا میشه متن داخل نوار جستجو (جستجو در محصولات) رو عوض کرد؟ هر چی داخل فایهای css گشتم چیزی دستگیرم نشد!

بالا