دانلود پوسته فارسی بازار Bazar فروشگاه ساز ووکامرس

shahriar20

تازه وارد
پوشه قالب رو از طریق هاست آپلود کنبد
از طریق هاست آپلود میکنم وقتی میام از داشبورد اکتیو میکنم پنل و خود سایت صفحه سفید میاره مجبور میشم قالب را از هاست حذف کنم درست میشه چند بار امتهان کردم فرقی نکرد

shahriarr

تازه وارد
سلام

اینجا رو چطور ادیت کنم؟

attachment.php

کل صفحات رو خوندم یه جا هم یکی همین مشکل رو داشت اما نتونستم تغییر بدم

و اینجا

attachment.php

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parham01

تازه وارد
دوست من سلام

داشبورد + نمایش + ابزارک

header sidebar

حالا ادیتش کن !

راحت بود برات !؟

blue2mans

تازه وارد
کسی آپدیت فارسی جدید رو نداره؟

قسمت ثبت نام غیر فعاله تیک ثبت نام رو هم از ورد پرس و هم از ووکامرس فعال کردم ولی ثبت نام نمیکنه

ali8889

تازه وارد
سلام من ووکامرس نصب کردم و قالب بازار هم نصب کردم اما قالب بازار روی کل سایت قرار گرفته میخوام فقط روی وو کامرس نصب بشه نه روی کل سایت با اینکه منوی فروشگاه خود کامرس قرار داده اما قالب روی کل سایت قرار گرفته ممنون میشم راهنمایی فرمایید

mamadspeed

تازه وارد
اول از همه کمال تشکر از دوستان دارم . و بعد از اون هم چندتا سوال مبتدی برای نمایش برگه تماس و سوالات متداول در فهرست سایت باید چکار کرد من از قسمت دریافت پیوندک url بر می دارم و یه منو ایجاد میکنم و اون رو در منو قرار میدم اما موقع کلیک با صفحه 404 مواجه میشم لطفا راهنمایی بفرمایید و همچنین اسلایدر چطوری میشه فعال کرد short key اون رو قرار میدم اما جای مناسبی قرار نمیگیره برای اضافه کردن اسلایدر در هدر short key رو کجا باید کپی کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
سلام من ووکامرس نصب کردم و قالب بازار هم نصب کردم اما قالب بازار روی کل سایت قرار گرفته میخوام فقط روی وو کامرس نصب بشه نه روی کل سایت با اینکه منوی فروشگاه خود کامرس قرار داده اما قالب روی کل سایت قرار گرفته ممنون میشم راهنمایی فرمایید
شما باید در ساب دامین یک وردپرس و ووکامرس جدید نصب کنید

ali8889

تازه وارد
شما باید در ساب دامین یک وردپرس و ووکامرس جدید نصب کنید
ممنون از راهنمایی اما متاسفانه من هاست فقط اجازه ساخت یک بانک اطلاعاتی میده و در صورت ساختن ساب دامین جدید اطلاعات کل سایت پاک میشه نمیشه به طریق دیگری قالب عوض کنم

mamadspeed

تازه وارد
اول از همه کمال تشکر از دوستان دارم . و بعد از اون هم چندتا سوال مبتدی برای نمایش برگه تماس و سوالات متداول در فهرست سایت باید چکار کرد من از قسمت دریافت پیوندک url بر می دارم و یه منو ایجاد میکنم و اون رو در منو قرار میدم اما موقع کلیک با صفحه 404 مواجه میشم لطفا راهنمایی بفرمایید و همچنین اسلایدر چطوری میشه فعال کرد short key اون رو قرار میدم اما جای مناسبی قرار نمیگیره برای اضافه کردن اسلایدر در هدر short key رو کجا باید کپی کرد
آپپپپپپپپپپپپپپپ

nsp

Banned
سلام

وقتی پلاگین : [h=2]Revolution Slider[/h]نصب می کنم ورد پرس به هم میریزه!!!!

مشکل کجاست؟؟؟؟

attachment.php

P30star

تازه وارد
attachment.php

دوستان من یک منو کشویی ساختم اما وقتی که صفحه کامل لود نشده شکل بالا میاد و درسته

اما وقتی صفحه کاملا لود میشه دیگه حالت کشویی نداره و باز نمیشه زیر منو هاش

آیا تنضیمات خاصی داره برا تعریفش ؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

سایتم هم اینه

wwwwebvaman.com

sagono

تازه وارد
اساتید محترم من قالب نصب کردم و دو مشکل اینکه یم تو قسمت ارتباط با ما چگونه نقشه جغرافیایی عوض کنم و سوال دوم منو محصولات که چند ستونه حذف شده چگونه میتونه بیاورمش .و سوال سوم برای تغییر کلمات در ویرایش حلقه کار نمیکند همش مینویسه تغییرات با اشکال است

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در قالب شما تداخل جی کوئری وجود داره جناب [MENTION=31792]P30star[/MENTION]

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

سوال اول: تنظیمات و یا برگه ی تماس

سوال دوم: فایل xml رو باید ایمپورت کنید و کلا یا از تنظیمات دکمه نصب بزنید

sagono

تازه وارد
دوست عزیز همینطور سرسری جنواب ندهید دقیق سوال اول من تو قسمت ارتباط با ما نقشه میخواهم نقشه خودمو بگذارم نمیدونم کجا تغییر بدهم از قسمت شورکات بعدش یه نقشه انتخاب کردم ولی urrادرسمو میزارم چیزی نشون نمیده و سوال دومم اگه اینپورت کنم کل تنظیماتم بهم میخوره و سوال سوومم برا ی تغغیر بعضی قسمتهای ووکامرسم مثل سبد خرید تغغیر بدم ویرایش حلقه خطا میدهد لطف کنید مشکلم را حل کنید

P30star

تازه وارد
در قالب شما تداخل جی کوئری وجود داره جناب @ ---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

سوال اول: تنظیمات و یا برگه ی تماس

سوال دوم: فایل xml رو باید ایمپورت کنید و کلا یا از تنظیمات دکمه نصب بزنید
آقا محمد میشه یه توضیح مبتدیانه ب من بدید تا بتونم این مشکل و رفع کنم

ممنون میشم

بالا